TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

782 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

Jupiler Pro League

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach voor de Rode Duivels blijft verdergaan. Technisch directeur Vincent Mannaert durft daarbij hoog mikken. Hij zou immers ook gepolst hebben bij Xavi en Erik ten Hag, maar zij bedankten voor de functie.

Anderlecht blijft intussen ook druk in de weer. Het rondde woensdag de komst af van Adryelson en blijft op zoek naar versterking. Met Abdoul Razak Touré zou er nog een Malinees talent op komst zijn voor de RSCA Futures.

Paars-Wit werd net als Club Brugge ook gelinkt aan de Zwitserse sensatie Alvyn Sanches. De jonge middenvelder zou nu echter toch besloten hebben dat hij liefst het seizoen uitdoet bij Lausanne-Sport, al lijkt een zomertransfer daarna onafwendbaar.

Aan uitgaande zijde nadert bij Blauw-Zwart wel een vertrek van Andreas Skov OlsenVfL Wolfsburg blijft doorduwen voor zijn komst en stuurde een onderhandelingsdelegatie naar Brugge. Club zou de vraagprijs intussen laten zakken hebben tot 15 miljoen euro, de verwachting is dat er wel een akkoord gevonden zal worden.

KRC Genk wil zijn kern dan weer absoluut bijeenhouden. Eén van de smaakmakers die de meeste interesse zal lokken, is Tolu Arokodare. De Nigeriaan geeft echter aan dat hij enkel Real Madrid als een niet te weigeren buitenkans zou zien, verder lijkt hij niet aan een vertrek te denken.

In de strijd om het behoud heeft KV Kortrijk nog een bekende naam aan boord gehaald. Ze wisten immers Marco Ilaimaharitra tot het einde van het seizoen te strikken. De middenvelder was jarenlang een sterkhouder bij Charleroi.

De Kerels nemen mogelijk wel afscheid van Lucas Pirard, want de doelman is nog steeds in beeld bij Standard. Dat zoekt een nieuwe doublure voor Epolo en heeft naast Pirard ook nog Olivier Vliegen, doelman van Jong Genk, op het verlanglijstje staan.

Buitenland

Een halfjaar na zijn vertrek bij STVV komt Zion Suzuki alweer in aanmerking voor een toptransfer. De Japanse doelman maakt indruk bij Parma en heeft daarmee de aandacht gelokt van een aantal buitenlandse grootmachten. Manchester United, Chelsea en Bayern München zouden denken aan zijn komst, maar zouden daar wel maar liefst 50 miljoen euro voor moeten neertellen.

Zal Anderlecht al zijn beoogde versterkingen vinden?

Meest recent

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

9
9
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

46
46
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

10
10
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

41
41
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

485
485
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

376
376
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

153
153
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

47
47
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

240
240
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

83
83
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

86
86
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

103
103
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

165
165
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

41
41
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

155
155
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

40
40
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

218
218
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

333
333
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

237
237
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

783
783
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

231
231
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

86
86
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

373
373

Meer sportnieuws