TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Jupiler Pro League

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach voor de Rode Duivels blijft verdergaan. Technisch directeur Vincent Mannaert durft daarbij hoog mikken. Hij zou immers ook gepolst hebben bij Xavi en Erik ten Hag, maar zij bedankten voor de functie.

Anderlecht blijft intussen ook druk in de weer. Het rondde woensdag de komst af van Adryelson en blijft op zoek naar versterking. Met Abdoul Razak Touré zou er nog een Malinees talent op komst zijn voor de RSCA Futures.

Paars-Wit werd net als Club Brugge ook gelinkt aan de Zwitserse sensatie Alvyn Sanches. De jonge middenvelder zou nu echter toch besloten hebben dat hij liefst het seizoen uitdoet bij Lausanne-Sport, al lijkt een zomertransfer daarna onafwendbaar.

Aan uitgaande zijde nadert bij Blauw-Zwart wel een vertrek van Andreas Skov OlsenVfL Wolfsburg blijft doorduwen voor zijn komst en stuurde een onderhandelingsdelegatie naar Brugge. Club zou de vraagprijs intussen laten zakken hebben tot 15 miljoen euro, de verwachting is dat er wel een akkoord gevonden zal worden.

KRC Genk wil zijn kern dan weer absoluut bijeenhouden. Eén van de smaakmakers die de meeste interesse zal lokken, is Tolu Arokodare. De Nigeriaan geeft echter aan dat hij enkel Real Madrid als een niet te weigeren buitenkans zou zien, verder lijkt hij niet aan een vertrek te denken.

In de strijd om het behoud heeft KV Kortrijk nog een bekende naam aan boord gehaald. Ze wisten immers Marco Ilaimaharitra tot het einde van het seizoen te strikken. De middenvelder was jarenlang een sterkhouder bij Charleroi.

De Kerels nemen mogelijk wel afscheid van Lucas Pirard, want de doelman is nog steeds in beeld bij Standard. Dat zoekt een nieuwe doublure voor Epolo en heeft naast Pirard ook nog Olivier Vliegen, doelman van Jong Genk, op het verlanglijstje staan.

Buitenland

Een halfjaar na zijn vertrek bij STVV komt Zion Suzuki alweer in aanmerking voor een toptransfer. De Japanse doelman maakt indruk bij Parma en heeft daarmee de aandacht gelokt van een aantal buitenlandse grootmachten. Manchester United, Chelsea en Bayern München zouden denken aan zijn komst, maar zouden daar wel maar liefst 50 miljoen euro voor moeten neertellen.

Zal Anderlecht al zijn beoogde versterkingen vinden?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

6
6
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

45
45
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

41
41
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

139
139
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

54
54
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

307
307
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

114
114
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

746
746
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

671
671
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

178
178
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

580
580
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

567
567
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws