TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

door
TRANSFERUURTJE: 'Duivels grijpen naast grote naam, Anderlecht heeft weer beet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

Jupiler Pro League

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach voor de Rode Duivels blijft verdergaan. Technisch directeur Vincent Mannaert durft daarbij hoog mikken. Hij zou immers ook gepolst hebben bij Xavi en Erik ten Hag, maar zij bedankten voor de functie.

Anderlecht blijft intussen ook druk in de weer. Het rondde woensdag de komst af van Adryelson en blijft op zoek naar versterking. Met Abdoul Razak Touré zou er nog een Malinees talent op komst zijn voor de RSCA Futures.

Paars-Wit werd net als Club Brugge ook gelinkt aan de Zwitserse sensatie Alvyn Sanches. De jonge middenvelder zou nu echter toch besloten hebben dat hij liefst het seizoen uitdoet bij Lausanne-Sport, al lijkt een zomertransfer daarna onafwendbaar.

Aan uitgaande zijde nadert bij Blauw-Zwart wel een vertrek van Andreas Skov OlsenVfL Wolfsburg blijft doorduwen voor zijn komst en stuurde een onderhandelingsdelegatie naar Brugge. Club zou de vraagprijs intussen laten zakken hebben tot 15 miljoen euro, de verwachting is dat er wel een akkoord gevonden zal worden.

KRC Genk wil zijn kern dan weer absoluut bijeenhouden. Eén van de smaakmakers die de meeste interesse zal lokken, is Tolu Arokodare. De Nigeriaan geeft echter aan dat hij enkel Real Madrid als een niet te weigeren buitenkans zou zien, verder lijkt hij niet aan een vertrek te denken.

In de strijd om het behoud heeft KV Kortrijk nog een bekende naam aan boord gehaald. Ze wisten immers Marco Ilaimaharitra tot het einde van het seizoen te strikken. De middenvelder was jarenlang een sterkhouder bij Charleroi.

De Kerels nemen mogelijk wel afscheid van Lucas Pirard, want de doelman is nog steeds in beeld bij Standard. Dat zoekt een nieuwe doublure voor Epolo en heeft naast Pirard ook nog Olivier Vliegen, doelman van Jong Genk, op het verlanglijstje staan.

Buitenland

Een halfjaar na zijn vertrek bij STVV komt Zion Suzuki alweer in aanmerking voor een toptransfer. De Japanse doelman maakt indruk bij Parma en heeft daarmee de aandacht gelokt van een aantal buitenlandse grootmachten. Manchester United, Chelsea en Bayern München zouden denken aan zijn komst, maar zouden daar wel maar liefst 50 miljoen euro voor moeten neertellen.

Zal Anderlecht al zijn beoogde versterkingen vinden?

Meest recent

Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

36
36
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

31
31
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

202
202
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

94
94
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

59
59
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

122
122
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

118
118
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

118
118
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

24
24
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

145
145
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

143
143
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

188
188
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

283
283
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

190
190
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

214
214
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

295
295
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

44
44
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

179
179
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

107
107
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

171
171
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

629
629
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

370
370
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

190
190
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

399
399
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

391
391

Meer sportnieuws