Westerlo haalt stevig uit met 'explosieve' transfer

166 stemmen
Westerlo haalt stevig uit met 'explosieve' transfer

Westerlo stelde eerder al de Japanner Isa Sakamoto voor en de Kemphanen pakken door op de wintermercato. Ook de Deense doelman Andreas Jungdal is officieel bekendgemaakt op de officiële kanalen.

Jungdal komt over van het Italiaanse US Cremonese. De 22-jarige sluitpost speelde eerder in de jeugdopleiding van AC Milan en zoekt naar een doorbraak op het hoogste niveau. Bij Westerlo waren ze nog op zoek naar een nieuwe goalie.

LEES OOK: Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Explosieve nr. 99

Bij Westerlo werden Sinan Bolat en Nick Gillekens onder de lat doorgestuurd en kreeg Koen Van Langendonck zijn kans. Timmy Simons krijgt nu aldus een nieuwe sluitpost in de selectie. De 22-jarige Deense jeugdinternational komt op huurbasis over. Westerlo heeft ook een aankoopoptie bedongen.

Jungdal heeft een marktwaarde van 900.000 euro en de 1m95 grote goalie speelde dit seizoen nog geen minuut in de Italiaanse tweede klasse. Op de webstek van Westerlo wordt gesproken over een ‘explosieve keeper’. ‘Hij zal tot het einde van het seizoen uitgeleend worden aan KVC Westerlo, met een aankoopoptie. De 1m95-lange explosieve keeper zal uitkomen met het rugnummer 99.’

Degradatiezorgen

Ondertussen worden de zorgen in de Kempen groter. Westerlo staat op een teleurstellende dertiende plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Daarmee staan Simons en consorten aldus in de gevarenzone. Cercle Brugge telt 24 punten en OHL 25. Westerlo zal dit seizoen tegen de degradatie moeten gaan vechten.

Zie jij Westerlo dit seizoen degraderen?

Meest recent

Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

75
75
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

183
183
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

221
221
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

54
54
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

468
468
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

546
546
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

292
292
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

426
426
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

63
63
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

205
205
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

62
62
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

111
111
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

540
540
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

711
711
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

221
221
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

164
164
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

188
188
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

439
439
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

109
109
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

124
124
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

192
192
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

627
627
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

85
85
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

568
568
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

371
371

Meer sportnieuws