'Neymar na sensationele transfer spitsbroeder van deze Belg'

door
'Neymar na sensationele transfer spitsbroeder van deze Belg'

Op sportief vlak is het intussen al een hele tijd geleden dat we nog iets gehoord hebben van Neymar. Anderhalf jaar geleden betaalde Al-Hilal nog 90 miljoen euro om de Braziliaanse ster weg te kapen bij PSG, maar door allerhande blessures speelde hij sindsdien amper zeven matchen voor de Saudische club.

Wel wordt er de laatste maanden volop gespeculeerd over waar de toekomst van Neymar zou kunnen gaan liggen. Zijn monstercontract in Saudi-Arabië loopt in de zomer af en bij Al-Hilal zijn ze uiteraard niet geneigd om dat nog te verlengen. Integendeel zelfs: liefst lijken ze Neymar deze winter al te lozen.

LEES OOK: 'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

MLS blijft lonken naar Neymar

Voor Europese clubs lijkt de intussen 32-jarige aanvaller niet meer te betalen, zeker niet in verhouding tot zijn sportieve meerwaarde. Maar in de Verenigde Staten zien ze wel nog brood in zijn komst. Eerder snuffelde daar Inter Miami al aan hem.

Zij haakten uiteindelijk echter af omdat ze door de aanwezigheid van Lionel Messi, Luis Suarez en Sergio Busquets onvoldoende financiële ruimte hadden om de komst van Neymar te bekostigen. Maar volgens L'Equipe heeft zich intussen een ander Amerikaans team gemeld.

Ploegmaat van Hugo Cuypers in Chicago?

Chicago Fire zou willen stunten met de komst van Neymar. Bestuursleden van de club vertoefden deze week al in Europa om samen te zitten met de vader van Neymar en Pini Zahavi, zijn makelaar. Er is echter één groot struikelblok: de financiële eisen van de Braziliaan. Die zou nog meer willen verdienen dan Messi momenteel in de MLS doet.

Het wordt dus afwachten of alle partijen uiteindelijk tot een akkoord zullen komen. Mocht Neymar uiteindelijk naar Chicago trekken, zou hij er wel de spitsbroeder worden van een Belg. Sinds een jaar is Hugo Cuypers (ex-AA Gent) immers ook bij die club actief.

Zou Neymar nog potten breken in de MLS?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

7
7
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

6
6
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

39
39
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

67
67
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

233
233
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

252
252
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

155
155
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

194
194
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

178
178
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

100
100
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

115
115
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

165
165
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

369
369
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

268
268
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

131
131
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

421
421
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

802
802
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

281
281
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

226
226
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

174
174
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

411
411
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

156
156

Meer sportnieuws