'Neymar na sensationele transfer spitsbroeder van deze Belg'

door
'Neymar na sensationele transfer spitsbroeder van deze Belg'

Op sportief vlak is het intussen al een hele tijd geleden dat we nog iets gehoord hebben van Neymar. Anderhalf jaar geleden betaalde Al-Hilal nog 90 miljoen euro om de Braziliaanse ster weg te kapen bij PSG, maar door allerhande blessures speelde hij sindsdien amper zeven matchen voor de Saudische club.

Wel wordt er de laatste maanden volop gespeculeerd over waar de toekomst van Neymar zou kunnen gaan liggen. Zijn monstercontract in Saudi-Arabië loopt in de zomer af en bij Al-Hilal zijn ze uiteraard niet geneigd om dat nog te verlengen. Integendeel zelfs: liefst lijken ze Neymar deze winter al te lozen.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

MLS blijft lonken naar Neymar

Voor Europese clubs lijkt de intussen 32-jarige aanvaller niet meer te betalen, zeker niet in verhouding tot zijn sportieve meerwaarde. Maar in de Verenigde Staten zien ze wel nog brood in zijn komst. Eerder snuffelde daar Inter Miami al aan hem.

Zij haakten uiteindelijk echter af omdat ze door de aanwezigheid van Lionel Messi, Luis Suarez en Sergio Busquets onvoldoende financiële ruimte hadden om de komst van Neymar te bekostigen. Maar volgens L'Equipe heeft zich intussen een ander Amerikaans team gemeld.

Ploegmaat van Hugo Cuypers in Chicago?

Chicago Fire zou willen stunten met de komst van Neymar. Bestuursleden van de club vertoefden deze week al in Europa om samen te zitten met de vader van Neymar en Pini Zahavi, zijn makelaar. Er is echter één groot struikelblok: de financiële eisen van de Braziliaan. Die zou nog meer willen verdienen dan Messi momenteel in de MLS doet.

Het wordt dus afwachten of alle partijen uiteindelijk tot een akkoord zullen komen. Mocht Neymar uiteindelijk naar Chicago trekken, zou hij er wel de spitsbroeder worden van een Belg. Sinds een jaar is Hugo Cuypers (ex-AA Gent) immers ook bij die club actief.

Zou Neymar nog potten breken in de MLS?

Meest recent

Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

164
164
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

7
7
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

53
53
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

33
33
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

23
23
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

115
115
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

25
25
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

170
170
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

143
143
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

23
23
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

286
286
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

105
105
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

50
50
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

85
85
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

55
55
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

263
263
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

363
363
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

77
77
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

494
494
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

652
652
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

247
247
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

186
186
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

666
666
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

91
91

Meer sportnieuws