Gigantisch probleem voor Gent: "Ik vrees echt voor hem"

door
Gigantisch probleem voor Gent:

De 22ste speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdag afgetrapt met een wedstrijd tussen AA Gent en Charleroi. Voor de Buffalo's is dat een match die ze moeten winnen na een één op zes, want nieuw puntenverlies brengt hun plaats in de top zes nog wat meer in gevaar.

De troepen van Wouter Vrancken zullen dus veel beter voor de dag moeten komen dan vorige week, toen ze niet verder raakten dan een magere 0-0 op het veld van Dender. Toen bleek Gent op offensief vlak machteloos.

LEES OOK: 'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

Komt het nog goed met Gudjohnsen?

Het is maar de vraag of dat vrijdag anders zal zijn. Vrancken zal het door de afwezigheid van Max Dean in de spits opnieuw moeten doen met Andri Gudjohnsen, die voorlopig volledig flopt. Gent betaalde in de zomer net geen 3 miljoen euro voor de IJslander, maar die scoorde tot dusver amper drie keer in 30 matchen.

"Het is al maanden duidelijk dat Gudjohnsen zonder vertrouwen speelt", stelt analist Wim De Coninck vast in Het Nieuwsblad. "Hij mist de speelsheid en onbevangenheid van Dean. Reacties van fans spelen hem ook wel parten. Zoals toen hij hard werd aangepakt door de Gentse supporters nadat hij tegen Antwerp een strafschop miste. Ik geef hem nog niet op, maar ik vrees er stilaan voor."

Moeizame zoektocht naar nieuwe spits

Gent is deze maand wel nog druk op zoek naar een extra spits, maar het is maar de vraag of die meteen een schot in de roos zal zijn. De namen die voorlopig genoemd werden, zoals Rwan Cruz (Ludogorets), lijken te duur te zijn voor de Buffalo's.

"Dean haalde heel fraaie cijfers en je weet dat de markt ongenadig hard is. Je krijgt ook wel interessante profielen aangeboden, maar aan welke voorwaarden?", ziet ook De Coninck. "Bovendien moet je eerlijk zijn: ook met Max Dean was het Gentse spelpeil niet altijd goed genoeg."

Zal Gudjohnsen zich nog herpakken bij Gent?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

297
297
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

140
140
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

127
127
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

766
766
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

186
186
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

255
255
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws