Gigantisch probleem voor Gent: "Ik vrees echt voor hem"

667 stemmen
Gigantisch probleem voor Gent:

De 22ste speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdag afgetrapt met een wedstrijd tussen AA Gent en Charleroi. Voor de Buffalo's is dat een match die ze moeten winnen na een één op zes, want nieuw puntenverlies brengt hun plaats in de top zes nog wat meer in gevaar.

De troepen van Wouter Vrancken zullen dus veel beter voor de dag moeten komen dan vorige week, toen ze niet verder raakten dan een magere 0-0 op het veld van Dender. Toen bleek Gent op offensief vlak machteloos.

LEES OOK: ‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

Komt het nog goed met Gudjohnsen?

Het is maar de vraag of dat vrijdag anders zal zijn. Vrancken zal het door de afwezigheid van Max Dean in de spits opnieuw moeten doen met Andri Gudjohnsen, die voorlopig volledig flopt. Gent betaalde in de zomer net geen 3 miljoen euro voor de IJslander, maar die scoorde tot dusver amper drie keer in 30 matchen.

"Het is al maanden duidelijk dat Gudjohnsen zonder vertrouwen speelt", stelt analist Wim De Coninck vast in Het Nieuwsblad. "Hij mist de speelsheid en onbevangenheid van Dean. Reacties van fans spelen hem ook wel parten. Zoals toen hij hard werd aangepakt door de Gentse supporters nadat hij tegen Antwerp een strafschop miste. Ik geef hem nog niet op, maar ik vrees er stilaan voor."

Moeizame zoektocht naar nieuwe spits

Gent is deze maand wel nog druk op zoek naar een extra spits, maar het is maar de vraag of die meteen een schot in de roos zal zijn. De namen die voorlopig genoemd werden, zoals Rwan Cruz (Ludogorets), lijken te duur te zijn voor de Buffalo's.

"Dean haalde heel fraaie cijfers en je weet dat de markt ongenadig hard is. Je krijgt ook wel interessante profielen aangeboden, maar aan welke voorwaarden?", ziet ook De Coninck. "Bovendien moet je eerlijk zijn: ook met Max Dean was het Gentse spelpeil niet altijd goed genoeg."

Zal Gudjohnsen zich nog herpakken bij Gent?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

107
107
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

653
653
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

116
116
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

207
207
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

164
164
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws