Gigantisch probleem voor Gent: "Ik vrees echt voor hem"

667 stemmen
Gigantisch probleem voor Gent:

De 22ste speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdag afgetrapt met een wedstrijd tussen AA Gent en Charleroi. Voor de Buffalo's is dat een match die ze moeten winnen na een één op zes, want nieuw puntenverlies brengt hun plaats in de top zes nog wat meer in gevaar.

De troepen van Wouter Vrancken zullen dus veel beter voor de dag moeten komen dan vorige week, toen ze niet verder raakten dan een magere 0-0 op het veld van Dender. Toen bleek Gent op offensief vlak machteloos.

LEES OOK: Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Komt het nog goed met Gudjohnsen?

Het is maar de vraag of dat vrijdag anders zal zijn. Vrancken zal het door de afwezigheid van Max Dean in de spits opnieuw moeten doen met Andri Gudjohnsen, die voorlopig volledig flopt. Gent betaalde in de zomer net geen 3 miljoen euro voor de IJslander, maar die scoorde tot dusver amper drie keer in 30 matchen.

"Het is al maanden duidelijk dat Gudjohnsen zonder vertrouwen speelt", stelt analist Wim De Coninck vast in Het Nieuwsblad. "Hij mist de speelsheid en onbevangenheid van Dean. Reacties van fans spelen hem ook wel parten. Zoals toen hij hard werd aangepakt door de Gentse supporters nadat hij tegen Antwerp een strafschop miste. Ik geef hem nog niet op, maar ik vrees er stilaan voor."

Moeizame zoektocht naar nieuwe spits

Gent is deze maand wel nog druk op zoek naar een extra spits, maar het is maar de vraag of die meteen een schot in de roos zal zijn. De namen die voorlopig genoemd werden, zoals Rwan Cruz (Ludogorets), lijken te duur te zijn voor de Buffalo's.

"Dean haalde heel fraaie cijfers en je weet dat de markt ongenadig hard is. Je krijgt ook wel interessante profielen aangeboden, maar aan welke voorwaarden?", ziet ook De Coninck. "Bovendien moet je eerlijk zijn: ook met Max Dean was het Gentse spelpeil niet altijd goed genoeg."

Zal Gudjohnsen zich nog herpakken bij Gent?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

11
11
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

55
55
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

431
431
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

37
37
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

298
298
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

28
28
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

29
29
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

203
203
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

238
238
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

185
185
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

695
695
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

515
515
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

381
381
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

249
249
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

251
251
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

97
97
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

238
238
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

446
446
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

213
213
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

253
253
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

529
529

Meer sportnieuws