Gigantisch probleem voor Gent: "Ik vrees echt voor hem"

door
Gigantisch probleem voor Gent:

De 22ste speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdag afgetrapt met een wedstrijd tussen AA Gent en Charleroi. Voor de Buffalo's is dat een match die ze moeten winnen na een één op zes, want nieuw puntenverlies brengt hun plaats in de top zes nog wat meer in gevaar.

De troepen van Wouter Vrancken zullen dus veel beter voor de dag moeten komen dan vorige week, toen ze niet verder raakten dan een magere 0-0 op het veld van Dender. Toen bleek Gent op offensief vlak machteloos.

LEES OOK: Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

Komt het nog goed met Gudjohnsen?

Het is maar de vraag of dat vrijdag anders zal zijn. Vrancken zal het door de afwezigheid van Max Dean in de spits opnieuw moeten doen met Andri Gudjohnsen, die voorlopig volledig flopt. Gent betaalde in de zomer net geen 3 miljoen euro voor de IJslander, maar die scoorde tot dusver amper drie keer in 30 matchen.

"Het is al maanden duidelijk dat Gudjohnsen zonder vertrouwen speelt", stelt analist Wim De Coninck vast in Het Nieuwsblad. "Hij mist de speelsheid en onbevangenheid van Dean. Reacties van fans spelen hem ook wel parten. Zoals toen hij hard werd aangepakt door de Gentse supporters nadat hij tegen Antwerp een strafschop miste. Ik geef hem nog niet op, maar ik vrees er stilaan voor."

Moeizame zoektocht naar nieuwe spits

Gent is deze maand wel nog druk op zoek naar een extra spits, maar het is maar de vraag of die meteen een schot in de roos zal zijn. De namen die voorlopig genoemd werden, zoals Rwan Cruz (Ludogorets), lijken te duur te zijn voor de Buffalo's.

"Dean haalde heel fraaie cijfers en je weet dat de markt ongenadig hard is. Je krijgt ook wel interessante profielen aangeboden, maar aan welke voorwaarden?", ziet ook De Coninck. "Bovendien moet je eerlijk zijn: ook met Max Dean was het Gentse spelpeil niet altijd goed genoeg."

Zal Gudjohnsen zich nog herpakken bij Gent?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

40
40
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

83
83
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

86
86
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

172
172
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

220
220
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

146
146
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

501
501
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

354
354
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

592
592
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

350
350
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

119
119
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

435
435
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

476
476
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws