Gigantisch probleem voor Gent: "Ik vrees echt voor hem"

door
Gigantisch probleem voor Gent:

De 22ste speeldag van de Jupiler Pro League wordt vrijdag afgetrapt met een wedstrijd tussen AA Gent en Charleroi. Voor de Buffalo's is dat een match die ze moeten winnen na een één op zes, want nieuw puntenverlies brengt hun plaats in de top zes nog wat meer in gevaar.

De troepen van Wouter Vrancken zullen dus veel beter voor de dag moeten komen dan vorige week, toen ze niet verder raakten dan een magere 0-0 op het veld van Dender. Toen bleek Gent op offensief vlak machteloos.

LEES OOK: AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Komt het nog goed met Gudjohnsen?

Het is maar de vraag of dat vrijdag anders zal zijn. Vrancken zal het door de afwezigheid van Max Dean in de spits opnieuw moeten doen met Andri Gudjohnsen, die voorlopig volledig flopt. Gent betaalde in de zomer net geen 3 miljoen euro voor de IJslander, maar die scoorde tot dusver amper drie keer in 30 matchen.

"Het is al maanden duidelijk dat Gudjohnsen zonder vertrouwen speelt", stelt analist Wim De Coninck vast in Het Nieuwsblad. "Hij mist de speelsheid en onbevangenheid van Dean. Reacties van fans spelen hem ook wel parten. Zoals toen hij hard werd aangepakt door de Gentse supporters nadat hij tegen Antwerp een strafschop miste. Ik geef hem nog niet op, maar ik vrees er stilaan voor."

Moeizame zoektocht naar nieuwe spits

Gent is deze maand wel nog druk op zoek naar een extra spits, maar het is maar de vraag of die meteen een schot in de roos zal zijn. De namen die voorlopig genoemd werden, zoals Rwan Cruz (Ludogorets), lijken te duur te zijn voor de Buffalo's.

"Dean haalde heel fraaie cijfers en je weet dat de markt ongenadig hard is. Je krijgt ook wel interessante profielen aangeboden, maar aan welke voorwaarden?", ziet ook De Coninck. "Bovendien moet je eerlijk zijn: ook met Max Dean was het Gentse spelpeil niet altijd goed genoeg."

Zal Gudjohnsen zich nog herpakken bij Gent?

Meest recent

Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

6
6
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

6
6
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

24
24
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

105
105
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

145
145
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

77
77
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

37
37
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

81
81
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

72
72
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

374
374
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

120
120
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

220
220
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

50
50
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

65
65
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

91
91
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

360
360
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

238
238
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

218
218
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

269
269
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

79
79
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

550
550
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

784
784
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

237
237

Meer sportnieuws