'Na vertrek Skov Olsen: Club heeft transferplan klaar'

1905 stemmen
'Na vertrek Skov Olsen: Club heeft transferplan klaar'

Club Brugge zette woensdagavond een grote stap richting de bekerfinale, want het won zijn heenwedstrijd in de halve finale. Het zette thuis competitieleider KRC Genk met 2-1 opzij en daarvoor had het Andreas Skov Olsen niet eens nodig.

Net als vorig weekend in de kraker op Anderlecht was er van de Deen geen spoor te bekennen in de selectie. Officieel is hij nog steeds herstellende van een ziekte, maar het is ook een publiek geheim dat Skov Olsen op het punt staat om Club te verlaten.

LEES OOK: 'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Skov Olsen op weg naar uitgang

VfL Wolfsburg trekt al een tijdje aan zijn mouw en drukt nu helemaal door voor een transfer. De Duitsers zouden met de flankaanvaller zelf al een persoonlijk akkoord hebben en stuurden woensdag ook een delegatie naar Brugge om de gesprekken met Club op te drijven.

De verwachting is dat de clubs elkaar in de komende dagen wel zullen vinden en dat stelt Blauw-Zwart voor een dilemma. Over een mogelijke vervanger wou Nicky Hayen het nog niet hebben. "We zullen er intern over spreken. Eerst zien wat de komende dagen gebeurt. Tot op heden is Andreas nog niet weg, hè", reageerde hij bij Het Nieuwsblad.

Club Brugge wil vervanger halen

De afwezigheid van Skov Olsen werd de voorbije matchen alvast amper gemerkt. Chemsdine Talbi is dit seizoen helemaal ontbolsterd en na een mindere periode komt ook Michal Skoras stilaan weer bovendrijven. Opties heeft Hayen dus nog altijd voldoende.

Desondanks is het plan van Club volgens HNB wel degelijk om nog een extra flankaanvaller te halen als Skov Olsen effectief verwerkt. Gezien de manier waarop ze bij Club doorgaans anticiperen, zal Director of Football Dévy Rigaux ongetwijfeld al enkele doelwitten klaar hebben.

Moet Club nog een vervanger halen voor Skov Olsen?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

49
49
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

88
88
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

49
49
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

213
213
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

111
111
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

205
205
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

145
145
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

816
816
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1096
1096
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

555
555
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

292
292
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

646
646
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

370
370
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

812
812
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws