'Na vertrek Skov Olsen: Club heeft transferplan klaar'

1905 stemmen
'Na vertrek Skov Olsen: Club heeft transferplan klaar'

Club Brugge zette woensdagavond een grote stap richting de bekerfinale, want het won zijn heenwedstrijd in de halve finale. Het zette thuis competitieleider KRC Genk met 2-1 opzij en daarvoor had het Andreas Skov Olsen niet eens nodig.

Net als vorig weekend in de kraker op Anderlecht was er van de Deen geen spoor te bekennen in de selectie. Officieel is hij nog steeds herstellende van een ziekte, maar het is ook een publiek geheim dat Skov Olsen op het punt staat om Club te verlaten.

LEES OOK: Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Skov Olsen op weg naar uitgang

VfL Wolfsburg trekt al een tijdje aan zijn mouw en drukt nu helemaal door voor een transfer. De Duitsers zouden met de flankaanvaller zelf al een persoonlijk akkoord hebben en stuurden woensdag ook een delegatie naar Brugge om de gesprekken met Club op te drijven.

De verwachting is dat de clubs elkaar in de komende dagen wel zullen vinden en dat stelt Blauw-Zwart voor een dilemma. Over een mogelijke vervanger wou Nicky Hayen het nog niet hebben. "We zullen er intern over spreken. Eerst zien wat de komende dagen gebeurt. Tot op heden is Andreas nog niet weg, hè", reageerde hij bij Het Nieuwsblad.

Club Brugge wil vervanger halen

De afwezigheid van Skov Olsen werd de voorbije matchen alvast amper gemerkt. Chemsdine Talbi is dit seizoen helemaal ontbolsterd en na een mindere periode komt ook Michal Skoras stilaan weer bovendrijven. Opties heeft Hayen dus nog altijd voldoende.

Desondanks is het plan van Club volgens HNB wel degelijk om nog een extra flankaanvaller te halen als Skov Olsen effectief verwerkt. Gezien de manier waarop ze bij Club doorgaans anticiperen, zal Director of Football Dévy Rigaux ongetwijfeld al enkele doelwitten klaar hebben.

Moet Club nog een vervanger halen voor Skov Olsen?

Meest recent

Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

46
46
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

114
114
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

106
106
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

88
88
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

64
64
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

79
79
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

207
207
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

212
212
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

83
83
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

73
73
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

502
502
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

181
181
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

437
437
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

479
479
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

165
165
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

87
87
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

236
236
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

135
135
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

88
88
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

333
333
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

254
254
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

107
107
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

274
274

Meer sportnieuws