'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

453
'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

KV Mechelen was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het huurde met Stephen Welsh een verdediger van Celtic, versterkte zijn middenveld met de Zweed Fredrik Hammar en haalde na het uitvallen van Thoelen nog een reservedoelman met Nacho Miras, transfervrij na het faillissement van Deinze.

Nu lijkt er nog een vierde aanwinst neer te zullen strijken Achter de Kazerne en het gaat toch om een stevige naam. Zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad melden dat Malinwa de strijd gewonnen heeft om Keano Vanrafelghem.

LEES OOK: Nainggolan vrijdag voor de rechter: waarvan wordt hij verdacht?

KV Mechelen wint strijd om Vanrafelghem

De 21-jarige aanvaller maakte in de eerste helft van het seizoen furore bij Patro Eisden, waar hij goed was voor acht goals en zes assists in vijftien wedstrijden in de Challenger Pro League. Die cijfers trokken heel wat aandacht.

Naast een club uit de Eredivisie zouden ook Union en AA Gent nog geïnformeerd hebben naar 'Kiki', maar KV Mechelen speelde uiteindelijk dus het snelst op de bal. Alle partijen zouden intussen een akkoord bereikt hebben.

Donderdag medische keuring

Vanrafelghem moet enkel donderdag nog zijn medische keuring doorstaan en daarna willen ze in Mechelen zo snel mogelijk de transfer afronden. Zaterdag krijgen ze Genk op bezoek en ongetwijfeld zullen ze dan liefst al over hun aanwinst beschikken.

Voor Vanrafelghem kan het zijn debuut worden op het hoogste niveau. Het talent kreeg zijn opleiding bij Club Brugge, maar raakte niet verder dan een handvol wedstrijden met NXT in 1B. Hij zakte af naar Patro - toen nog in eerste nationale - en speelde vorig seizoen nog op huurbasis voor Sporting Hasselt in tweede nationale.

Zal hij bij KV Mechelen ook potten breken?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

37
37
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

21
21
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

168
168
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

100
100
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

191
191
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

63
63
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

933
933
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

167
167
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

924
924
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws