'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

door
'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

KV Mechelen was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het huurde met Stephen Welsh een verdediger van Celtic, versterkte zijn middenveld met de Zweed Fredrik Hammar en haalde na het uitvallen van Thoelen nog een reservedoelman met Nacho Miras, transfervrij na het faillissement van Deinze.

Nu lijkt er nog een vierde aanwinst neer te zullen strijken Achter de Kazerne en het gaat toch om een stevige naam. Zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad melden dat Malinwa de strijd gewonnen heeft om Keano Vanrafelghem.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

KV Mechelen wint strijd om Vanrafelghem

De 21-jarige aanvaller maakte in de eerste helft van het seizoen furore bij Patro Eisden, waar hij goed was voor acht goals en zes assists in vijftien wedstrijden in de Challenger Pro League. Die cijfers trokken heel wat aandacht.

Naast een club uit de Eredivisie zouden ook Union en AA Gent nog geïnformeerd hebben naar 'Kiki', maar KV Mechelen speelde uiteindelijk dus het snelst op de bal. Alle partijen zouden intussen een akkoord bereikt hebben.

Donderdag medische keuring

Vanrafelghem moet enkel donderdag nog zijn medische keuring doorstaan en daarna willen ze in Mechelen zo snel mogelijk de transfer afronden. Zaterdag krijgen ze Genk op bezoek en ongetwijfeld zullen ze dan liefst al over hun aanwinst beschikken.

Voor Vanrafelghem kan het zijn debuut worden op het hoogste niveau. Het talent kreeg zijn opleiding bij Club Brugge, maar raakte niet verder dan een handvol wedstrijden met NXT in 1B. Hij zakte af naar Patro - toen nog in eerste nationale - en speelde vorig seizoen nog op huurbasis voor Sporting Hasselt in tweede nationale.

Zal hij bij KV Mechelen ook potten breken?

Meest recent

'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

3
3
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

13
13
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

26
26
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

13
13
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

31
31
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

253
253
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

111
111
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

318
318
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

103
103
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

63
63
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

246
246
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

200
200
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

144
144
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

734
734
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

322
322
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

351
351
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

899
899
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

661
661
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

424
424
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

316
316
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

916
916
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

225
225

Meer sportnieuws