'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

door
'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

KV Mechelen was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het huurde met Stephen Welsh een verdediger van Celtic, versterkte zijn middenveld met de Zweed Fredrik Hammar en haalde na het uitvallen van Thoelen nog een reservedoelman met Nacho Miras, transfervrij na het faillissement van Deinze.

Nu lijkt er nog een vierde aanwinst neer te zullen strijken Achter de Kazerne en het gaat toch om een stevige naam. Zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad melden dat Malinwa de strijd gewonnen heeft om Keano Vanrafelghem.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

KV Mechelen wint strijd om Vanrafelghem

De 21-jarige aanvaller maakte in de eerste helft van het seizoen furore bij Patro Eisden, waar hij goed was voor acht goals en zes assists in vijftien wedstrijden in de Challenger Pro League. Die cijfers trokken heel wat aandacht.

Naast een club uit de Eredivisie zouden ook Union en AA Gent nog geïnformeerd hebben naar 'Kiki', maar KV Mechelen speelde uiteindelijk dus het snelst op de bal. Alle partijen zouden intussen een akkoord bereikt hebben.

Donderdag medische keuring

Vanrafelghem moet enkel donderdag nog zijn medische keuring doorstaan en daarna willen ze in Mechelen zo snel mogelijk de transfer afronden. Zaterdag krijgen ze Genk op bezoek en ongetwijfeld zullen ze dan liefst al over hun aanwinst beschikken.

Voor Vanrafelghem kan het zijn debuut worden op het hoogste niveau. Het talent kreeg zijn opleiding bij Club Brugge, maar raakte niet verder dan een handvol wedstrijden met NXT in 1B. Hij zakte af naar Patro - toen nog in eerste nationale - en speelde vorig seizoen nog op huurbasis voor Sporting Hasselt in tweede nationale.

Zal hij bij KV Mechelen ook potten breken?

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

59
59
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

612
612
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

69
69
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

197
197
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

177
177
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

212
212
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

204
204
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

278
278
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

98
98
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

168
168
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

135
135
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

310
310
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

173
173
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

203
203
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

221
221
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

254
254
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

332
332
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

178
178
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

245
245
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws