'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

door
'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

KV Mechelen was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het huurde met Stephen Welsh een verdediger van Celtic, versterkte zijn middenveld met de Zweed Fredrik Hammar en haalde na het uitvallen van Thoelen nog een reservedoelman met Nacho Miras, transfervrij na het faillissement van Deinze.

Nu lijkt er nog een vierde aanwinst neer te zullen strijken Achter de Kazerne en het gaat toch om een stevige naam. Zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad melden dat Malinwa de strijd gewonnen heeft om Keano Vanrafelghem.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

KV Mechelen wint strijd om Vanrafelghem

De 21-jarige aanvaller maakte in de eerste helft van het seizoen furore bij Patro Eisden, waar hij goed was voor acht goals en zes assists in vijftien wedstrijden in de Challenger Pro League. Die cijfers trokken heel wat aandacht.

Naast een club uit de Eredivisie zouden ook Union en AA Gent nog geïnformeerd hebben naar 'Kiki', maar KV Mechelen speelde uiteindelijk dus het snelst op de bal. Alle partijen zouden intussen een akkoord bereikt hebben.

Donderdag medische keuring

Vanrafelghem moet enkel donderdag nog zijn medische keuring doorstaan en daarna willen ze in Mechelen zo snel mogelijk de transfer afronden. Zaterdag krijgen ze Genk op bezoek en ongetwijfeld zullen ze dan liefst al over hun aanwinst beschikken.

Voor Vanrafelghem kan het zijn debuut worden op het hoogste niveau. Het talent kreeg zijn opleiding bij Club Brugge, maar raakte niet verder dan een handvol wedstrijden met NXT in 1B. Hij zakte af naar Patro - toen nog in eerste nationale - en speelde vorig seizoen nog op huurbasis voor Sporting Hasselt in tweede nationale.

Zal hij bij KV Mechelen ook potten breken?

Meest recent

Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

6
6
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

14
14
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

29
29
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

142
142
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

44
44
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

30
30
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

178
178
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

64
64
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

37
37
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

122
122
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

197
197
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

495
495
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

120
120
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

93
93
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

428
428
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

117
117
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

162
162
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

451
451
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

242
242
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

234
234
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

281
281
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

81
81
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0

Meer sportnieuws