'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

door
'KV Mechelen troeft Union en Gent af voor CPL-sensatie'

KV Mechelen was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het huurde met Stephen Welsh een verdediger van Celtic, versterkte zijn middenveld met de Zweed Fredrik Hammar en haalde na het uitvallen van Thoelen nog een reservedoelman met Nacho Miras, transfervrij na het faillissement van Deinze.

Nu lijkt er nog een vierde aanwinst neer te zullen strijken Achter de Kazerne en het gaat toch om een stevige naam. Zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad melden dat Malinwa de strijd gewonnen heeft om Keano Vanrafelghem.

LEES OOK: Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

KV Mechelen wint strijd om Vanrafelghem

De 21-jarige aanvaller maakte in de eerste helft van het seizoen furore bij Patro Eisden, waar hij goed was voor acht goals en zes assists in vijftien wedstrijden in de Challenger Pro League. Die cijfers trokken heel wat aandacht.

Naast een club uit de Eredivisie zouden ook Union en AA Gent nog geïnformeerd hebben naar 'Kiki', maar KV Mechelen speelde uiteindelijk dus het snelst op de bal. Alle partijen zouden intussen een akkoord bereikt hebben.

Donderdag medische keuring

Vanrafelghem moet enkel donderdag nog zijn medische keuring doorstaan en daarna willen ze in Mechelen zo snel mogelijk de transfer afronden. Zaterdag krijgen ze Genk op bezoek en ongetwijfeld zullen ze dan liefst al over hun aanwinst beschikken.

Voor Vanrafelghem kan het zijn debuut worden op het hoogste niveau. Het talent kreeg zijn opleiding bij Club Brugge, maar raakte niet verder dan een handvol wedstrijden met NXT in 1B. Hij zakte af naar Patro - toen nog in eerste nationale - en speelde vorig seizoen nog op huurbasis voor Sporting Hasselt in tweede nationale.

Zal hij bij KV Mechelen ook potten breken?

Meest recent

Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

2
2
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

2
2
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

22
22
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

27
27
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

74
74
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

227
227
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

77
77
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

242
242
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

241
241
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

318
318
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

198
198
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

544
544
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

551
551
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

234
234
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

84
84
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

85
85
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

126
126
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

371
371
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

60
60
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

488
488
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

278
278
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

407
407
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

40
40
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

39
39

Meer sportnieuws