Vanaken en Jackers over Genk: "Beseffen we verduiveld goed"

1260
Vanaken en Jackers over Genk:

Club Brugge won met 2-1 van KRC Genk. Blauw-Zwart kan de bekerfinale al ruiken, maar in Limburg zal het binnen drie weken mogelijk nog heel warm gaan worden. Hans Vanaken blikte terug op de gewonnen match in het Jan Breydelstadion.

Vanaken was uiteraard tevreden met de zege. Club Brugge had het niet onder de markt met Racing Genk. Blauw-Zwart was over de hele match bekeken wel de betere ploeg, maar echt veel uitgespeelde kansen kon het ook niet bij elkaar spelen. Al bij al was een nipte zege misschien wel de juiste weergave, Vanaken zag dat anders.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken

“Met de 2-1 kan ik best wel leven. Al vond ik op basis van onze tweede helft dat we misschien nog een doelpunt meer hadden verdiend. We kwamen een paar keer in hun zestien meter, maar konden net niet afdrukken. Er stonden daar heel veel benen en dan moet je in een fractie van een seconde beslissen, maar het lukte net niet. Misschien hadden we daar wat efficiënter met die kansen moeten omspringen, maar goed, uiteindelijk is het toch een goede overwinning na die achterstand."

Vanaken weet dat het nog moeilijk kan worden in Genk. "Binnen drie weken zal moeten blijken of deze kleine overwinning genoeg is, maar je weet nu al dat die terugwedstrijd opnieuw een stevig duel zal worden. In die bekerwedstrijden hangt het soms van kleine details af wie wint of verliest en dat zal op Genk niet anders zijn denk ik."

Nordin Jackers

Nordin Jackers zag dat Genk een taaie brok was. "Op Genk is het nooit makkelijk spelen maar na onze zege kunnen we met een goed gevoel naar Limburg toe. Al beseffen we verduiveld goed dat we daar het absolute maximum zullen moeten geven om door te stoten naar de Heizel", vertelde hij via de clubkanalen. 

"Ook deze keer hadden we het bij momenten niet onder de markt maar anderzijds hebben we opnieuw onze veerkracht getoond en hebben we een achterstand toch nog in een overwinning weten om te buigen. Uiteraard hoop je thuis op een iets grotere marge maar op zich is deze 2-1 gewoon een prima resultaat. Genk is een goeie ploeg dat niet voor niks op de leidersplaats in de competitie staat."

Gaat Genk Club uitschakelen?

Meest recent

Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

2
2
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

6
6
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

28
28
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

64
64
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

31
31
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

18
18
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

70
70
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

39
39
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

81
81
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

42
42
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

40
40
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

15
15
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

102
102
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

192
192
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

196
196
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

464
464
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

388
388
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

361
361
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

358
358
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

99
99
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

46
46

Meer sportnieuws