Vanaken en Jackers over Genk: "Beseffen we verduiveld goed"

door
Vanaken en Jackers over Genk:

Club Brugge won met 2-1 van KRC Genk. Blauw-Zwart kan de bekerfinale al ruiken, maar in Limburg zal het binnen drie weken mogelijk nog heel warm gaan worden. Hans Vanaken blikte terug op de gewonnen match in het Jan Breydelstadion.

Vanaken was uiteraard tevreden met de zege. Club Brugge had het niet onder de markt met Racing Genk. Blauw-Zwart was over de hele match bekeken wel de betere ploeg, maar echt veel uitgespeelde kansen kon het ook niet bij elkaar spelen. Al bij al was een nipte zege misschien wel de juiste weergave, Vanaken zag dat anders.

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Hans Vanaken

“Met de 2-1 kan ik best wel leven. Al vond ik op basis van onze tweede helft dat we misschien nog een doelpunt meer hadden verdiend. We kwamen een paar keer in hun zestien meter, maar konden net niet afdrukken. Er stonden daar heel veel benen en dan moet je in een fractie van een seconde beslissen, maar het lukte net niet. Misschien hadden we daar wat efficiënter met die kansen moeten omspringen, maar goed, uiteindelijk is het toch een goede overwinning na die achterstand."

Vanaken weet dat het nog moeilijk kan worden in Genk. "Binnen drie weken zal moeten blijken of deze kleine overwinning genoeg is, maar je weet nu al dat die terugwedstrijd opnieuw een stevig duel zal worden. In die bekerwedstrijden hangt het soms van kleine details af wie wint of verliest en dat zal op Genk niet anders zijn denk ik."

Nordin Jackers

Nordin Jackers zag dat Genk een taaie brok was. "Op Genk is het nooit makkelijk spelen maar na onze zege kunnen we met een goed gevoel naar Limburg toe. Al beseffen we verduiveld goed dat we daar het absolute maximum zullen moeten geven om door te stoten naar de Heizel", vertelde hij via de clubkanalen. 

"Ook deze keer hadden we het bij momenten niet onder de markt maar anderzijds hebben we opnieuw onze veerkracht getoond en hebben we een achterstand toch nog in een overwinning weten om te buigen. Uiteraard hoop je thuis op een iets grotere marge maar op zich is deze 2-1 gewoon een prima resultaat. Genk is een goeie ploeg dat niet voor niks op de leidersplaats in de competitie staat."

Gaat Genk Club uitschakelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

101
101
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

28
28
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

76
76
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

159
159
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

139
139
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

113
113
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

161
161
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

302
302
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

20
20
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

459
459
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

751
751
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

112
112
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

102
102
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

504
504
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

309
309
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

469
469
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

677
677
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

342
342
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

153
153

Meer sportnieuws