Vanaken en Jackers over Genk: "Beseffen we verduiveld goed"

door
Vanaken en Jackers over Genk:

Club Brugge won met 2-1 van KRC Genk. Blauw-Zwart kan de bekerfinale al ruiken, maar in Limburg zal het binnen drie weken mogelijk nog heel warm gaan worden. Hans Vanaken blikte terug op de gewonnen match in het Jan Breydelstadion.

Vanaken was uiteraard tevreden met de zege. Club Brugge had het niet onder de markt met Racing Genk. Blauw-Zwart was over de hele match bekeken wel de betere ploeg, maar echt veel uitgespeelde kansen kon het ook niet bij elkaar spelen. Al bij al was een nipte zege misschien wel de juiste weergave, Vanaken zag dat anders.

LEES OOK: VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Hans Vanaken

“Met de 2-1 kan ik best wel leven. Al vond ik op basis van onze tweede helft dat we misschien nog een doelpunt meer hadden verdiend. We kwamen een paar keer in hun zestien meter, maar konden net niet afdrukken. Er stonden daar heel veel benen en dan moet je in een fractie van een seconde beslissen, maar het lukte net niet. Misschien hadden we daar wat efficiënter met die kansen moeten omspringen, maar goed, uiteindelijk is het toch een goede overwinning na die achterstand."

Vanaken weet dat het nog moeilijk kan worden in Genk. "Binnen drie weken zal moeten blijken of deze kleine overwinning genoeg is, maar je weet nu al dat die terugwedstrijd opnieuw een stevig duel zal worden. In die bekerwedstrijden hangt het soms van kleine details af wie wint of verliest en dat zal op Genk niet anders zijn denk ik."

Nordin Jackers

Nordin Jackers zag dat Genk een taaie brok was. "Op Genk is het nooit makkelijk spelen maar na onze zege kunnen we met een goed gevoel naar Limburg toe. Al beseffen we verduiveld goed dat we daar het absolute maximum zullen moeten geven om door te stoten naar de Heizel", vertelde hij via de clubkanalen. 

"Ook deze keer hadden we het bij momenten niet onder de markt maar anderzijds hebben we opnieuw onze veerkracht getoond en hebben we een achterstand toch nog in een overwinning weten om te buigen. Uiteraard hoop je thuis op een iets grotere marge maar op zich is deze 2-1 gewoon een prima resultaat. Genk is een goeie ploeg dat niet voor niks op de leidersplaats in de competitie staat."

Gaat Genk Club uitschakelen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

30
30
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

311
311
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

278
278
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

163
163
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

217
217
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

551
551
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

202
202
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

380
380
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

582
582
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

208
208
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

385
385
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

180
180
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

160
160
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

157
157
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

253
253
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

233
233
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

447
447
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

528
528
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws