Vanaken en Jackers over Genk: "Beseffen we verduiveld goed"

door
Vanaken en Jackers over Genk:

Club Brugge won met 2-1 van KRC Genk. Blauw-Zwart kan de bekerfinale al ruiken, maar in Limburg zal het binnen drie weken mogelijk nog heel warm gaan worden. Hans Vanaken blikte terug op de gewonnen match in het Jan Breydelstadion.

Vanaken was uiteraard tevreden met de zege. Club Brugge had het niet onder de markt met Racing Genk. Blauw-Zwart was over de hele match bekeken wel de betere ploeg, maar echt veel uitgespeelde kansen kon het ook niet bij elkaar spelen. Al bij al was een nipte zege misschien wel de juiste weergave, Vanaken zag dat anders.

LEES OOK: Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Hans Vanaken

“Met de 2-1 kan ik best wel leven. Al vond ik op basis van onze tweede helft dat we misschien nog een doelpunt meer hadden verdiend. We kwamen een paar keer in hun zestien meter, maar konden net niet afdrukken. Er stonden daar heel veel benen en dan moet je in een fractie van een seconde beslissen, maar het lukte net niet. Misschien hadden we daar wat efficiënter met die kansen moeten omspringen, maar goed, uiteindelijk is het toch een goede overwinning na die achterstand."

Vanaken weet dat het nog moeilijk kan worden in Genk. "Binnen drie weken zal moeten blijken of deze kleine overwinning genoeg is, maar je weet nu al dat die terugwedstrijd opnieuw een stevig duel zal worden. In die bekerwedstrijden hangt het soms van kleine details af wie wint of verliest en dat zal op Genk niet anders zijn denk ik."

Nordin Jackers

Nordin Jackers zag dat Genk een taaie brok was. "Op Genk is het nooit makkelijk spelen maar na onze zege kunnen we met een goed gevoel naar Limburg toe. Al beseffen we verduiveld goed dat we daar het absolute maximum zullen moeten geven om door te stoten naar de Heizel", vertelde hij via de clubkanalen. 

"Ook deze keer hadden we het bij momenten niet onder de markt maar anderzijds hebben we opnieuw onze veerkracht getoond en hebben we een achterstand toch nog in een overwinning weten om te buigen. Uiteraard hoop je thuis op een iets grotere marge maar op zich is deze 2-1 gewoon een prima resultaat. Genk is een goeie ploeg dat niet voor niks op de leidersplaats in de competitie staat."

Gaat Genk Club uitschakelen?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

112
112
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

195
195
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

102
102
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

96
96
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

261
261
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

59
59
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

139
139
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

466
466
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

145
145
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

294
294
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

496
496
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

184
184
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

102
102
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

169
169
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

150
150
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

416
416
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

194
194
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

753
753
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

678
678
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

615
615
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

424
424
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

648
648

Meer sportnieuws