De Roeck: "Daarom lieten we hem vertrekken bij Antwerp"

door
De Roeck:

De tijd begint toch stilaan te dringen bij Royal Antwerp FC. Een extra centrumspits is heel erg nodig, maar die zoektocht van Marc Overmars lijkt moeilijk te verlopen. Ondertussen liet de club met Alexandre Stanic een spits vertrekken naar Sporting Charleroi. Jonas De Roeck gaf daar meer uitleg over.

"Na een goeie periode trainde hij door omstandigheden niet meer met onze eerste ploeg. We hebben gemerkt dat hij niet over het geschikte profiel beschikt dat we voor ogen hebben. Daarom was het beter om hem naar Charleroi te laten gaan", aldus de trainer aan Gazet van Antwerpen.

Terugkeer Doumbia 

LEES OOK 'Referee Department velt Odoi-oordeel: Antwerp afgemaakt'

Antwerp kan weer rekenen op Mahamadou Doumbia en keert Jacob Ondrejka weer in de ploeg tegen Anderlecht? "De minuten die Doumbia krijgt, verteert hij goed. Ondrejka? Door ziekte grepen andere jongens hun kans, maar ik ben nog altijd zeer tevreden over Jacob. Het is een kwestie van tijd vooraleer hij weer impact heeft."

Zo komt er meer weelde in de kern. "Het is leuk voor een coach om jongens als Ondrejka en Doumbia in te brengen. Zij kunnen een wedstrijd doen kantelen. Tot dusver hadden we hiervoor minder mogelijkheden, omdat we zeer jonge bankzitters hadden."

Hazard en Dreyer

Anderlecht zit in een moeilijke fase en na de 0-3-nederlaag tegen Club Brugge loert een crisis om de hoek. De Roeck onderschat de Brusselaars zeker niet. Hij waarschuwt voor twee spelers van Paars-Wit.

LEES OOK Hubert reageert verrassend op commotie Antwerp-Anderlecht

"Hazard kan een belangrijke factor zijn. En iemand als Dreyer loopt ook weer wat meer in de picture", aldus de coach. Hazard kreeg al drie invalbeurten sinds zijn terugkeer uit blessure, terwijl Dreyer na Dolberg aanvallend de meest bepalende speler is van Anderlecht.

POLL: Logische keuze om Stanic te laten gaan?

Meest recent

'Liverpool krijgt vrijgeleide voor droomaanwinst Slot'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

37
37
Veld Lotto Park blijft dramatisch: "Grasmat van den Aldi"

Slechts enkele dagen nadat ze tegenover mekaar stonden in de halve finales van de Croky Cup, ...

5
5
'Meesterzet' Thorsten Fink: "Zelden gezien in België"

KRC Genk toonde zaterdag veerkracht door een vroege achterstand om te buigen in een overwinning ...

55
55
Sterkhouder Anderlecht zakt door het ijs: "Schandalig slecht"

Enkele dagen na hun onderlinge cupduel stonden RSC Anderlecht en Antwerp FC ook in de Jupiler Pro ...

105
105
Club goed weggekomen? Analisten fileren rode kaart Verlinden

In aanloop naar het Champions League-duel tegen Atalanta BC, heeft Club Brugge in eigen land geen ...

282
282
Transfer Amuzu volledig rond: Anderlecht houdt schijntje over

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag opnieuw de degens met Antwerp FC, dit keer in competitieverband. ...

117
117
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels ...

189
189
22 namen: Hubert zorgt voor grote verrassingen tegen Antwerp

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC kijken elkaar voor de tweede keer op korte tijd in de ogen. Na de ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht hakt knopen door, Witsel hoopt’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

455
455
Degreef onthult Anderlecht-plannen: “Dat is grootste doel”

Tristan Degreef krijgt meer en meer zijn kansen bij Anderlecht. Zijn parcours in de jeugd van ...

187
187
Batshuayi maakt geen vrienden tijdens debuut Frankfurt

Michy Batshuayi is weer in de Bundesliga te zien. De aanvaller maakte tijdens de wintermercato de ...

79
79
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee ...

356
356
'Hubert sluit verguisde Anderlecht-speler weer in de armen'

RSC Anderlecht neemt het voor een tweede keer op korte tijd op tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit ...

301
301
Rampscenario De Ketelaere voor Club Brugge op komst?

Club Brugge werd tegen Atalanta geloot in de tussenronde van de Champions League. Een erg ...

632
632
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De ...

129
129
Anderlecht – Antwerp: Great Old met angst naar Brussel?

Royal Antwerp FC wil wraak nemen tegen RSC Anderlecht. Maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan, ...

536
536
Deschacht: "Dat zijn geen 'supertalenten' bij Club Brugge"

Club Brugge won gisteren met 1-0 van OH Leuven. De Brugse verdediging bestond uit vier spelers uit ...

1317
1317
Degreef: "Dat kwam er dankzij Riemer"

Brian Riemer leverde goed werk bij RSC Anderlecht. De Deense coach loodste de ploeg bijna naar de ...

121
121
Het gelijk van Riemer? De 'Modric van Anderlecht' staat op

Brian Riemer werd door een deel van de media verketterd, maar de Deen legde wel goede resultaten op ...

630
630
Fink & co bijna zeker van hét hoofddoel van KRC Genk

KRC Genk won met 2-1 van Cercle Brugge en daardoor blijven ze aan de leiding. De troepen van ...

338
338

Meer sportnieuws