De Roeck: "Daarom lieten we hem vertrekken bij Antwerp"

door
De Roeck:

De tijd begint toch stilaan te dringen bij Royal Antwerp FC. Een extra centrumspits is heel erg nodig, maar die zoektocht van Marc Overmars lijkt moeilijk te verlopen. Ondertussen liet de club met Alexandre Stanic een spits vertrekken naar Sporting Charleroi. Jonas De Roeck gaf daar meer uitleg over.

"Na een goeie periode trainde hij door omstandigheden niet meer met onze eerste ploeg. We hebben gemerkt dat hij niet over het geschikte profiel beschikt dat we voor ogen hebben. Daarom was het beter om hem naar Charleroi te laten gaan", aldus de trainer aan Gazet van Antwerpen.

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Terugkeer Doumbia 

Antwerp kan weer rekenen op Mahamadou Doumbia en keert Jacob Ondrejka weer in de ploeg tegen Anderlecht? "De minuten die Doumbia krijgt, verteert hij goed. Ondrejka? Door ziekte grepen andere jongens hun kans, maar ik ben nog altijd zeer tevreden over Jacob. Het is een kwestie van tijd vooraleer hij weer impact heeft."

Zo komt er meer weelde in de kern. "Het is leuk voor een coach om jongens als Ondrejka en Doumbia in te brengen. Zij kunnen een wedstrijd doen kantelen. Tot dusver hadden we hiervoor minder mogelijkheden, omdat we zeer jonge bankzitters hadden."

Hazard en Dreyer

Anderlecht zit in een moeilijke fase en na de 0-3-nederlaag tegen Club Brugge loert een crisis om de hoek. De Roeck onderschat de Brusselaars zeker niet. Hij waarschuwt voor twee spelers van Paars-Wit.

"Hazard kan een belangrijke factor zijn. En iemand als Dreyer loopt ook weer wat meer in de picture", aldus de coach. Hazard kreeg al drie invalbeurten sinds zijn terugkeer uit blessure, terwijl Dreyer na Dolberg aanvallend de meest bepalende speler is van Anderlecht.

Logische keuze om Stanic te laten gaan?

Meest recent

Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

13
13
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

87
87
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

27
27
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

183
183
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

290
290
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

278
278
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

108
108
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

119
119
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

310
310
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

87
87
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

45
45
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

91
91
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

378
378
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

350
350
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

193
193
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

263
263
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

449
449
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

352
352
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

32
32
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

493
493
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

96
96

Meer sportnieuws