De Roeck: "Daarom lieten we hem vertrekken bij Antwerp"

512 stemmen
De Roeck:

De tijd begint toch stilaan te dringen bij Royal Antwerp FC. Een extra centrumspits is heel erg nodig, maar die zoektocht van Marc Overmars lijkt moeilijk te verlopen. Ondertussen liet de club met Alexandre Stanic een spits vertrekken naar Sporting Charleroi. Jonas De Roeck gaf daar meer uitleg over.

"Na een goeie periode trainde hij door omstandigheden niet meer met onze eerste ploeg. We hebben gemerkt dat hij niet over het geschikte profiel beschikt dat we voor ogen hebben. Daarom was het beter om hem naar Charleroi te laten gaan", aldus de trainer aan Gazet van Antwerpen.

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Terugkeer Doumbia 

Antwerp kan weer rekenen op Mahamadou Doumbia en keert Jacob Ondrejka weer in de ploeg tegen Anderlecht? "De minuten die Doumbia krijgt, verteert hij goed. Ondrejka? Door ziekte grepen andere jongens hun kans, maar ik ben nog altijd zeer tevreden over Jacob. Het is een kwestie van tijd vooraleer hij weer impact heeft."

Zo komt er meer weelde in de kern. "Het is leuk voor een coach om jongens als Ondrejka en Doumbia in te brengen. Zij kunnen een wedstrijd doen kantelen. Tot dusver hadden we hiervoor minder mogelijkheden, omdat we zeer jonge bankzitters hadden."

Hazard en Dreyer

Anderlecht zit in een moeilijke fase en na de 0-3-nederlaag tegen Club Brugge loert een crisis om de hoek. De Roeck onderschat de Brusselaars zeker niet. Hij waarschuwt voor twee spelers van Paars-Wit.

"Hazard kan een belangrijke factor zijn. En iemand als Dreyer loopt ook weer wat meer in de picture", aldus de coach. Hazard kreeg al drie invalbeurten sinds zijn terugkeer uit blessure, terwijl Dreyer na Dolberg aanvallend de meest bepalende speler is van Anderlecht.

Logische keuze om Stanic te laten gaan?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

7
7
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

42
42
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

145
145
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

86
86
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

238
238
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

267
267
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

893
893
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

93
93
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

362
362
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

141
141
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

150
150
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

69
69
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

201
201

Meer sportnieuws