'KV Kortrijk pakt nu ook uit met JPL-sterkhouder'

door
'KV Kortrijk pakt nu ook uit met JPL-sterkhouder'

KV Kortrijk kon ook zijn eerste wedstrijd na de winterstop niet winnen, want het ging vrijdag met 1-0 verliezen op Standard. Daardoor blijft de situatie van de Kerels zeer precair met een voorlaatste plaats. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze zich blijven versterken.

Kortrijk was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze lieten Vandenberghe, Kaneko, Takamine, Malinov en Simic al vertrekken, terwijl er ook al de nodige nieuwkomers bijkwamen. Mouhamed Gueye werd weggeplukt bij Rapid Wien en Ryotaro Tsunoda keerde terug.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Kortrijk strikt nu ook Ilaimaharitra

Deze week haalde KVK ook nog Dermane Karim weg bij Lommel en nu pakken ze nogmaals uit met een speler die zijn strepen op de Belgische velden ruimschoots verdiend heeft. Journalist Nabil Djellit weet dat Marco Ilaimaharitra tot het einde van het seizoen zal tekenen.

De 29-jarige Malagassiër was maar liefst zeven jaar een sterkhouder op het middenveld van Charleroi en was er ook aanvoerder. Vorige zomer verlengde hij zijn contract op Mambourg niet en sindsdien zat hij zonder club.

Contract tot einde seizoen

Kortrijk pikt hem nu voor zes maanden op, al zou de overeenkomst ook een optie voor een extra jaar bevatten als de Kerels het behoud verzekeren. Het Laatste Nieuws weet dat Ilaimaharitra ook al zijn medische testen afgelegd heeft.

Daardoor worden de plaatsjes op het middenveld nog wat duurder in Kortrijk en dat eist ook een slachtoffer. Iver Fossum zou immers op weg zijn naar de uitgang. De Noor was sinds februari aan de slag in Kortrijk, maar was dit seizoen vooral invaller.

Zal hij een meerwaarde zijn voor Kortrijk?

Meest recent

'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

30
30
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

20
20
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

35
35
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

18
18
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

158
158
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

127
127
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

180
180
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

183
183
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

96
96
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

199
199
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

772
772
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

88
88
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

45
45
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

555
555
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

232
232
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

602
602
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

181
181
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

241
241
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

42
42
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

55
55
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

686
686
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

848
848
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

158
158
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

317
317

Meer sportnieuws