De Roeck spreekt heldere taal over halen bekerfinale

265 stemmen
De Roeck spreekt heldere taal over halen bekerfinale

Deze week is er alweer voetbal in de Croky Cup met de terugwedstrijden in de halve finales. Donderdagavond gaat Antwerp op bezoek bij Anderlecht en daar kan de Great Old zijn straffe bekerparcours verderzetten.

In de laatste vijf jaar speelde Antwerp maar liefst drie keer de finale, waarvan ze er ook twee wonnen. In 2020 en 2023 mochten ze beker omhoog steken, vorig seizoen bleek Union te sterk in de eindstrijd. Maar vorige week nam Antwerp wel revanche door de Brusselaars met 5-1 uit te schakelen.

LEES OOK: Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

De Roeck vindt Anderlecht geen gewond dier

Met Anderlecht treffen ze straks een team dat niet bepaald in hoogvorm zit. Paars-Wit kampt met heel wat blessures en kreeg vorig weekend nog een 0-3 om de oren van Club Brugge in de competitie.

Jonas De Roeck zal Anderlecht echter niet onderschatten. "Ik denk niet dat Anderlecht een gewond beest is na hun nederlaag tegen Club", oppert hij bij Het Laatste Nieuws. "Ze staan niet zomaar in de halve finale én staan een punt boven ons in de competitie. Anderlecht heeft blessures, maar ook veel kwaliteiten."

Beker is een doel voor Antwerp

Zwaar roteren zal de trainer dan ook niet doen op donderdagavond. Gezien de smalle kern is er daar ook weinig mogelijkheid toe, maar sowieso wil De Roeck zijn sterkste elftal tussen de lijnen brengen.

"Bij ons in de groep leeft de beker absoluut. Het is niet vanzelfsprekend dat je kans maakt op een finale. Die wíl je beleven. De spelers beseffen dat", stelt hij immers. "Voor Antwerp is de beker belangrijk. Het wordt au sérieux genomen."

Zal Antwerp opnieuw de bekerfinale halen?

Meest recent

Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

39
39
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

21
21
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

64
64
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

77
77
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

426
426
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

675
675
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

55
55
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

350
350
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1784
1784
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

428
428
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

599
599
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

167
167
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

804
804
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

192
192
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

125
125
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

210
210
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

122
122
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

561
561
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

420
420
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

300
300
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1133
1133
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

202
202
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

112
112
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

55
55

Meer sportnieuws