‘Na Sternal opnieuw Marseille-talent naar België’

door
‘Na Sternal opnieuw Marseille-talent naar België’

Enzo Sternal is op weg om de gelederen van RSC Anderlecht te versterken. Het 17-jarige talent van Olympique Marseille voelt zich klaar om een volgende stap te zetten en wil meer speelminuten te vergaren. Marseille staat echter op het punt om nog zaken te doen met een Belgische club.

Volgens het Franse La Provence staat OHL dicht bij de komst van Roggerio Nyakossi, een 21-jarige Zwitserse centrale verdediger. Nyakossi wordt gezien als een groot talent in eigen land en is de aanvoerder van de Zwitserse beloften. Net zoals Sternal zoekt Nyakossi naar speelminuten op de Belgische velden.

LEES OOK: Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

Centrale verdediger

Bij Marseille staat Nyakossi al sinds 2022 onder contract. De Franse club legde toen twee miljoen euro op tafel. De Zwitser heeft nu nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 100.000 euro. OHL zou Nyakossi definitief overnemen van de Fransen.

Bij Marseille wachtte Nyakossi op een doorbraak, maar de Zwitser zal die nu bij OHL zoeken. Dit seizoen kwam hij nog niet in actie voor de A-kern van de Franse topclub. OHL heeft met de jonge verdediger de vervanger voor Antef Tsoungui binnen die met een zware blessure kampt.

Sternal achterna

Marseille laat aldus twee talenten naar België vertrekken. Sternal wordt snel officieel verwacht en de supporters kunnen alvast reikhalzend uitkijken naar het Franse toptalent. Anderlecht zal hem echter eerst minuten gunnen bij RSCA Futures in de Challenger Pro League. Olivier Renard lijkt alvast uit te kijken naar de jeugd.

Een goede transfer van OHL?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

24
24
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

19
19
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

37
37
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

185
185
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

79
79
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

116
116
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

194
194
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

122
122
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

82
82
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

275
275
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

911
911
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

351
351
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

489
489
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

399
399
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

733
733
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

213
213
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

271
271
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

545
545
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

290
290

Meer sportnieuws