'Club Brugge of Anderlecht: doelwit hakt knoop door'

1568 stemmen
'Club Brugge of Anderlecht: doelwit hakt knoop door'

De transfermarkt is nog enkele weken open en ongetwijfeld zullen de Belgische clubs nog zeer actief zijn in die periode. Anderlecht stelde woensdag al zijn tweede winteraanwinst voor, bij Club Brugge staat de teller nog op nul. Beide teams speuren wel verder rond en komen daarbij ook in elkaars vaarwater.

Ze werden de voorbije weken bijvoorbeeld allebei gelinkt aan Alvyn Sanches, een 21-jarige Zwitserse belofteninternational die bij Lausanne-Sport hoge ogen gooit. Hij was er dit seizoen al goed voor negen goals en drie assists in 21 officiële wedstrijden.

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Sanches blijft wellicht bij Lausanne-Sport

Daarmee trok Sanches niet alleen de aandacht van Club en Anderlecht, maar ook van heel wat andere buitenlandse clubs. Sanches heeft dus een knoop door te hakken en dat zou hij nu ook gedaan hebben.

In gesprek met Blick stelt Stéphane Henchoz, de sportief directeur van Lausanne-Sport, verrassend dat Sanches in principe het seizoen bij de club zal uitdoen. "Dat is zijn wens en dat is ook het beste voor iedereen", klinkt het.

Deur voor Club en Anderlecht niet helemaal gesloten

Al voegt hij er meteen aan toe dat een wintertransfer niet helemaal uitgesloten is. "Een club als Lausanne moet spelers verkopen om het budget in evenwicht te houden, zelfs al hebben we kapitaalkrachtige eigenaars. Als het juiste bod binnenkomt, kan het snel gaan."

De deur voor Club en Anderlecht is dus nog niet gesloten, maar ze zullen wel veel geld op tafel moeten leggen. Transfermarkt schat de waarde van Sanches op 9 miljoen euro, al liggen er wel mogelijkheden omdat de speler nog maar anderhalf jaar onder contract ligt.

Moeten Club en Anderlecht alsnog een poging wagen?

Meest recent

Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

49
49
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

28
28
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

47
47
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

69
69
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

78
78
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

38
38
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

315
315
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

95
95
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

126
126
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

136
136
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

148
148
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

477
477
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

142
142
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

131
131
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

368
368
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

287
287
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

86
86
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

661
661
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

236
236
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

173
173
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

514
514
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

395
395
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

447
447
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

869
869

Meer sportnieuws