'Club Brugge of Anderlecht: doelwit hakt knoop door'

door
'Club Brugge of Anderlecht: doelwit hakt knoop door'

De transfermarkt is nog enkele weken open en ongetwijfeld zullen de Belgische clubs nog zeer actief zijn in die periode. Anderlecht stelde woensdag al zijn tweede winteraanwinst voor, bij Club Brugge staat de teller nog op nul. Beide teams speuren wel verder rond en komen daarbij ook in elkaars vaarwater.

Ze werden de voorbije weken bijvoorbeeld allebei gelinkt aan Alvyn Sanches, een 21-jarige Zwitserse belofteninternational die bij Lausanne-Sport hoge ogen gooit. Hij was er dit seizoen al goed voor negen goals en drie assists in 21 officiële wedstrijden.

LEES OOK: Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Sanches blijft wellicht bij Lausanne-Sport

Daarmee trok Sanches niet alleen de aandacht van Club en Anderlecht, maar ook van heel wat andere buitenlandse clubs. Sanches heeft dus een knoop door te hakken en dat zou hij nu ook gedaan hebben.

In gesprek met Blick stelt Stéphane Henchoz, de sportief directeur van Lausanne-Sport, verrassend dat Sanches in principe het seizoen bij de club zal uitdoen. "Dat is zijn wens en dat is ook het beste voor iedereen", klinkt het.

Deur voor Club en Anderlecht niet helemaal gesloten

Al voegt hij er meteen aan toe dat een wintertransfer niet helemaal uitgesloten is. "Een club als Lausanne moet spelers verkopen om het budget in evenwicht te houden, zelfs al hebben we kapitaalkrachtige eigenaars. Als het juiste bod binnenkomt, kan het snel gaan."

De deur voor Club en Anderlecht is dus nog niet gesloten, maar ze zullen wel veel geld op tafel moeten leggen. Transfermarkt schat de waarde van Sanches op 9 miljoen euro, al liggen er wel mogelijkheden omdat de speler nog maar anderhalf jaar onder contract ligt.

Moeten Club en Anderlecht alsnog een poging wagen?

Meest recent

Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers wellicht andere oorden zullen ...

22
22
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

25
25
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

128
128
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

198
198
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

80
80
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

96
96
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

33
33
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

58
58
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

105
105
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

53
53
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

203
203
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

82
82
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

193
193
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

130
130
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

82
82
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

66
66
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

118
118
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

84
84
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

347
347
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

409
409
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

386
386
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

28
28

Meer sportnieuws