'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

door
'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

STVV deed vorig weekend een gouden zaak door met 1-2 te gaan winnen in Westerlo, maar de Kanaries hebben nog heel wat werk om de Relegation Play-Off te ontlopen. Ze willen zich daarom deze maand nog verder versterken en hebben daarvoor een duidelijk transferplan.

Op Stayen lijken ze zich te richten op een mix van Japanners en oude bekenden van de Jupiler Pro League. Met Hiiro Komori kwam er al een spits die in de Japanse tweede klasse vlot scoorde, terwijl woelwater Didier Lamkel Zé ook terug naar België gehaald werd.

LEES OOK: 'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

STVV haalt Juklerød terug naar België

Nu zou er nog een oude bekende naar Sint-Truiden komen. Volgens Het Nieuwsblad heeft STVV immers een mondeling akkoord bereikt met Simen Juklerød. De 30-jarige Noor moet op de linksachter de concurrentie aangaan met Ryoya Ogawa.

Juklerød was al aan de slag in de Jupiler Pro League tussen 2018 en 2022. Hij speelde eerst drie seizoenen voor Antwerp en was daarna ook nog een jaar aan de slag in Genk. Daarna keerde hij terug naar zijn oude club Valerenga, waar hij sindsdien aan de slag was.

Bekerwinnaar met Antwerp

STVV haalt op die manier dus een stevige brok ervaring binnen. Juklerød heeft al 84 wedstrijden in de Jupiler Pro League op de teller staan, waarin hij goed was voor vier goals en tien assists. Hij won in 2020 met Antwerp ook de beker.

Daarmee heeft STVV een eerste defensieve versterking van deze winter beet. Het zal wellicht niet de laatste transfer achterin worden. Ze zouden immers ook nog van plan zijn om een centrale verdediger te halen.

Goede transfer van STVV?

Meest recent

'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

45
45
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

61
61
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

186
186
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

129
129
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

39
39
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

421
421
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

432
432
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

152
152
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

307
307
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

93
93
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

626
626
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

125
125
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

135
135
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

488
488
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

160
160
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

588
588
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

653
653
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

225
225
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

537
537
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

84
84
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

968
968
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

54
54

Meer sportnieuws