'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

264
'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

STVV deed vorig weekend een gouden zaak door met 1-2 te gaan winnen in Westerlo, maar de Kanaries hebben nog heel wat werk om de Relegation Play-Off te ontlopen. Ze willen zich daarom deze maand nog verder versterken en hebben daarvoor een duidelijk transferplan.

Op Stayen lijken ze zich te richten op een mix van Japanners en oude bekenden van de Jupiler Pro League. Met Hiiro Komori kwam er al een spits die in de Japanse tweede klasse vlot scoorde, terwijl woelwater Didier Lamkel Zé ook terug naar België gehaald werd.

LEES OOK: De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV haalt Juklerød terug naar België

Nu zou er nog een oude bekende naar Sint-Truiden komen. Volgens Het Nieuwsblad heeft STVV immers een mondeling akkoord bereikt met Simen Juklerød. De 30-jarige Noor moet op de linksachter de concurrentie aangaan met Ryoya Ogawa.

Juklerød was al aan de slag in de Jupiler Pro League tussen 2018 en 2022. Hij speelde eerst drie seizoenen voor Antwerp en was daarna ook nog een jaar aan de slag in Genk. Daarna keerde hij terug naar zijn oude club Valerenga, waar hij sindsdien aan de slag was.

Bekerwinnaar met Antwerp

STVV haalt op die manier dus een stevige brok ervaring binnen. Juklerød heeft al 84 wedstrijden in de Jupiler Pro League op de teller staan, waarin hij goed was voor vier goals en tien assists. Hij won in 2020 met Antwerp ook de beker.

Daarmee heeft STVV een eerste defensieve versterking van deze winter beet. Het zal wellicht niet de laatste transfer achterin worden. Ze zouden immers ook nog van plan zijn om een centrale verdediger te halen.

Goede transfer van STVV?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

76
76
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

233
233
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

121
121
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

182
182
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

117
117
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

49
49
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

195
195
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

78
78
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

103
103
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

33
33
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

212
212
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

156
156
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

180
180
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1092
1092
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

85
85

Meer sportnieuws