'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

door
'STVV haalt ex-speler Genk en Antwerp terug naar JPL'

STVV deed vorig weekend een gouden zaak door met 1-2 te gaan winnen in Westerlo, maar de Kanaries hebben nog heel wat werk om de Relegation Play-Off te ontlopen. Ze willen zich daarom deze maand nog verder versterken en hebben daarvoor een duidelijk transferplan.

Op Stayen lijken ze zich te richten op een mix van Japanners en oude bekenden van de Jupiler Pro League. Met Hiiro Komori kwam er al een spits die in de Japanse tweede klasse vlot scoorde, terwijl woelwater Didier Lamkel Zé ook terug naar België gehaald werd.

STVV haalt Juklerød terug naar België

LEES OOK STVV met handen in haar: "Catastrofaal is het het"

Nu zou er nog een oude bekende naar Sint-Truiden komen. Volgens Het Nieuwsblad heeft STVV immers een mondeling akkoord bereikt met Simen Juklerød. De 30-jarige Noor moet op de linksachter de concurrentie aangaan met Ryoya Ogawa.

Juklerød was al aan de slag in de Jupiler Pro League tussen 2018 en 2022. Hij speelde eerst drie seizoenen voor Antwerp en was daarna ook nog een jaar aan de slag in Genk. Daarna keerde hij terug naar zijn oude club Valerenga, waar hij sindsdien aan de slag was.

Bekerwinnaar met Antwerp

STVV haalt op die manier dus een stevige brok ervaring binnen. Juklerød heeft al 84 wedstrijden in de Jupiler Pro League op de teller staan, waarin hij goed was voor vier goals en tien assists. Hij won in 2020 met Antwerp ook de beker.

LEES OOK Dender knipt makke Kanaries de vleugels af in kelderkraker

Daarmee heeft STVV een eerste defensieve versterking van deze winter beet. Het zal wellicht niet de laatste transfer achterin worden. Ze zouden immers ook nog van plan zijn om een centrale verdediger te halen.

POLL: Goede transfer van STVV?

Meest recent

Kranten bejubelen winteraanwinst: "Dit wil Anderlecht zien"

RSC Anderlecht heeft zich op gepaste wijze herpakt na een dramatische week. Na het veroveren van het ...

78
78
Killer Dolberg flikt het: Anderlecht verkoopt Antwerp nieuwe klap

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag voor de tweede keer op enkele dagen tijd een tik uitgedeeld aan ...

151
151
'Liverpool krijgt vrijgeleide voor droomaanwinst Slot'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

54
54
Veld Lotto Park blijft dramatisch: "Grasmat van den Aldi"

Slechts enkele dagen nadat ze tegenover mekaar stonden in de halve finales van de Croky Cup, ...

61
61
'Meesterzet' Thorsten Fink: "Zelden gezien in België"

KRC Genk toonde zaterdag veerkracht door een vroege achterstand om te buigen in een overwinning ...

130
130
Sterkhouder Anderlecht zakt door het ijs: "Schandalig slecht"

Enkele dagen na hun onderlinge cupduel stonden RSC Anderlecht en Antwerp FC ook in de Jupiler Pro ...

165
165
Club goed weggekomen? Analisten fileren rode kaart Verlinden

In aanloop naar het Champions League-duel tegen Atalanta BC, heeft Club Brugge in eigen land geen ...

363
363
Verlengen of vertrekken? Heynen spreekt duidelijke taal

KRC Genk sneuvelde woensdag in de halve finales van de Croky Cup, maar kan voorts dik tevreden zijn ...

882
882
Transfer Amuzu volledig rond: Anderlecht houdt schijntje over

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag opnieuw de degens met Antwerp FC, dit keer in competitieverband. ...

169
169
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels ...

244
244
22 namen: Hubert zorgt voor grote verrassingen tegen Antwerp

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC kijken elkaar voor de tweede keer op korte tijd in de ogen. Na de ...

410
410
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht hakt knopen door, Witsel hoopt’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

514
514
Degreef onthult Anderlecht-plannen: “Dat is grootste doel”

Tristan Degreef krijgt meer en meer zijn kansen bij Anderlecht. Zijn parcours in de jeugd van ...

207
207
Batshuayi maakt geen vrienden tijdens debuut Frankfurt

Michy Batshuayi is weer in de Bundesliga te zien. De aanvaller maakte tijdens de wintermercato de ...

85
85
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee ...

380
380
'Hubert sluit verguisde Anderlecht-speler weer in de armen'

RSC Anderlecht neemt het voor een tweede keer op korte tijd op tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit ...

307
307
Rampscenario De Ketelaere voor Club Brugge op komst?

Club Brugge werd tegen Atalanta geloot in de tussenronde van de Champions League. Een erg ...

674
674
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De ...

135
135
Anderlecht – Antwerp: Great Old met angst naar Brussel?

Royal Antwerp FC wil wraak nemen tegen RSC Anderlecht. Maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan, ...

537
537
Deschacht: "Dat zijn geen 'supertalenten' bij Club Brugge"

Club Brugge won gisteren met 1-0 van OH Leuven. De Brugse verdediging bestond uit vier spelers uit ...

1361
1361

Meer sportnieuws