Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

door
Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

Na drie zeges op een rij leek Manchester City klaar om de crisis achter zich te laten, maar dinsdagavond kende het een nieuwe terugval. Tegen Brentford gaf het in de slotfase nog een 0-2-voorsprong uit handen en moest het vrede nemen met een punt.

Pep Guardiola zag de voorbije maanden al stevig af en zat na de late gelijkmaker van Brentford opnieuw met de handen in het al lang verdwenen haar. Dat leverde na het laatste fluitsignaal enkele opmerkelijke taferelen op.

LEES OOK: Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

Guardiola gaat helemaal los tegen doelman

De Spaanse trainer leek zijn emoties amper nog onder controle te hebben en dat bleek ook uit de onderonsjes die hij met zijn spelers had. Vooral zijn gesprek met doelman Stefan Ortega, die bij de 2-2 niet vrijuit ging, oogde ronduit bizar.

Een manische Guardiola leek Ortega immers stevig de mantel uit te vegen, maar tegelijk greep hij die ook een paar keer stevig knuffelend vast. De Duitse keeper leek er zich wat ongemakkelijk bij te voelen en leek niet goed te weten hoe te reageren.

Guardiola was tevreden over Ortega

Guardiola gaf achteraf ook uitleg bij zijn opmerkelijke gedrag. "Ik zei hem hoe goed hij speelde, hoe goed hij de bal naar Erling bracht, over hoe tevreden ik was over hen beiden", verwees hij ook naar Josko Gvardiol, met wie de coach ook een zeer geanimeerd gesprek had.

Ook in 2025 blijft Man City voorlopig dus wisselvallig presteren. Zondag volgt een nieuwe kans om zich te herpakken, want dan gaan ze in de Premier League op bezoek bij Ipswich Town. Daarna volgt een reeks topwedstrijden met achtereenvolgens PSG, Chelsea, Club Brugge en Arsena als tegenstanders.

Zal Guardiola City nog weer op de rails krijgen dit seizoen?

Meest recent

Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

53
53
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

58
58
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

34
34
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

66
66
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

111
111
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

194
194
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

351
351
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

175
175
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

275
275
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

757
757
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

373
373
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

365
365
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

165
165
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

78
78
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

226
226
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

449
449
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

343
343
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

166
166
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

126
126
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

265
265
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

381
381
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

86
86
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

657
657
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

478
478

Meer sportnieuws