Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

door
Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

Na drie zeges op een rij leek Manchester City klaar om de crisis achter zich te laten, maar dinsdagavond kende het een nieuwe terugval. Tegen Brentford gaf het in de slotfase nog een 0-2-voorsprong uit handen en moest het vrede nemen met een punt.

Pep Guardiola zag de voorbije maanden al stevig af en zat na de late gelijkmaker van Brentford opnieuw met de handen in het al lang verdwenen haar. Dat leverde na het laatste fluitsignaal enkele opmerkelijke taferelen op.

LEES OOK: Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Guardiola gaat helemaal los tegen doelman

De Spaanse trainer leek zijn emoties amper nog onder controle te hebben en dat bleek ook uit de onderonsjes die hij met zijn spelers had. Vooral zijn gesprek met doelman Stefan Ortega, die bij de 2-2 niet vrijuit ging, oogde ronduit bizar.

Een manische Guardiola leek Ortega immers stevig de mantel uit te vegen, maar tegelijk greep hij die ook een paar keer stevig knuffelend vast. De Duitse keeper leek er zich wat ongemakkelijk bij te voelen en leek niet goed te weten hoe te reageren.

Guardiola was tevreden over Ortega

Guardiola gaf achteraf ook uitleg bij zijn opmerkelijke gedrag. "Ik zei hem hoe goed hij speelde, hoe goed hij de bal naar Erling bracht, over hoe tevreden ik was over hen beiden", verwees hij ook naar Josko Gvardiol, met wie de coach ook een zeer geanimeerd gesprek had.

Ook in 2025 blijft Man City voorlopig dus wisselvallig presteren. Zondag volgt een nieuwe kans om zich te herpakken, want dan gaan ze in de Premier League op bezoek bij Ipswich Town. Daarna volgt een reeks topwedstrijden met achtereenvolgens PSG, Chelsea, Club Brugge en Arsena als tegenstanders.

Zal Guardiola City nog weer op de rails krijgen dit seizoen?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

9
9
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

282
282
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

406
406
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

41
41
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

229
229
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

414
414
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

75
75
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

350
350
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

434
434
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

550
550
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

297
297
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

552
552
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

424
424
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

212
212
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

501
501
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

627
627
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

535
535
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

123
123
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

228
228
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

303
303
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

342
342
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

497
497
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

107
107
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

500
500

Meer sportnieuws