Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

91 stemmen
Opvallende beelden: Guardiola gaat los tegen keeper

Na drie zeges op een rij leek Manchester City klaar om de crisis achter zich te laten, maar dinsdagavond kende het een nieuwe terugval. Tegen Brentford gaf het in de slotfase nog een 0-2-voorsprong uit handen en moest het vrede nemen met een punt.

Pep Guardiola zag de voorbije maanden al stevig af en zat na de late gelijkmaker van Brentford opnieuw met de handen in het al lang verdwenen haar. Dat leverde na het laatste fluitsignaal enkele opmerkelijke taferelen op.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Guardiola gaat helemaal los tegen doelman

De Spaanse trainer leek zijn emoties amper nog onder controle te hebben en dat bleek ook uit de onderonsjes die hij met zijn spelers had. Vooral zijn gesprek met doelman Stefan Ortega, die bij de 2-2 niet vrijuit ging, oogde ronduit bizar.

Een manische Guardiola leek Ortega immers stevig de mantel uit te vegen, maar tegelijk greep hij die ook een paar keer stevig knuffelend vast. De Duitse keeper leek er zich wat ongemakkelijk bij te voelen en leek niet goed te weten hoe te reageren.

Guardiola was tevreden over Ortega

Guardiola gaf achteraf ook uitleg bij zijn opmerkelijke gedrag. "Ik zei hem hoe goed hij speelde, hoe goed hij de bal naar Erling bracht, over hoe tevreden ik was over hen beiden", verwees hij ook naar Josko Gvardiol, met wie de coach ook een zeer geanimeerd gesprek had.

Ook in 2025 blijft Man City voorlopig dus wisselvallig presteren. Zondag volgt een nieuwe kans om zich te herpakken, want dan gaan ze in de Premier League op bezoek bij Ipswich Town. Daarna volgt een reeks topwedstrijden met achtereenvolgens PSG, Chelsea, Club Brugge en Arsena als tegenstanders.

🚀

Zal Guardiola City nog weer op de rails krijgen dit seizoen?

Meest recent

Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

108
108
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

72
72
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

143
143
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

261
261
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

238
238
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

475
475
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

284
284
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

118
118
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

144
144
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

360
360
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

498
498
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

316
316
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

140
140
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

40
40
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

395
395
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

55
55
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

473
473
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

663
663
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

128
128
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

109
109
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

321
321
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

131
131
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

102
102
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

228
228

Meer sportnieuws