TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten voor Rode Duivels, leegloop Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten voor Rode Duivels, leegloop Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven het zeer drukke tijden. Er zouden deze maand weleens nog heel wat spelers kunnen gaan vertrekken bij Paars-Wit. Anders Dreyer zou concrete interesse genietene uit de MLS en net als Francis Amuzu en Yari Verschaeren weg mogen bij een goed bod. Daarnaast arriveerde Zanka al in de VS om zijn transfer naar LA Galaxy af te ronden en moet Amadou Diawara nog steeds vertrekken.

Aan inkomende zijde blijft er ook heel wat bewegen. Ook de RSCA Futures worden gevoelig versterkt, want nu zou ook Kevin Dodaj op komst zijn. De 19-jarige Albanese aanvaller is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij KF Vllaznia.

Daarnaast staat Anderlecht ook op het punt om een Frans toptalent te strikken. Ze zouden een akkoord hebben over de komst van Enzo Sternal, een 17-jarige flankaanvaller die al mocht opdraven in de hoofdmacht van Olympique Marseille. Dat zou wel een doorverkooppercentage én een terugkoopoptie bedongen hebben.

Voor de A-ploeg blijft de prioriteit om de defensie te versterken. Volgens Turkse bronnen zou Anderlecht een bod van maar liefst 7 à 8 miljoen euro neergelegd hebben voor Victor Nelsson, die momenteel amper aan de bak komt bij Galatasaray. Dat bod zou wel afgewezen zijn.

De zoektocht naar een nieuwe bondscoach voor de Rode Duivels zou ook nog volop aan de gang zijn. Momenteel zouden er nog een vijftal kandidaten overblijven op de shortlist, waarbij ook twee Fransmannen zouden zitten met Rudi Garcia en Thierry Henry. Die laatste ontkent wel dat er contact is.

Bij Club Brugge blijft de soap rond Andreas Skov Olsen verdergaan. De kans lijkt klein dat de Deen nog in actie zal komen voor Blauw-Zwart, want hij heeft al een persoonlijk akkoord met VfL Wolfsburg. Dat zou eerstdaags ook bij Club een verbeterd bod neerleggen, nadat een eerste aanbieding van 8 miljoen euro afgewezen werd.

KRC Genk zou in de zomer alweer afscheid kunnen moeten nemen van Matte Smets. De 21-jarige Rode Duivel blijft zich uitstekend ontwikkelen en trok daarmee de aandacht van Internazionale. Dat wil in de zomer zijn defensie verjongen en zou daarom al contact gelegd hebben met de entourage van Smets.

AA Gent heeft dan weer dringend een nieuwe spits nodig om de blessure van Dean op te vangen. Daarvoor blijven ze hun pijlen richten op Rwan Cruz, ook al blijkt de Braziliaan een zeer dure vogel. Ludogorets zou 8 miljoen euro eisen, maar Gent hoopt die prijs nog naar beneden te krijgen.

Bij Beerschot hebben ze ook nog versterking nodig in de strijd om het behoud. Dirk Kuyt wou nog een landgenoot naar het Kiel halen en informeerde bij Henk Veerman. De 33-jarige boomlange cultspits mag echter niet vertrekken bij FC Volendam.

Moet Anderlecht Dreyer laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

12
12
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

114
114
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

87
87
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

45
45
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

260
260
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

26
26
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

62
62
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

68
68
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

171
171
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

152
152
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

72
72
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

347
347
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

162
162
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

311
311
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

245
245
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

284
284
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

195
195
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

60
60
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

215
215
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

153
153
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

187
187
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

177
177
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

70
70
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

261
261
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

325
325

Meer sportnieuws