Fink waarschuwt Club Brugge: "Doen we overal"

door
Fink waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt vanavond KRC Genk in de heenmatch van de halve finales van de Beker van België. De Bruggelingen zullen een gemotiveerd KRC Genk treffen, dat wil bewijzen dat zij wel een te duchten tegenstander zijn. Thorsten Fink deed alvast een belofte op zijn persbabbel.

"In een halve finale zijn er nooit makkelijke wedstrijden. We weten dat Club Brugge een uitstekende ploeg heeft. Het is een team met veel kwaliteiten, zowel aanvallend als verdedigend. Ze verloren voor het laatst op 22 oktober, op het veld van AC Milan. Dat zegt voldoende. Maar desondanks geloven wij in onze kwaliteiten. We deden zaterdag tegen OH Leuven veel vertrouwen op door met tien spelers de wedstrijd toch tot een goed eind te brengen", opende Fink via de clubkanalen.

LEES OOK: Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

Verloren in Brugge

In de competitie speelde Genk er niet goed en ze verloren. "Details hebben daar het verschil gemaakt. Scoren we die penalty, dan verliezen we daar niet. Maar de wedstrijd in Brugge heeft ons uiteraard ook enkele dingen geleerd. Daar zijn we mee aan de slag gegaan. Want details zullen in deze halve finale ook het verschil maken. We kennen hun sterktes en hebben respect voor hun goede prestaties, maar we zien ook mogelijkheden. We trekken naar Brugge om te winnen. Dat doen we altijd en overal."

Genk heeft altijd een goede relatie gehad met de Croky Cup. In 1998 was het de Beker van België die Genk op de Belgische voetbalkaart zette. Fink hoopt de beker weer naar Genk te halen.

Beker naar Genk halen

"We willen zo snel mogelijk dat Europees ticket verzilveren. We willen dolgraag een zesde beker toevoegen aan onze trofeeënkast. Een bekerfinale winnen is zo speciaal. Ik heb het als trainer al tweemaal meegemaakt. De omstandigheden en sfeer zijn geweldig. Het zou fantastisch zijn om dit ook met Genk mee te mogen maken", aldus de coach.

Fink hoopt dat de invallers weer het verschil maken. "We hebben een sterke kern met verschillende profielen. We zullen zien hoe we het morgen aanpakken in Brugge. We stellen onze ploeg op afhankelijk van het type wedstrijd dat we verwachten. Ik probeer elke beslissing altijd goed te duiden aan de groep en aan het individu. Zo is alles duidelijk en weten de spelers waarom er bepaalde keuzes worden gemaakt. Hoe we het morgenavond gaan aanpakken? Dat zien jullie morgen wel

Gaat Genk winnen in Brugge?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

69
69
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

22
22
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

46
46
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

138
138
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

105
105
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

137
137
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

130
130
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

185
185
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

510
510
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

56
56
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

404
404
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

418
418
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

87
87
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1204
1204
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

614
614
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

179
179
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

234
234
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

188
188
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

421
421
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

757
757

Meer sportnieuws