Fink waarschuwt Club Brugge: "Doen we overal"

282 stemmen
Fink waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt vanavond KRC Genk in de heenmatch van de halve finales van de Beker van België. De Bruggelingen zullen een gemotiveerd KRC Genk treffen, dat wil bewijzen dat zij wel een te duchten tegenstander zijn. Thorsten Fink deed alvast een belofte op zijn persbabbel.

"In een halve finale zijn er nooit makkelijke wedstrijden. We weten dat Club Brugge een uitstekende ploeg heeft. Het is een team met veel kwaliteiten, zowel aanvallend als verdedigend. Ze verloren voor het laatst op 22 oktober, op het veld van AC Milan. Dat zegt voldoende. Maar desondanks geloven wij in onze kwaliteiten. We deden zaterdag tegen OH Leuven veel vertrouwen op door met tien spelers de wedstrijd toch tot een goed eind te brengen", opende Fink via de clubkanalen.

LEES OOK: 'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

Verloren in Brugge

In de competitie speelde Genk er niet goed en ze verloren. "Details hebben daar het verschil gemaakt. Scoren we die penalty, dan verliezen we daar niet. Maar de wedstrijd in Brugge heeft ons uiteraard ook enkele dingen geleerd. Daar zijn we mee aan de slag gegaan. Want details zullen in deze halve finale ook het verschil maken. We kennen hun sterktes en hebben respect voor hun goede prestaties, maar we zien ook mogelijkheden. We trekken naar Brugge om te winnen. Dat doen we altijd en overal."

Genk heeft altijd een goede relatie gehad met de Croky Cup. In 1998 was het de Beker van België die Genk op de Belgische voetbalkaart zette. Fink hoopt de beker weer naar Genk te halen.

Beker naar Genk halen

"We willen zo snel mogelijk dat Europees ticket verzilveren. We willen dolgraag een zesde beker toevoegen aan onze trofeeënkast. Een bekerfinale winnen is zo speciaal. Ik heb het als trainer al tweemaal meegemaakt. De omstandigheden en sfeer zijn geweldig. Het zou fantastisch zijn om dit ook met Genk mee te mogen maken", aldus de coach.

Fink hoopt dat de invallers weer het verschil maken. "We hebben een sterke kern met verschillende profielen. We zullen zien hoe we het morgen aanpakken in Brugge. We stellen onze ploeg op afhankelijk van het type wedstrijd dat we verwachten. Ik probeer elke beslissing altijd goed te duiden aan de groep en aan het individu. Zo is alles duidelijk en weten de spelers waarom er bepaalde keuzes worden gemaakt. Hoe we het morgenavond gaan aanpakken? Dat zien jullie morgen wel

Gaat Genk winnen in Brugge?

Meest recent

'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

8
8
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

3
3
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

15
15
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

24
24
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

44
44
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

125
125
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

315
315
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

160
160
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

330
330
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

256
256
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

160
160
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

77
77
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

140
140
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

161
161
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

321
321
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

327
327
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

246
246
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

446
446
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

140
140
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

659
659
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

66
66
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

366
366
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61

Meer sportnieuws