Fink waarschuwt Club Brugge: "Doen we overal"

282 stemmen
Fink waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt vanavond KRC Genk in de heenmatch van de halve finales van de Beker van België. De Bruggelingen zullen een gemotiveerd KRC Genk treffen, dat wil bewijzen dat zij wel een te duchten tegenstander zijn. Thorsten Fink deed alvast een belofte op zijn persbabbel.

"In een halve finale zijn er nooit makkelijke wedstrijden. We weten dat Club Brugge een uitstekende ploeg heeft. Het is een team met veel kwaliteiten, zowel aanvallend als verdedigend. Ze verloren voor het laatst op 22 oktober, op het veld van AC Milan. Dat zegt voldoende. Maar desondanks geloven wij in onze kwaliteiten. We deden zaterdag tegen OH Leuven veel vertrouwen op door met tien spelers de wedstrijd toch tot een goed eind te brengen", opende Fink via de clubkanalen.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Verloren in Brugge

In de competitie speelde Genk er niet goed en ze verloren. "Details hebben daar het verschil gemaakt. Scoren we die penalty, dan verliezen we daar niet. Maar de wedstrijd in Brugge heeft ons uiteraard ook enkele dingen geleerd. Daar zijn we mee aan de slag gegaan. Want details zullen in deze halve finale ook het verschil maken. We kennen hun sterktes en hebben respect voor hun goede prestaties, maar we zien ook mogelijkheden. We trekken naar Brugge om te winnen. Dat doen we altijd en overal."

Genk heeft altijd een goede relatie gehad met de Croky Cup. In 1998 was het de Beker van België die Genk op de Belgische voetbalkaart zette. Fink hoopt de beker weer naar Genk te halen.

Beker naar Genk halen

"We willen zo snel mogelijk dat Europees ticket verzilveren. We willen dolgraag een zesde beker toevoegen aan onze trofeeënkast. Een bekerfinale winnen is zo speciaal. Ik heb het als trainer al tweemaal meegemaakt. De omstandigheden en sfeer zijn geweldig. Het zou fantastisch zijn om dit ook met Genk mee te mogen maken", aldus de coach.

Fink hoopt dat de invallers weer het verschil maken. "We hebben een sterke kern met verschillende profielen. We zullen zien hoe we het morgen aanpakken in Brugge. We stellen onze ploeg op afhankelijk van het type wedstrijd dat we verwachten. Ik probeer elke beslissing altijd goed te duiden aan de groep en aan het individu. Zo is alles duidelijk en weten de spelers waarom er bepaalde keuzes worden gemaakt. Hoe we het morgenavond gaan aanpakken? Dat zien jullie morgen wel

Gaat Genk winnen in Brugge?

Meest recent

Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

9
9
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

51
51
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

38
38
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

11
11
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

109
109
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

95
95
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

81
81
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

60
60
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

282
282
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

228
228
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

113
113
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

101
101
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

75
75
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

26
26
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

136
136
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

175
175
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

115
115
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

337
337
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

368
368
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

238
238
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

72
72
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

77
77
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

155
155
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

286
286

Meer sportnieuws