Fink waarschuwt Club Brugge: "Doen we overal"

282 stemmen
Fink waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt vanavond KRC Genk in de heenmatch van de halve finales van de Beker van België. De Bruggelingen zullen een gemotiveerd KRC Genk treffen, dat wil bewijzen dat zij wel een te duchten tegenstander zijn. Thorsten Fink deed alvast een belofte op zijn persbabbel.

"In een halve finale zijn er nooit makkelijke wedstrijden. We weten dat Club Brugge een uitstekende ploeg heeft. Het is een team met veel kwaliteiten, zowel aanvallend als verdedigend. Ze verloren voor het laatst op 22 oktober, op het veld van AC Milan. Dat zegt voldoende. Maar desondanks geloven wij in onze kwaliteiten. We deden zaterdag tegen OH Leuven veel vertrouwen op door met tien spelers de wedstrijd toch tot een goed eind te brengen", opende Fink via de clubkanalen.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Verloren in Brugge

In de competitie speelde Genk er niet goed en ze verloren. "Details hebben daar het verschil gemaakt. Scoren we die penalty, dan verliezen we daar niet. Maar de wedstrijd in Brugge heeft ons uiteraard ook enkele dingen geleerd. Daar zijn we mee aan de slag gegaan. Want details zullen in deze halve finale ook het verschil maken. We kennen hun sterktes en hebben respect voor hun goede prestaties, maar we zien ook mogelijkheden. We trekken naar Brugge om te winnen. Dat doen we altijd en overal."

Genk heeft altijd een goede relatie gehad met de Croky Cup. In 1998 was het de Beker van België die Genk op de Belgische voetbalkaart zette. Fink hoopt de beker weer naar Genk te halen.

Beker naar Genk halen

"We willen zo snel mogelijk dat Europees ticket verzilveren. We willen dolgraag een zesde beker toevoegen aan onze trofeeënkast. Een bekerfinale winnen is zo speciaal. Ik heb het als trainer al tweemaal meegemaakt. De omstandigheden en sfeer zijn geweldig. Het zou fantastisch zijn om dit ook met Genk mee te mogen maken", aldus de coach.

Fink hoopt dat de invallers weer het verschil maken. "We hebben een sterke kern met verschillende profielen. We zullen zien hoe we het morgen aanpakken in Brugge. We stellen onze ploeg op afhankelijk van het type wedstrijd dat we verwachten. Ik probeer elke beslissing altijd goed te duiden aan de groep en aan het individu. Zo is alles duidelijk en weten de spelers waarom er bepaalde keuzes worden gemaakt. Hoe we het morgenavond gaan aanpakken? Dat zien jullie morgen wel

Gaat Genk winnen in Brugge?

Meest recent

Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

33
33
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

33
33
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

16
16
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

233
233
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

23
23
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

170
170
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

148
148
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

427
427
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

158
158
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

76
76
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

98
98
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

76
76
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

228
228
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

96
96
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

330
330
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

365
365
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

96
96
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

367
367
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

523
523
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

365
365
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

460
460
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

164
164
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

83
83

Meer sportnieuws