Fink waarschuwt Club Brugge: "Doen we overal"

282
Fink waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt vanavond KRC Genk in de heenmatch van de halve finales van de Beker van België. De Bruggelingen zullen een gemotiveerd KRC Genk treffen, dat wil bewijzen dat zij wel een te duchten tegenstander zijn. Thorsten Fink deed alvast een belofte op zijn persbabbel.

"In een halve finale zijn er nooit makkelijke wedstrijden. We weten dat Club Brugge een uitstekende ploeg heeft. Het is een team met veel kwaliteiten, zowel aanvallend als verdedigend. Ze verloren voor het laatst op 22 oktober, op het veld van AC Milan. Dat zegt voldoende. Maar desondanks geloven wij in onze kwaliteiten. We deden zaterdag tegen OH Leuven veel vertrouwen op door met tien spelers de wedstrijd toch tot een goed eind te brengen", opende Fink via de clubkanalen.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Verloren in Brugge

In de competitie speelde Genk er niet goed en ze verloren. "Details hebben daar het verschil gemaakt. Scoren we die penalty, dan verliezen we daar niet. Maar de wedstrijd in Brugge heeft ons uiteraard ook enkele dingen geleerd. Daar zijn we mee aan de slag gegaan. Want details zullen in deze halve finale ook het verschil maken. We kennen hun sterktes en hebben respect voor hun goede prestaties, maar we zien ook mogelijkheden. We trekken naar Brugge om te winnen. Dat doen we altijd en overal."

Genk heeft altijd een goede relatie gehad met de Croky Cup. In 1998 was het de Beker van België die Genk op de Belgische voetbalkaart zette. Fink hoopt de beker weer naar Genk te halen.

Beker naar Genk halen

"We willen zo snel mogelijk dat Europees ticket verzilveren. We willen dolgraag een zesde beker toevoegen aan onze trofeeënkast. Een bekerfinale winnen is zo speciaal. Ik heb het als trainer al tweemaal meegemaakt. De omstandigheden en sfeer zijn geweldig. Het zou fantastisch zijn om dit ook met Genk mee te mogen maken", aldus de coach.

Fink hoopt dat de invallers weer het verschil maken. "We hebben een sterke kern met verschillende profielen. We zullen zien hoe we het morgen aanpakken in Brugge. We stellen onze ploeg op afhankelijk van het type wedstrijd dat we verwachten. Ik probeer elke beslissing altijd goed te duiden aan de groep en aan het individu. Zo is alles duidelijk en weten de spelers waarom er bepaalde keuzes worden gemaakt. Hoe we het morgenavond gaan aanpakken? Dat zien jullie morgen wel

Gaat Genk winnen in Brugge?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

14
14
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

76
76
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

112
112
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

54
54
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

35
35
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

147
147
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

77
77
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

145
145
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

177
177
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

67
67
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

332
332
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

237
237
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

189
189
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

923
923
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

363
363
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

146
146
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

199
199
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

94
94
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

635
635
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

283
283

Meer sportnieuws