Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

door
Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

Manchester City is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vierde zege op rij te pakken. Mede dankzij een assist van Kevin De Bruyne leek het op weg naar een zege in Brentford, maar het gaf een dubbele voorsprong nog weg. Chelsea wist dan weer op de valreep nog een punt te redden.

Met winst bij Brentford leek City de crisis helemaal te kunnen verdrijven en aanvankelijk zag het er ook zeer goed uit voor de Engelse kampioen. Met nog tien minuten op de klok stonden ze immers nog 0-2 voor.

LEES OOK: 'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

City geeft dubbele voorsprong nog weg

Phil Foden zorgde voor beide doelpunten. De eerste kwam er op een puntgave voorzet van De Bruyne, die Foden vervolgens heerlijk in de verste hoek devieerde. Vervolgens benutte hij de rebound nadat een schot van Savinho nog gekeerd werd.

Maar in de slotfase gaf City het toch weer weg. Acht minuten voor tijd kopte Roerslev een voorzet terug voor doel, waar Wissa de spanning weer terug kon brengen met de aansluitingstreffer. In blessuretijd maakte Nørgaard de comeback nog compleet.

Chelsea redt pas in 95ste minuut een punt

City laat zo de kans liggen om weer in de top vier te komen, want Chelsea leed toch enigszins verrassend puntenverlies tegen Bournemouth. Cole Palmer had nochtans voor een vroege voorsprong gezorgd, maar Bournemouth sloeg na rust terug.

Kluivert zorgde vroeg in de tweede helft vanop de stip voor de gelijkmaker en Semenyo zorgde voor een verrassende voorsprong. Pas in minuut 95 kon Chelsea nog een puntje redden met de 2-2 van aanvoerder James.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
55

Had Man City deze match moeten winnen?

Meest recent

Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

0
0
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

225
225
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

9
9
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

51
51
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

44
44
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

339
339
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

295
295
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

110
110
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

34
34
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

82
82
'AA Gent mikt op woekerwinst: smaakmaker tekent bij'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

90
90
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

316
316
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

213
213
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

317
317
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

433
433
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

47
47
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

55
55
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

241
241
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

318
318
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

48
48
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

130
130
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

72
72
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

138
138
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

81
81
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

386
386

Meer sportnieuws