Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

69
Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

Manchester City is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vierde zege op rij te pakken. Mede dankzij een assist van Kevin De Bruyne leek het op weg naar een zege in Brentford, maar het gaf een dubbele voorsprong nog weg. Chelsea wist dan weer op de valreep nog een punt te redden.

Met winst bij Brentford leek City de crisis helemaal te kunnen verdrijven en aanvankelijk zag het er ook zeer goed uit voor de Engelse kampioen. Met nog tien minuten op de klok stonden ze immers nog 0-2 voor.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

City geeft dubbele voorsprong nog weg

Phil Foden zorgde voor beide doelpunten. De eerste kwam er op een puntgave voorzet van De Bruyne, die Foden vervolgens heerlijk in de verste hoek devieerde. Vervolgens benutte hij de rebound nadat een schot van Savinho nog gekeerd werd.

Maar in de slotfase gaf City het toch weer weg. Acht minuten voor tijd kopte Roerslev een voorzet terug voor doel, waar Wissa de spanning weer terug kon brengen met de aansluitingstreffer. In blessuretijd maakte Nørgaard de comeback nog compleet.

Chelsea redt pas in 95ste minuut een punt

City laat zo de kans liggen om weer in de top vier te komen, want Chelsea leed toch enigszins verrassend puntenverlies tegen Bournemouth. Cole Palmer had nochtans voor een vroege voorsprong gezorgd, maar Bournemouth sloeg na rust terug.

Kluivert zorgde vroeg in de tweede helft vanop de stip voor de gelijkmaker en Semenyo zorgde voor een verrassende voorsprong. Pas in minuut 95 kon Chelsea nog een puntje redden met de 2-2 van aanvoerder James.

Had Man City deze match moeten winnen?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

2
2
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

73
73
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

128
128
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

29
29
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

60
60
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

66
66
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

154
154
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

62
62
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

206
206
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

283
283
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

41
41
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

373
373
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

293
293
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

179
179
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

108
108
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

521
521

Meer sportnieuws