Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

door
Man City geeft zekere zege nog weg, Chelsea redt nog punt

Manchester City is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vierde zege op rij te pakken. Mede dankzij een assist van Kevin De Bruyne leek het op weg naar een zege in Brentford, maar het gaf een dubbele voorsprong nog weg. Chelsea wist dan weer op de valreep nog een punt te redden.

Met winst bij Brentford leek City de crisis helemaal te kunnen verdrijven en aanvankelijk zag het er ook zeer goed uit voor de Engelse kampioen. Met nog tien minuten op de klok stonden ze immers nog 0-2 voor.

LEES OOK: "Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

City geeft dubbele voorsprong nog weg

Phil Foden zorgde voor beide doelpunten. De eerste kwam er op een puntgave voorzet van De Bruyne, die Foden vervolgens heerlijk in de verste hoek devieerde. Vervolgens benutte hij de rebound nadat een schot van Savinho nog gekeerd werd.

Maar in de slotfase gaf City het toch weer weg. Acht minuten voor tijd kopte Roerslev een voorzet terug voor doel, waar Wissa de spanning weer terug kon brengen met de aansluitingstreffer. In blessuretijd maakte Nørgaard de comeback nog compleet.

Chelsea redt pas in 95ste minuut een punt

City laat zo de kans liggen om weer in de top vier te komen, want Chelsea leed toch enigszins verrassend puntenverlies tegen Bournemouth. Cole Palmer had nochtans voor een vroege voorsprong gezorgd, maar Bournemouth sloeg na rust terug.

Kluivert zorgde vroeg in de tweede helft vanop de stip voor de gelijkmaker en Semenyo zorgde voor een verrassende voorsprong. Pas in minuut 95 kon Chelsea nog een puntje redden met de 2-2 van aanvoerder James.

Had Man City deze match moeten winnen?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

1
1
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

13
13
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

15
15
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

22
22
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

56
56
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

122
122
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

86
86
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

166
166
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

55
55
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

94
94
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

109
109
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

52
52
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

215
215
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

141
141
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

153
153
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

190
190
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

190
190
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

123
123
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

318
318
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

143
143
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

659
659
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

199
199
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

473
473
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

271
271
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

115
115

Meer sportnieuws