Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

door
Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

Philippe Clement stond de voorbije maanden onder zware druk bij Rangers en die wordt er niet minder op. Er werden slechts vier van de laatste tien matchen gewonnen, in de competitie bedraagt de achterstand op Celtic al vijftien punten en ook de League Cup moesten ze aan de rivaal laten.

Bovendien stapelen ook naast het veld de problemen zich verder op voor Rangers. Clement zag de voorbije weken heel wat spelers geblesseerd uitvallen en zich versterken tijdens de wintermercato wordt door financiële problemen ook moeilijk.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Clement denkt niet aan vertrekken bij Rangers

Daardoor wordt er in Schotland volop gespeculeerd dat Clement weleens de handdoek in de ring zou kunnen gaan gooien. Daags voor de wedstrijd tegen Aberdeen spreekt onze landgenoot op zijn persconferentie echter heldere taal.

"Om eerlijk te zijn word ik nog hongeriger als de uitdaging moeilijker wordt", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik denk dat veel mensen beseffen dat er veel dingen zijn veranderd die het de laatste maanden ingewikkelder hebben gemaakt, maar dat maakt de uitdaging om te geraken waar je wil geraken alleen maar groter. Dat is duidelijk, en het is goed dat iedereen op dezelfde lijn zit en hetzelfde plan heeft om het doel te bereiken, dat is van cruciaal belang."

Clement wil winnen

Aan vertrekken lijkt Clement dus helemaal niet te denken. Hij tekende vorige zomer ook nog een nieuw langdurig contract tot 2028, dus evident zou dat sowieso niet worden. Gelukkig houdt hij van een uitdaging.

"Ik ben een winnaar en dat ben ik altijd geweest", stelt hij. "Het gaat erom het beste uit elke seconde van de dag te halen en elke morgen hongerig te zijn om zo het beste uit de dag te halen, beter te worden en de mensen rondom jou beter te maken. Dat is elke dag mijn ambitie, en dat zal nooit veranderen."

Zal Clement nog prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

151
151
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

411
411
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

199
199
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

172
172
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

117
117
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

188
188
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

371
371
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

40
40
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

233
233
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

161
161
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

217
217
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

318
318
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

638
638
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

194
194
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

328
328
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1981
1981
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

244
244
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

631
631
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

183
183
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

323
323
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

384
384
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

87
87
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

646
646
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

581
581

Meer sportnieuws