Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

291 stemmen
Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

Philippe Clement stond de voorbije maanden onder zware druk bij Rangers en die wordt er niet minder op. Er werden slechts vier van de laatste tien matchen gewonnen, in de competitie bedraagt de achterstand op Celtic al vijftien punten en ook de League Cup moesten ze aan de rivaal laten.

Bovendien stapelen ook naast het veld de problemen zich verder op voor Rangers. Clement zag de voorbije weken heel wat spelers geblesseerd uitvallen en zich versterken tijdens de wintermercato wordt door financiële problemen ook moeilijk.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Clement denkt niet aan vertrekken bij Rangers

Daardoor wordt er in Schotland volop gespeculeerd dat Clement weleens de handdoek in de ring zou kunnen gaan gooien. Daags voor de wedstrijd tegen Aberdeen spreekt onze landgenoot op zijn persconferentie echter heldere taal.

"Om eerlijk te zijn word ik nog hongeriger als de uitdaging moeilijker wordt", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik denk dat veel mensen beseffen dat er veel dingen zijn veranderd die het de laatste maanden ingewikkelder hebben gemaakt, maar dat maakt de uitdaging om te geraken waar je wil geraken alleen maar groter. Dat is duidelijk, en het is goed dat iedereen op dezelfde lijn zit en hetzelfde plan heeft om het doel te bereiken, dat is van cruciaal belang."

Clement wil winnen

Aan vertrekken lijkt Clement dus helemaal niet te denken. Hij tekende vorige zomer ook nog een nieuw langdurig contract tot 2028, dus evident zou dat sowieso niet worden. Gelukkig houdt hij van een uitdaging.

"Ik ben een winnaar en dat ben ik altijd geweest", stelt hij. "Het gaat erom het beste uit elke seconde van de dag te halen en elke morgen hongerig te zijn om zo het beste uit de dag te halen, beter te worden en de mensen rondom jou beter te maken. Dat is elke dag mijn ambitie, en dat zal nooit veranderen."

Zal Clement nog prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

8
8
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

81
81
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

50
50
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

189
189
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

246
246
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

69
69
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

164
164
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

188
188
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

141
141
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

235
235
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

451
451
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

146
146
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

140
140
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

151
151
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

156
156
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

130
130
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

285
285
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

367
367
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

598
598
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

463
463
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

559
559
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

297
297
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

602
602
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

368
368

Meer sportnieuws