Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

door
Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

Philippe Clement stond de voorbije maanden onder zware druk bij Rangers en die wordt er niet minder op. Er werden slechts vier van de laatste tien matchen gewonnen, in de competitie bedraagt de achterstand op Celtic al vijftien punten en ook de League Cup moesten ze aan de rivaal laten.

Bovendien stapelen ook naast het veld de problemen zich verder op voor Rangers. Clement zag de voorbije weken heel wat spelers geblesseerd uitvallen en zich versterken tijdens de wintermercato wordt door financiële problemen ook moeilijk.

LEES OOK: Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Clement denkt niet aan vertrekken bij Rangers

Daardoor wordt er in Schotland volop gespeculeerd dat Clement weleens de handdoek in de ring zou kunnen gaan gooien. Daags voor de wedstrijd tegen Aberdeen spreekt onze landgenoot op zijn persconferentie echter heldere taal.

"Om eerlijk te zijn word ik nog hongeriger als de uitdaging moeilijker wordt", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik denk dat veel mensen beseffen dat er veel dingen zijn veranderd die het de laatste maanden ingewikkelder hebben gemaakt, maar dat maakt de uitdaging om te geraken waar je wil geraken alleen maar groter. Dat is duidelijk, en het is goed dat iedereen op dezelfde lijn zit en hetzelfde plan heeft om het doel te bereiken, dat is van cruciaal belang."

Clement wil winnen

Aan vertrekken lijkt Clement dus helemaal niet te denken. Hij tekende vorige zomer ook nog een nieuw langdurig contract tot 2028, dus evident zou dat sowieso niet worden. Gelukkig houdt hij van een uitdaging.

"Ik ben een winnaar en dat ben ik altijd geweest", stelt hij. "Het gaat erom het beste uit elke seconde van de dag te halen en elke morgen hongerig te zijn om zo het beste uit de dag te halen, beter te worden en de mensen rondom jou beter te maken. Dat is elke dag mijn ambitie, en dat zal nooit veranderen."

Zal Clement nog prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

0
0
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

18
18
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

94
94
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

32
32
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

99
99
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

58
58
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

358
358
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

486
486
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

123
123
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

78
78
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

289
289
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

199
199
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

661
661
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

70
70
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

281
281
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

90
90
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

222
222
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

271
271
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

523
523
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

56
56
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

716
716
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

134
134

Meer sportnieuws