Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

door
Clement spreekt heldere taal over vertrek bij Rangers

Philippe Clement stond de voorbije maanden onder zware druk bij Rangers en die wordt er niet minder op. Er werden slechts vier van de laatste tien matchen gewonnen, in de competitie bedraagt de achterstand op Celtic al vijftien punten en ook de League Cup moesten ze aan de rivaal laten.

Bovendien stapelen ook naast het veld de problemen zich verder op voor Rangers. Clement zag de voorbije weken heel wat spelers geblesseerd uitvallen en zich versterken tijdens de wintermercato wordt door financiële problemen ook moeilijk.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Clement denkt niet aan vertrekken bij Rangers

Daardoor wordt er in Schotland volop gespeculeerd dat Clement weleens de handdoek in de ring zou kunnen gaan gooien. Daags voor de wedstrijd tegen Aberdeen spreekt onze landgenoot op zijn persconferentie echter heldere taal.

"Om eerlijk te zijn word ik nog hongeriger als de uitdaging moeilijker wordt", tekende Het Laatste Nieuws op. "Ik denk dat veel mensen beseffen dat er veel dingen zijn veranderd die het de laatste maanden ingewikkelder hebben gemaakt, maar dat maakt de uitdaging om te geraken waar je wil geraken alleen maar groter. Dat is duidelijk, en het is goed dat iedereen op dezelfde lijn zit en hetzelfde plan heeft om het doel te bereiken, dat is van cruciaal belang."

Clement wil winnen

Aan vertrekken lijkt Clement dus helemaal niet te denken. Hij tekende vorige zomer ook nog een nieuw langdurig contract tot 2028, dus evident zou dat sowieso niet worden. Gelukkig houdt hij van een uitdaging.

"Ik ben een winnaar en dat ben ik altijd geweest", stelt hij. "Het gaat erom het beste uit elke seconde van de dag te halen en elke morgen hongerig te zijn om zo het beste uit de dag te halen, beter te worden en de mensen rondom jou beter te maken. Dat is elke dag mijn ambitie, en dat zal nooit veranderen."

Zal Clement nog prijzen pakken met Rangers?

Meest recent

Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

2
2
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

20
20
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

49
49
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

41
41
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

31
31
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

150
150
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

314
314
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

88
88
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

55
55
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

174
174
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

114
114
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

50
50
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

146
146
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

443
443
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

148
148
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

51
51
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

118
118
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

280
280
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

363
363
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

672
672
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

296
296
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

274
274
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

234
234

Meer sportnieuws