'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

742 stemmen
'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

Cesar Huerta lijkt snel speelklaar te zullen zijn, maar de zoektocht naar defensieve versterking is nog volop aan de gang bij Anderlecht. Olivier Renard is bezig met verschillende profielen en nu duikt weer een opvallende naam op.

De voorbije dagen werden al heel wat pistes geopperd. Anderlecht zou nog altijd hopen op de komst van de Braziliaan Adryelson, terwijl Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy afgeserveerd zouden zijn als mogelijke aanwinsten.

LEES OOK: Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

Anderlecht zou 7 à 8 miljoen bieden voor Nelsson

Vanuit Turkije wordt nu echter ook Victor Nelsson naar voor geschoven als mogelijk doelwit. De 26-jarige Deense international moet dit seizoen bij Galatasaray vrede nemen met een rol als invaller. Daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben voor Nelsson. Volgens A Spor waren ze bereid om 7 à 8 miljoen euro neer te tellen, maar heeft Galatasaray dat naar de prullenmand verwezen wegens te laag.

Flinke korrel zout nodig

Turkse berichten vallen meestal wel met een korrel zout te nemen en dit lijkt eerder om een kwakkel te gaan. Een dergelijk bedrag zal Anderlecht deze winter niet neertellen, want zoveel centen zijn er niet. Ze lijken daarom deze maand eerder op huurdeals met optie te mikken.

Bovendien lijkt Nelsson financieel gewoonweg compleet onhaalbaar. Volgens Transfermarkt heeft hij nog steeds een waarde van 14 miljoen euro. Tenslotte moeten we ook nog opmerken dat Nelsson rechtsvoetig is, net als Adryelson. Als de Braziliaan komt, heeft Anderlecht echter nog nood aan een linksvoetige verdediger.

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

99
99
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

90
90
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

576
576
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

43
43
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

610
610
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

214
214
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

56
56
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

121
121
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

87
87
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

105
105
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

172
172
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

119
119
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

244
244
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

114
114
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

505
505
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

136
136
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

303
303
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

864
864
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

591
591
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

137
137
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

283
283
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

921
921
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

143
143
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

252
252

Meer sportnieuws