'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

door
'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

Cesar Huerta lijkt snel speelklaar te zullen zijn, maar de zoektocht naar defensieve versterking is nog volop aan de gang bij Anderlecht. Olivier Renard is bezig met verschillende profielen en nu duikt weer een opvallende naam op.

De voorbije dagen werden al heel wat pistes geopperd. Anderlecht zou nog altijd hopen op de komst van de Braziliaan Adryelson, terwijl Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy afgeserveerd zouden zijn als mogelijke aanwinsten.

LEES OOK: Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Anderlecht zou 7 à 8 miljoen bieden voor Nelsson

Vanuit Turkije wordt nu echter ook Victor Nelsson naar voor geschoven als mogelijk doelwit. De 26-jarige Deense international moet dit seizoen bij Galatasaray vrede nemen met een rol als invaller. Daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben voor Nelsson. Volgens A Spor waren ze bereid om 7 à 8 miljoen euro neer te tellen, maar heeft Galatasaray dat naar de prullenmand verwezen wegens te laag.

Flinke korrel zout nodig

Turkse berichten vallen meestal wel met een korrel zout te nemen en dit lijkt eerder om een kwakkel te gaan. Een dergelijk bedrag zal Anderlecht deze winter niet neertellen, want zoveel centen zijn er niet. Ze lijken daarom deze maand eerder op huurdeals met optie te mikken.

Bovendien lijkt Nelsson financieel gewoonweg compleet onhaalbaar. Volgens Transfermarkt heeft hij nog steeds een waarde van 14 miljoen euro. Tenslotte moeten we ook nog opmerken dat Nelsson rechtsvoetig is, net als Adryelson. Als de Braziliaan komt, heeft Anderlecht echter nog nood aan een linksvoetige verdediger.

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

6
6
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

7
7
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

155
155
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

85
85
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

351
351
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

86
86
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

24
24
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

335
335
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

40
40
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

347
347
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

124
124
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

222
222
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

458
458
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

505
505
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

632
632
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

307
307
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

307
307
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

249
249
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

133
133
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

285
285

Meer sportnieuws