'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

door
'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

Cesar Huerta lijkt snel speelklaar te zullen zijn, maar de zoektocht naar defensieve versterking is nog volop aan de gang bij Anderlecht. Olivier Renard is bezig met verschillende profielen en nu duikt weer een opvallende naam op.

De voorbije dagen werden al heel wat pistes geopperd. Anderlecht zou nog altijd hopen op de komst van de Braziliaan Adryelson, terwijl Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy afgeserveerd zouden zijn als mogelijke aanwinsten.

LEES OOK: Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht zou 7 à 8 miljoen bieden voor Nelsson

Vanuit Turkije wordt nu echter ook Victor Nelsson naar voor geschoven als mogelijk doelwit. De 26-jarige Deense international moet dit seizoen bij Galatasaray vrede nemen met een rol als invaller. Daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben voor Nelsson. Volgens A Spor waren ze bereid om 7 à 8 miljoen euro neer te tellen, maar heeft Galatasaray dat naar de prullenmand verwezen wegens te laag.

Flinke korrel zout nodig

Turkse berichten vallen meestal wel met een korrel zout te nemen en dit lijkt eerder om een kwakkel te gaan. Een dergelijk bedrag zal Anderlecht deze winter niet neertellen, want zoveel centen zijn er niet. Ze lijken daarom deze maand eerder op huurdeals met optie te mikken.

Bovendien lijkt Nelsson financieel gewoonweg compleet onhaalbaar. Volgens Transfermarkt heeft hij nog steeds een waarde van 14 miljoen euro. Tenslotte moeten we ook nog opmerken dat Nelsson rechtsvoetig is, net als Adryelson. Als de Braziliaan komt, heeft Anderlecht echter nog nood aan een linksvoetige verdediger.

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

51
51
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

57
57
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

88
88
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

241
241
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

296
296
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

138
138
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

119
119
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

287
287
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

17
17
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

90
90
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

92
92
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

219
219
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

116
116
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

68
68
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

87
87
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

188
188
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

42
42
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

177
177
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

167
167
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

265
265
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

80
80
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

358
358
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

245
245
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

202
202

Meer sportnieuws