'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

door
'Anderlecht legt monsterbod neer op verdediger'

Cesar Huerta lijkt snel speelklaar te zullen zijn, maar de zoektocht naar defensieve versterking is nog volop aan de gang bij Anderlecht. Olivier Renard is bezig met verschillende profielen en nu duikt weer een opvallende naam op.

De voorbije dagen werden al heel wat pistes geopperd. Anderlecht zou nog altijd hopen op de komst van de Braziliaan Adryelson, terwijl Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy afgeserveerd zouden zijn als mogelijke aanwinsten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

Anderlecht zou 7 à 8 miljoen bieden voor Nelsson

Vanuit Turkije wordt nu echter ook Victor Nelsson naar voor geschoven als mogelijk doelwit. De 26-jarige Deense international moet dit seizoen bij Galatasaray vrede nemen met een rol als invaller. Daardoor lijkt een vertrek niet uitgesloten.

Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben voor Nelsson. Volgens A Spor waren ze bereid om 7 à 8 miljoen euro neer te tellen, maar heeft Galatasaray dat naar de prullenmand verwezen wegens te laag.

Flinke korrel zout nodig

Turkse berichten vallen meestal wel met een korrel zout te nemen en dit lijkt eerder om een kwakkel te gaan. Een dergelijk bedrag zal Anderlecht deze winter niet neertellen, want zoveel centen zijn er niet. Ze lijken daarom deze maand eerder op huurdeals met optie te mikken.

Bovendien lijkt Nelsson financieel gewoonweg compleet onhaalbaar. Volgens Transfermarkt heeft hij nog steeds een waarde van 14 miljoen euro. Tenslotte moeten we ook nog opmerken dat Nelsson rechtsvoetig is, net als Adryelson. Als de Braziliaan komt, heeft Anderlecht echter nog nood aan een linksvoetige verdediger.

Moet Anderlecht toch een poging wagen voor hem?

Meest recent

'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

3
3
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

16
16
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

151
151
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

66
66
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

38
38
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

42
42
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

36
36
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

214
214
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

101
101
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

115
115
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

50
50
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

123
123
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

141
141
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

115
115
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

160
160
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

120
120
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

129
129
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

51
51
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

460
460
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

208
208
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

149
149
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

304
304
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

435
435
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

363
363

Meer sportnieuws