Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

door
Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

Het is algemeen geweten dat Sasha Tavolieri heel nauwe contacten heeft met heel wat spelersmakelaars. Zij zorgen voor heel wat informatie, maar soms gaat het ook wel mis. Spelers/trainers worden via die weg aangeprezen. Zo is er het geval van Thierry Henry.

LEES OOK: Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

Henry weet van niets

Henry werd door Tavolieri de afgelopen dagen/weken wel vaak aan de Rode Duivels gelinkt. De oudere garde zou hem graag als bondscoach willen zien, maar ondertussen is die 'oudere garde' wel heel fel geslonken. Hoeveel inspraak hebben zij nog? Ook al gaat het om een aantal zwaargewichten.

Henry deed het goed bij de Franse beloften op de Olympische Spelen, deed het degelijk bij Montreal en mislukte bij AS Monaco. Zijn werk als T2 bij de Rode Duivels werd wel heel erg gewaardeerd door de Rode Duivels.

Staat wél open voor Rode Duivels

Henry sprak vandaag over de geruchten die hem linken aan de Rode Duivels, waar Domenico Tedesco snel ontslagen zal worden. Hij viel compleet uit de lucht en voorlopig lijkt Henry geen concrete piste te zijn. Dit had hij over het gerucht te zeggen.

"Ik weet niet wat er aan de hand is. Je vertelt me ​​iets en die informatie heeft Londen niet bereikt. Er is geen contact met de Belgische Federatie", verklaarde hij in Franse media. Hij weet dat er na het vertrek van Roberto Martinez wél sprake was van hem als opvolger. De toen nog talrijk aanwezige ervaren Rode Duivels wilden verder met Henry.

"Het is altijd leuk om te zien dat sommige mensen je werk waardeerden, dat is normaal." En dan dé vraag: heeft Henry zin als Vincent Mannaert toch zou aankloppen? "Ik sta open voor alles", zei de ex-topspits.

Moet Mannaert toch eens polsen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

164
164
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

67
67
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

66
66
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

251
251
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

397
397
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

262
262
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

351
351
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

117
117
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

70
70
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

443
443
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

182
182

Meer sportnieuws