Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

door
Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

Het is algemeen geweten dat Sasha Tavolieri heel nauwe contacten heeft met heel wat spelersmakelaars. Zij zorgen voor heel wat informatie, maar soms gaat het ook wel mis. Spelers/trainers worden via die weg aangeprezen. Zo is er het geval van Thierry Henry.

LEES OOK: Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Henry weet van niets

Henry werd door Tavolieri de afgelopen dagen/weken wel vaak aan de Rode Duivels gelinkt. De oudere garde zou hem graag als bondscoach willen zien, maar ondertussen is die 'oudere garde' wel heel fel geslonken. Hoeveel inspraak hebben zij nog? Ook al gaat het om een aantal zwaargewichten.

Henry deed het goed bij de Franse beloften op de Olympische Spelen, deed het degelijk bij Montreal en mislukte bij AS Monaco. Zijn werk als T2 bij de Rode Duivels werd wel heel erg gewaardeerd door de Rode Duivels.

Staat wél open voor Rode Duivels

Henry sprak vandaag over de geruchten die hem linken aan de Rode Duivels, waar Domenico Tedesco snel ontslagen zal worden. Hij viel compleet uit de lucht en voorlopig lijkt Henry geen concrete piste te zijn. Dit had hij over het gerucht te zeggen.

"Ik weet niet wat er aan de hand is. Je vertelt me ​​iets en die informatie heeft Londen niet bereikt. Er is geen contact met de Belgische Federatie", verklaarde hij in Franse media. Hij weet dat er na het vertrek van Roberto Martinez wél sprake was van hem als opvolger. De toen nog talrijk aanwezige ervaren Rode Duivels wilden verder met Henry.

"Het is altijd leuk om te zien dat sommige mensen je werk waardeerden, dat is normaal." En dan dé vraag: heeft Henry zin als Vincent Mannaert toch zou aankloppen? "Ik sta open voor alles", zei de ex-topspits.

Moet Mannaert toch eens polsen?

Meest recent

'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

0
0
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

11
11
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

46
46
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

23
23
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

87
87
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

125
125
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

145
145
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

168
168
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

198
198
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

332
332
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

159
159
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

44
44
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

89
89
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

536
536
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

74
74
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

754
754
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

544
544
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

79
79
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

168
168
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

413
413
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

215
215
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

724
724
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

587
587

Meer sportnieuws