Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

1137 stemmen
Henry reageert héél duidelijk op gerucht over Rode Duivels

Het is algemeen geweten dat Sasha Tavolieri heel nauwe contacten heeft met heel wat spelersmakelaars. Zij zorgen voor heel wat informatie, maar soms gaat het ook wel mis. Spelers/trainers worden via die weg aangeprezen. Zo is er het geval van Thierry Henry.

LEES OOK: Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

Henry weet van niets

Henry werd door Tavolieri de afgelopen dagen/weken wel vaak aan de Rode Duivels gelinkt. De oudere garde zou hem graag als bondscoach willen zien, maar ondertussen is die 'oudere garde' wel heel fel geslonken. Hoeveel inspraak hebben zij nog? Ook al gaat het om een aantal zwaargewichten.

Henry deed het goed bij de Franse beloften op de Olympische Spelen, deed het degelijk bij Montreal en mislukte bij AS Monaco. Zijn werk als T2 bij de Rode Duivels werd wel heel erg gewaardeerd door de Rode Duivels.

Staat wél open voor Rode Duivels

Henry sprak vandaag over de geruchten die hem linken aan de Rode Duivels, waar Domenico Tedesco snel ontslagen zal worden. Hij viel compleet uit de lucht en voorlopig lijkt Henry geen concrete piste te zijn. Dit had hij over het gerucht te zeggen.

"Ik weet niet wat er aan de hand is. Je vertelt me ​​iets en die informatie heeft Londen niet bereikt. Er is geen contact met de Belgische Federatie", verklaarde hij in Franse media. Hij weet dat er na het vertrek van Roberto Martinez wél sprake was van hem als opvolger. De toen nog talrijk aanwezige ervaren Rode Duivels wilden verder met Henry.

"Het is altijd leuk om te zien dat sommige mensen je werk waardeerden, dat is normaal." En dan dé vraag: heeft Henry zin als Vincent Mannaert toch zou aankloppen? "Ik sta open voor alles", zei de ex-topspits.

Moet Mannaert toch eens polsen?

Meest recent

Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

57
57
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

227
227
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

99
99
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

161
161
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

171
171
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

90
90
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

355
355
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

320
320
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

339
339
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

681
681
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

174
174
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

184
184
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

361
361
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1673
1673
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

161
161
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

148
148
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

86
86
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

50
50
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

218
218
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

308
308
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

30
30
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

225
225
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

28
28
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

322
322

Meer sportnieuws