AA Gent-sterkhouder reageert op interesse Anderlecht

door
AA Gent-sterkhouder reageert op interesse Anderlecht

Terwijl het voorlopig wachten is op witte rook omtrent Adryelson blijft Anderlecht ook nog op zoek naar een linksvoetige verdediger. Op de lange lijst met vermeende targets die de ronde doet prijken alvast heel wat bekende gezichten. Zo overweegt Olivier Renard naar verluidt zelfs om te shoppen bij de concurrentie.

De afgelopen dagen lekte tal van namen uit die op de Paars-Witte shortlist zouden staan, al mochten een aantal pistes ondertussen wel alweer worden geschrapt. Zo zou Siebe Van der Heyden dan toch niet op weg zijn naar het Lotto Park, waar eerder ook de interesse in KV Mechelen-sterkhouder Ahmed Touba reeds werd ontkend.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Renard wil Torunarigha

Een andere kandidaat die circuleert in de geruchtenmolen is Jordan Torunarigha, wiens contract bij AA Gent na dit seizoen afloopt. Voorlopig weigert de 27-jarige Nigeriaan om zijn kribbel te zetten onder een nieuwe verbintenis in de Planet Group Arena, waar hij niet meer aan dezelfde lucratieve voorwaarden zou kunnen bijtekenen.

Hoewel hij volgende zomer dus gratis de deur kan uitwandelen zouden de Buffalo's evenwel niet geneigd zijn om hem in januari te laten gaan. Zeker niet naar een rechtstreekse concurrent. Tenzij hij alsnog ingaat op Arnar Vidarsson zijn avances om hem langer vast te leggen lijkt de kans wel groot dat hij nadien andere oorden opzoekt.

AA Gent of Anderlecht?

In een gesprek met Het Nieuwsblad liet Torunarigha nu zelf zijn licht schijnen op zijn toekomstplannen. "Ik weet niet of dit mijn laatste maanden zijn hier. Anderlecht? Men schrijft vanalles, maar niemand heeft me iets gevraagd. Ik sprak met niemand. We zullen zien wat er gebeurt. In voetbal kan alles. De kans dat ik in Gent blijf is fiftyfifty."

Zelfs indien de constructieve gesprekken die momenteel aan de gang zouden zijn geen akkoord opleveren lijkt een exit tijdens de wintermercato dus niet meteen tot de opties te behoren. Drie jaar nadat het drie miljoen op tafel legde om hem over te nemen van Hertha Berlijn ziet Gent de eenmalig international nog liever gratis vertrekken.

AA Gent kan Torunarigha best in januari laten gaan

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

21
21
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

29
29
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

364
364
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

110
110
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

41
41
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

193
193
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

283
283
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

45
45
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

98
98
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

35
35
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

284
284
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

494
494
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

304
304
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

252
252
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

417
417
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

69
69
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

247
247
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

211
211
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

176
176
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

399
399
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

919
919
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

111
111
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

36
36
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

91
91
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

60
60

Meer sportnieuws