AA Gent-sterkhouder reageert op interesse Anderlecht

door
AA Gent-sterkhouder reageert op interesse Anderlecht

Terwijl het voorlopig wachten is op witte rook omtrent Adryelson blijft Anderlecht ook nog op zoek naar een linksvoetige verdediger. Op de lange lijst met vermeende targets die de ronde doet prijken alvast heel wat bekende gezichten. Zo overweegt Olivier Renard naar verluidt zelfs om te shoppen bij de concurrentie.

De afgelopen dagen lekte tal van namen uit die op de Paars-Witte shortlist zouden staan, al mochten een aantal pistes ondertussen wel alweer worden geschrapt. Zo zou Siebe Van der Heyden dan toch niet op weg zijn naar het Lotto Park, waar eerder ook de interesse in KV Mechelen-sterkhouder Ahmed Touba reeds werd ontkend.

LEES OOK: ‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

Renard wil Torunarigha

Een andere kandidaat die circuleert in de geruchtenmolen is Jordan Torunarigha, wiens contract bij AA Gent na dit seizoen afloopt. Voorlopig weigert de 27-jarige Nigeriaan om zijn kribbel te zetten onder een nieuwe verbintenis in de Planet Group Arena, waar hij niet meer aan dezelfde lucratieve voorwaarden zou kunnen bijtekenen.

Hoewel hij volgende zomer dus gratis de deur kan uitwandelen zouden de Buffalo's evenwel niet geneigd zijn om hem in januari te laten gaan. Zeker niet naar een rechtstreekse concurrent. Tenzij hij alsnog ingaat op Arnar Vidarsson zijn avances om hem langer vast te leggen lijkt de kans wel groot dat hij nadien andere oorden opzoekt.

AA Gent of Anderlecht?

In een gesprek met Het Nieuwsblad liet Torunarigha nu zelf zijn licht schijnen op zijn toekomstplannen. "Ik weet niet of dit mijn laatste maanden zijn hier. Anderlecht? Men schrijft vanalles, maar niemand heeft me iets gevraagd. Ik sprak met niemand. We zullen zien wat er gebeurt. In voetbal kan alles. De kans dat ik in Gent blijf is fiftyfifty."

Zelfs indien de constructieve gesprekken die momenteel aan de gang zouden zijn geen akkoord opleveren lijkt een exit tijdens de wintermercato dus niet meteen tot de opties te behoren. Drie jaar nadat het drie miljoen op tafel legde om hem over te nemen van Hertha Berlijn ziet Gent de eenmalig international nog liever gratis vertrekken.

AA Gent kan Torunarigha best in januari laten gaan

Meest recent

Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

0
0
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

16
16
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

24
24
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

18
18
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

71
71
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

192
192
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

136
136
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

480
480
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

79
79
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

367
367
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

455
455
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

230
230
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

757
757
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

161
161
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

245
245
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

261
261
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

203
203
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

589
589
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

250
250
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

151
151
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1009
1009
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1168
1168
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

491
491
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

462
462
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

799
799

Meer sportnieuws