Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

door
Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

In de halve finale van de Croky Cup krijgen we straks twee regelrechte topaffiches voorgeschoteld. Woensdag openen Club Brugge en KRC Genk in Jan Breydel de debatten. Al worden de debatten in aanloop naar het duel tussen de twee voornaamste titelkandidaten helaas nog altijd gedomineerd door de transferperikelen van Andreas Skov Olsen.

De 25-jarige Deen heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Wolfsburg en gaf afgelopen zondag daarom verstek voor de topper tegen Anderlecht, al luidde het officieel dat hij ziek in bed lag. Een paar dagen later blijkt Skov Olsen nog niet genezen, want in de selectie die Nicky Hayen zopas bekendmaakte valt hij opnieuw niet te bespeuren. Dit keer besloot de landskampioen bovendien om op de officiële kanalen geen extra woordje uitleg te verschaffen.

LEES OOK: Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

Skov Olsen haakt af

Daardoor lijkt het  toch steeds meer gewoon om transferkoorts te gaan. Al ving Het Nieuwsblad vanuit Westkapelle wel op dat de winger, die daar dinsdag alvast present tekende voor een lichte training, nog niet klaar is voor de strijd. Eenzelfde geluid valt er tevens bij Het Laatste Nieuws te rapen. "Skov Olsen is simpelweg onvoldoende hersteld om tegen Racing Genk in actie te komen na een aantal dagen ziekte. De match komt nog te vroeg", klinkt het daar.

Toch wordt de vraag of hij zijn laatste wedstrijd voor Blauw-Zwart al gespeeld heeft alsmaar prangender. Eerder werd al gesuggereerd dat Skov Olsen mogelijk niet meer in actie zal komen om zijn overstap naar het nummer 10 in de Bundesliga af te dwingen. Dat scenario dreigt zich nu dus ook te voltrekken, al lijkt een doorbraak voorlopig wel nog veraf. Club verlangt minstens 15 miljoen voor de linkspoot, wat ongeveer overeenstemt met diens marktwaarde. 

Romero richting exit?

Het eerste bod uit Duitsland bedroeg evenwel slechts de helft. De komende dagen zouden alle partijen wel opnieuw rond de tafel zitten om te onderhandelen over het prijskaartje, maar nog volgens HLN zit de deal ondanks de afwezigheid van Skov Olsen vooralsnog niet in een stroomversnelling. "Afwachten hoe zijn dossier evolueert. En of hij zaterdag tegen Beerschot in actie zal komen of niet", sluit de krant zelfs niet uit dat Hayen nog op hem kan rekenen.

Opvallend genoeg ontbreekt behalve Joaquin Seys trouwens ook Zaid Romero, rond wie het de voorbije weken eveneens wemelde van de geruchten. Amper een halfjaar nadat Dévy Rigaux en co zes miljoen op tafel legden om hem weg te plukken uit Argentinië zou de 25-jarige verdediger, die moeite heeft om zijn draai te vinden, al kunnen terugkeren naar Zuid-Amerika. De laatste tijd bleef het wel stil, maar wie weet zit er ook hier dus wel schot in de zaak.

Denkt u dat Skov Olsen nog zal spelen voor Club?

Meest recent

Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

11
11
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

43
43
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

100
100
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

20
20
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

162
162
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

103
103
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

139
139
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

75
75
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

96
96
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

54
54
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

116
116
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

200
200
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

59
59
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

430
430
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

79
79
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

272
272
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

96
96
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

120
120
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

104
104
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

79
79
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

399
399
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

334
334
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

319
319

Meer sportnieuws