Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

door
Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

In de halve finale van de Croky Cup krijgen we straks twee regelrechte topaffiches voorgeschoteld. Woensdag openen Club Brugge en KRC Genk in Jan Breydel de debatten. Al worden de debatten in aanloop naar het duel tussen de twee voornaamste titelkandidaten helaas nog altijd gedomineerd door de transferperikelen van Andreas Skov Olsen.

De 25-jarige Deen heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Wolfsburg en gaf afgelopen zondag daarom verstek voor de topper tegen Anderlecht, al luidde het officieel dat hij ziek in bed lag. Een paar dagen later blijkt Skov Olsen nog niet genezen, want in de selectie die Nicky Hayen zopas bekendmaakte valt hij opnieuw niet te bespeuren. Dit keer besloot de landskampioen bovendien om op de officiële kanalen geen extra woordje uitleg te verschaffen.

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Skov Olsen haakt af

Daardoor lijkt het  toch steeds meer gewoon om transferkoorts te gaan. Al ving Het Nieuwsblad vanuit Westkapelle wel op dat de winger, die daar dinsdag alvast present tekende voor een lichte training, nog niet klaar is voor de strijd. Eenzelfde geluid valt er tevens bij Het Laatste Nieuws te rapen. "Skov Olsen is simpelweg onvoldoende hersteld om tegen Racing Genk in actie te komen na een aantal dagen ziekte. De match komt nog te vroeg", klinkt het daar.

Toch wordt de vraag of hij zijn laatste wedstrijd voor Blauw-Zwart al gespeeld heeft alsmaar prangender. Eerder werd al gesuggereerd dat Skov Olsen mogelijk niet meer in actie zal komen om zijn overstap naar het nummer 10 in de Bundesliga af te dwingen. Dat scenario dreigt zich nu dus ook te voltrekken, al lijkt een doorbraak voorlopig wel nog veraf. Club verlangt minstens 15 miljoen voor de linkspoot, wat ongeveer overeenstemt met diens marktwaarde. 

Romero richting exit?

Het eerste bod uit Duitsland bedroeg evenwel slechts de helft. De komende dagen zouden alle partijen wel opnieuw rond de tafel zitten om te onderhandelen over het prijskaartje, maar nog volgens HLN zit de deal ondanks de afwezigheid van Skov Olsen vooralsnog niet in een stroomversnelling. "Afwachten hoe zijn dossier evolueert. En of hij zaterdag tegen Beerschot in actie zal komen of niet", sluit de krant zelfs niet uit dat Hayen nog op hem kan rekenen.

Opvallend genoeg ontbreekt behalve Joaquin Seys trouwens ook Zaid Romero, rond wie het de voorbije weken eveneens wemelde van de geruchten. Amper een halfjaar nadat Dévy Rigaux en co zes miljoen op tafel legden om hem weg te plukken uit Argentinië zou de 25-jarige verdediger, die moeite heeft om zijn draai te vinden, al kunnen terugkeren naar Zuid-Amerika. De laatste tijd bleef het wel stil, maar wie weet zit er ook hier dus wel schot in de zaak.

Denkt u dat Skov Olsen nog zal spelen voor Club?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

10
10
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

49
49
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

48
48
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

32
32
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

81
81
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

113
113
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

185
185
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

69
69
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

412
412
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

124
124
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

146
146
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

282
282
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

132
132
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

131
131
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

108
108
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

313
313
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

237
237
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

158
158
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

129
129
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

167
167
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

251
251
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

35
35
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

175
175
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws