Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

door
Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

In de halve finale van de Croky Cup krijgen we straks twee regelrechte topaffiches voorgeschoteld. Woensdag openen Club Brugge en KRC Genk in Jan Breydel de debatten. Al worden de debatten in aanloop naar het duel tussen de twee voornaamste titelkandidaten helaas nog altijd gedomineerd door de transferperikelen van Andreas Skov Olsen.

De 25-jarige Deen heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Wolfsburg en gaf afgelopen zondag daarom verstek voor de topper tegen Anderlecht, al luidde het officieel dat hij ziek in bed lag. Een paar dagen later blijkt Skov Olsen nog niet genezen, want in de selectie die Nicky Hayen zopas bekendmaakte valt hij opnieuw niet te bespeuren. Dit keer besloot de landskampioen bovendien om op de officiële kanalen geen extra woordje uitleg te verschaffen.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Skov Olsen haakt af

Daardoor lijkt het  toch steeds meer gewoon om transferkoorts te gaan. Al ving Het Nieuwsblad vanuit Westkapelle wel op dat de winger, die daar dinsdag alvast present tekende voor een lichte training, nog niet klaar is voor de strijd. Eenzelfde geluid valt er tevens bij Het Laatste Nieuws te rapen. "Skov Olsen is simpelweg onvoldoende hersteld om tegen Racing Genk in actie te komen na een aantal dagen ziekte. De match komt nog te vroeg", klinkt het daar.

Toch wordt de vraag of hij zijn laatste wedstrijd voor Blauw-Zwart al gespeeld heeft alsmaar prangender. Eerder werd al gesuggereerd dat Skov Olsen mogelijk niet meer in actie zal komen om zijn overstap naar het nummer 10 in de Bundesliga af te dwingen. Dat scenario dreigt zich nu dus ook te voltrekken, al lijkt een doorbraak voorlopig wel nog veraf. Club verlangt minstens 15 miljoen voor de linkspoot, wat ongeveer overeenstemt met diens marktwaarde. 

Romero richting exit?

Het eerste bod uit Duitsland bedroeg evenwel slechts de helft. De komende dagen zouden alle partijen wel opnieuw rond de tafel zitten om te onderhandelen over het prijskaartje, maar nog volgens HLN zit de deal ondanks de afwezigheid van Skov Olsen vooralsnog niet in een stroomversnelling. "Afwachten hoe zijn dossier evolueert. En of hij zaterdag tegen Beerschot in actie zal komen of niet", sluit de krant zelfs niet uit dat Hayen nog op hem kan rekenen.

Opvallend genoeg ontbreekt behalve Joaquin Seys trouwens ook Zaid Romero, rond wie het de voorbije weken eveneens wemelde van de geruchten. Amper een halfjaar nadat Dévy Rigaux en co zes miljoen op tafel legden om hem weg te plukken uit Argentinië zou de 25-jarige verdediger, die moeite heeft om zijn draai te vinden, al kunnen terugkeren naar Zuid-Amerika. De laatste tijd bleef het wel stil, maar wie weet zit er ook hier dus wel schot in de zaak.

Denkt u dat Skov Olsen nog zal spelen voor Club?

Meest recent

Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

3
3
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

85
85
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

110
110
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

166
166
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

333
333
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

55
55
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

104
104
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

318
318
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

61
61
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

101
101
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

264
264
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

261
261
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

853
853
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

115
115
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

288
288
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

501
501
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

547
547
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

762
762
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

267
267
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

662
662
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

447
447
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

67
67
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

147
147
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

235
235

Meer sportnieuws