Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

999 stemmen
Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

In de halve finale van de Croky Cup krijgen we straks twee regelrechte topaffiches voorgeschoteld. Woensdag openen Club Brugge en KRC Genk in Jan Breydel de debatten. Al worden de debatten in aanloop naar het duel tussen de twee voornaamste titelkandidaten helaas nog altijd gedomineerd door de transferperikelen van Andreas Skov Olsen.

De 25-jarige Deen heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Wolfsburg en gaf afgelopen zondag daarom verstek voor de topper tegen Anderlecht, al luidde het officieel dat hij ziek in bed lag. Een paar dagen later blijkt Skov Olsen nog niet genezen, want in de selectie die Nicky Hayen zopas bekendmaakte valt hij opnieuw niet te bespeuren. Dit keer besloot de landskampioen bovendien om op de officiële kanalen geen extra woordje uitleg te verschaffen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Skov Olsen haakt af

Daardoor lijkt het  toch steeds meer gewoon om transferkoorts te gaan. Al ving Het Nieuwsblad vanuit Westkapelle wel op dat de winger, die daar dinsdag alvast present tekende voor een lichte training, nog niet klaar is voor de strijd. Eenzelfde geluid valt er tevens bij Het Laatste Nieuws te rapen. "Skov Olsen is simpelweg onvoldoende hersteld om tegen Racing Genk in actie te komen na een aantal dagen ziekte. De match komt nog te vroeg", klinkt het daar.

Toch wordt de vraag of hij zijn laatste wedstrijd voor Blauw-Zwart al gespeeld heeft alsmaar prangender. Eerder werd al gesuggereerd dat Skov Olsen mogelijk niet meer in actie zal komen om zijn overstap naar het nummer 10 in de Bundesliga af te dwingen. Dat scenario dreigt zich nu dus ook te voltrekken, al lijkt een doorbraak voorlopig wel nog veraf. Club verlangt minstens 15 miljoen voor de linkspoot, wat ongeveer overeenstemt met diens marktwaarde. 

Romero richting exit?

Het eerste bod uit Duitsland bedroeg evenwel slechts de helft. De komende dagen zouden alle partijen wel opnieuw rond de tafel zitten om te onderhandelen over het prijskaartje, maar nog volgens HLN zit de deal ondanks de afwezigheid van Skov Olsen vooralsnog niet in een stroomversnelling. "Afwachten hoe zijn dossier evolueert. En of hij zaterdag tegen Beerschot in actie zal komen of niet", sluit de krant zelfs niet uit dat Hayen nog op hem kan rekenen.

Opvallend genoeg ontbreekt behalve Joaquin Seys trouwens ook Zaid Romero, rond wie het de voorbije weken eveneens wemelde van de geruchten. Amper een halfjaar nadat Dévy Rigaux en co zes miljoen op tafel legden om hem weg te plukken uit Argentinië zou de 25-jarige verdediger, die moeite heeft om zijn draai te vinden, al kunnen terugkeren naar Zuid-Amerika. De laatste tijd bleef het wel stil, maar wie weet zit er ook hier dus wel schot in de zaak.

Denkt u dat Skov Olsen nog zal spelen voor Club?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

10
10
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

20
20
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

9
9
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

28
28
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

77
77
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

233
233
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

101
101
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

274
274
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

344
344
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

998
998
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

40
40
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

42
42
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

101
101
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

396
396
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

148
148
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

77
77
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

115
115
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

64
64
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

249
249
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

148
148
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws