Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

door
Transferkoorts in Brugge: opvallende afwezige(n) tegen Genk

In de halve finale van de Croky Cup krijgen we straks twee regelrechte topaffiches voorgeschoteld. Woensdag openen Club Brugge en KRC Genk in Jan Breydel de debatten. Al worden de debatten in aanloop naar het duel tussen de twee voornaamste titelkandidaten helaas nog altijd gedomineerd door de transferperikelen van Andreas Skov Olsen.

De 25-jarige Deen heeft zijn zinnen gezet op een verhuis naar Wolfsburg en gaf afgelopen zondag daarom verstek voor de topper tegen Anderlecht, al luidde het officieel dat hij ziek in bed lag. Een paar dagen later blijkt Skov Olsen nog niet genezen, want in de selectie die Nicky Hayen zopas bekendmaakte valt hij opnieuw niet te bespeuren. Dit keer besloot de landskampioen bovendien om op de officiële kanalen geen extra woordje uitleg te verschaffen.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Skov Olsen haakt af

Daardoor lijkt het  toch steeds meer gewoon om transferkoorts te gaan. Al ving Het Nieuwsblad vanuit Westkapelle wel op dat de winger, die daar dinsdag alvast present tekende voor een lichte training, nog niet klaar is voor de strijd. Eenzelfde geluid valt er tevens bij Het Laatste Nieuws te rapen. "Skov Olsen is simpelweg onvoldoende hersteld om tegen Racing Genk in actie te komen na een aantal dagen ziekte. De match komt nog te vroeg", klinkt het daar.

Toch wordt de vraag of hij zijn laatste wedstrijd voor Blauw-Zwart al gespeeld heeft alsmaar prangender. Eerder werd al gesuggereerd dat Skov Olsen mogelijk niet meer in actie zal komen om zijn overstap naar het nummer 10 in de Bundesliga af te dwingen. Dat scenario dreigt zich nu dus ook te voltrekken, al lijkt een doorbraak voorlopig wel nog veraf. Club verlangt minstens 15 miljoen voor de linkspoot, wat ongeveer overeenstemt met diens marktwaarde. 

Romero richting exit?

Het eerste bod uit Duitsland bedroeg evenwel slechts de helft. De komende dagen zouden alle partijen wel opnieuw rond de tafel zitten om te onderhandelen over het prijskaartje, maar nog volgens HLN zit de deal ondanks de afwezigheid van Skov Olsen vooralsnog niet in een stroomversnelling. "Afwachten hoe zijn dossier evolueert. En of hij zaterdag tegen Beerschot in actie zal komen of niet", sluit de krant zelfs niet uit dat Hayen nog op hem kan rekenen.

Opvallend genoeg ontbreekt behalve Joaquin Seys trouwens ook Zaid Romero, rond wie het de voorbije weken eveneens wemelde van de geruchten. Amper een halfjaar nadat Dévy Rigaux en co zes miljoen op tafel legden om hem weg te plukken uit Argentinië zou de 25-jarige verdediger, die moeite heeft om zijn draai te vinden, al kunnen terugkeren naar Zuid-Amerika. De laatste tijd bleef het wel stil, maar wie weet zit er ook hier dus wel schot in de zaak.

Denkt u dat Skov Olsen nog zal spelen voor Club?

Meest recent

'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

27
27
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

71
71
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

173
173
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

258
258
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

328
328
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

135
135
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

270
270
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

337
337
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

332
332
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

306
306
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

387
387
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

498
498
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

658
658
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

241
241
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

36
36
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

665
665
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

315
315
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1434
1434
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

483
483
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

463
463
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

445
445
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

322
322
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

552
552
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

215
215
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

395
395

Meer sportnieuws