KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

188 stemmen
KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

KV Mechelen leek zich opnieuw in de strijd om de top zes te zullen mengen, maar met een schamele drie op 18 zit Malinwa tegenwoordig in een neerwaartse spiraal. Besnik Hasi dringt daarom aan op versterking in januari. Een oproep die duidelijk gehoor krijgt.

Tenslotte blijken de Mechelaars druk in de weer op de wintermercato. Zo streken er met Fredrik Hammar en Stephen Welsh de voorbije dagen al twee nieuwkomers neer Achter de Kazerne. Via de officiële kanalen werd daar nu ook een derde nieuwkomer voorgesteld.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Miras naar Malinwa

Tenslotte zette doelman Nacho Miras zopas zijn kribbel onder een contract tot het einde van dit seizoen, met nog een optie voor een extra jaar. De 27-jarige Spanjaard zat zonder ploeg sinds het faillissement van het teloorgegane Deinze, waar hij sinds 2022 actief was.

"KV Mechelen is een geweldige club, met een rijke geschiedenis en geweldige supporter. Toen ik hoorde dat er zich hier een kans voordeed, wilde ik meteen toehappen. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan", vertelt Miras enthousiast op de officiële clubwebsite.

Doublure De Wolf

Daar verschaft sportief directeur Tim Matthys eveneens een woordje uitleg over zijn nieuwste aanwinst. "Door de blessure van Yannick Thoelen (hij brak een botje in z'n voet op training) moesten we snel schakelen. Na het failliet van Deinze was Nacho een vrije speler."

"In Oost-Vlaanderen was hij al enkele jaren titularis, dus heeft hij de ervaring om de leegte na Yannick's blessure op te vangen", klinkt het. Miras wordt dus de nieuwe doublure van Ortwin De Wolf, die in principe wel de vaste nummer één zal blijven tussen de palen.

🚀

Goede aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

135
135
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

40
40
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

28
28
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

68
68
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

22
22
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

90
90
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

99
99
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

67
67
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

374
374
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

339
339
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

375
375
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

231
231
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

359
359
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

655
655
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

478
478
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

272
272
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

799
799
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

343
343
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

434
434
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

286
286
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

236
236
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

288
288
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

681
681

Meer sportnieuws