‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

door
‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. In de derby tegen Royal Antwerp FC pakten de Kielse Ratten in eigen huis nog wel een punt, maar eigenlijk schoten ze daar niet veel mee op. Op de iwntermercato wil de club flink uitpakken.

Beerschot zet alles op alles om de degradatie te vermijden. De Antwerpse club speelde vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League, maar lijkt alweer snel terug te zakken naar 1B. Dirk Kuyt had zijn zinnen gezet op een landgenoot, maar moet een nieuwe mokerslag incasseren. 

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Kuyt afgewezen

Kuyt had graag Henk Veerman naar Beerschot gehaald. De 2m01 grote targetman is goed op schot in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse in Nederland. Volendam wil de boomlange aanvaller echter niet laten gaan, dat laat onder meer Het Nieuwsblad weten. Veerman staat derde in topschutterslijst met 11 doelpunten in 21 matchen.

De cultspits is een 33-jarige goaltjesdief die nog tot 2026 onder contract staat bij Volendam met een marktwaarde van 400.000 euro. In het verleden speelde hij in eigen land onder meer bij Heerenveen, FC Utrecht en ADO Den Daag en in Duitsland droeg hij het shirt van FC St. Pauli. Een Belgisch avontuur lijkt er niet meer in te zitten.

Ervaring en kracht

Kuyt had nochtans de ervaring en kracht van Veerman goed kunnen gebruiken. In de Eredivisie wist de spits 43 keer te scoren met 15 assists in 182 wedstrijden. In de Nederlandse tweede klasse ligt dat moyenne nog iets hoger met 56 goals en 16 assists in 104 wedstrijden.

🚀

Had jij cultspits Veerman graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor storm op tv en daarbuiten

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

3
3
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

4
4
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

54
54
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

106
106
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

94
94
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

188
188
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

145
145
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

69
69
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

294
294
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

403
403
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

39
39
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

59
59
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

318
318
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

374
374
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

147
147
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

116
116
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

107
107
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

312
312
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

87
87
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

396
396
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

296
296
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

456
456
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

283
283
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

809
809

Meer sportnieuws