‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

door
‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. In de derby tegen Royal Antwerp FC pakten de Kielse Ratten in eigen huis nog wel een punt, maar eigenlijk schoten ze daar niet veel mee op. Op de iwntermercato wil de club flink uitpakken.

Beerschot zet alles op alles om de degradatie te vermijden. De Antwerpse club speelde vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League, maar lijkt alweer snel terug te zakken naar 1B. Dirk Kuyt had zijn zinnen gezet op een landgenoot, maar moet een nieuwe mokerslag incasseren. 

LEES OOK: DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

Kuyt afgewezen

Kuyt had graag Henk Veerman naar Beerschot gehaald. De 2m01 grote targetman is goed op schot in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse in Nederland. Volendam wil de boomlange aanvaller echter niet laten gaan, dat laat onder meer Het Nieuwsblad weten. Veerman staat derde in topschutterslijst met 11 doelpunten in 21 matchen.

De cultspits is een 33-jarige goaltjesdief die nog tot 2026 onder contract staat bij Volendam met een marktwaarde van 400.000 euro. In het verleden speelde hij in eigen land onder meer bij Heerenveen, FC Utrecht en ADO Den Daag en in Duitsland droeg hij het shirt van FC St. Pauli. Een Belgisch avontuur lijkt er niet meer in te zitten.

Ervaring en kracht

Kuyt had nochtans de ervaring en kracht van Veerman goed kunnen gebruiken. In de Eredivisie wist de spits 43 keer te scoren met 15 assists in 182 wedstrijden. In de Nederlandse tweede klasse ligt dat moyenne nog iets hoger met 56 goals en 16 assists in 104 wedstrijden.

Had jij cultspits Veerman graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

128
128
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

128
128
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

149
149
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

168
168
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

202
202
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

50
50
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

236
236
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

213
213
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

239
239
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

161
161
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

328
328
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

137
137
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

154
154
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

283
283
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

526
526
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

521
521
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

306
306
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

257
257
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

207
207
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

556
556
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

157
157

Meer sportnieuws