‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

door
‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. In de derby tegen Royal Antwerp FC pakten de Kielse Ratten in eigen huis nog wel een punt, maar eigenlijk schoten ze daar niet veel mee op. Op de iwntermercato wil de club flink uitpakken.

Beerschot zet alles op alles om de degradatie te vermijden. De Antwerpse club speelde vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League, maar lijkt alweer snel terug te zakken naar 1B. Dirk Kuyt had zijn zinnen gezet op een landgenoot, maar moet een nieuwe mokerslag incasseren. 

LEES OOK: 'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Kuyt afgewezen

Kuyt had graag Henk Veerman naar Beerschot gehaald. De 2m01 grote targetman is goed op schot in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse in Nederland. Volendam wil de boomlange aanvaller echter niet laten gaan, dat laat onder meer Het Nieuwsblad weten. Veerman staat derde in topschutterslijst met 11 doelpunten in 21 matchen.

De cultspits is een 33-jarige goaltjesdief die nog tot 2026 onder contract staat bij Volendam met een marktwaarde van 400.000 euro. In het verleden speelde hij in eigen land onder meer bij Heerenveen, FC Utrecht en ADO Den Daag en in Duitsland droeg hij het shirt van FC St. Pauli. Een Belgisch avontuur lijkt er niet meer in te zitten.

Ervaring en kracht

Kuyt had nochtans de ervaring en kracht van Veerman goed kunnen gebruiken. In de Eredivisie wist de spits 43 keer te scoren met 15 assists in 182 wedstrijden. In de Nederlandse tweede klasse ligt dat moyenne nog iets hoger met 56 goals en 16 assists in 104 wedstrijden.

🚀

Had jij cultspits Veerman graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

308
308
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

124
124
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

71
71
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

66
66
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

79
79
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

296
296
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

437
437
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

370
370
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

31
31
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

127
127
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

466
466
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

171
171
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

346
346
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

490
490
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

302
302
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

249
249
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

193
193

Meer sportnieuws