‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

door
‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. In de derby tegen Royal Antwerp FC pakten de Kielse Ratten in eigen huis nog wel een punt, maar eigenlijk schoten ze daar niet veel mee op. Op de iwntermercato wil de club flink uitpakken.

Beerschot zet alles op alles om de degradatie te vermijden. De Antwerpse club speelde vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League, maar lijkt alweer snel terug te zakken naar 1B. Dirk Kuyt had zijn zinnen gezet op een landgenoot, maar moet een nieuwe mokerslag incasseren. 

LEES OOK: Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Kuyt afgewezen

Kuyt had graag Henk Veerman naar Beerschot gehaald. De 2m01 grote targetman is goed op schot in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse in Nederland. Volendam wil de boomlange aanvaller echter niet laten gaan, dat laat onder meer Het Nieuwsblad weten. Veerman staat derde in topschutterslijst met 11 doelpunten in 21 matchen.

De cultspits is een 33-jarige goaltjesdief die nog tot 2026 onder contract staat bij Volendam met een marktwaarde van 400.000 euro. In het verleden speelde hij in eigen land onder meer bij Heerenveen, FC Utrecht en ADO Den Daag en in Duitsland droeg hij het shirt van FC St. Pauli. Een Belgisch avontuur lijkt er niet meer in te zitten.

Ervaring en kracht

Kuyt had nochtans de ervaring en kracht van Veerman goed kunnen gebruiken. In de Eredivisie wist de spits 43 keer te scoren met 15 assists in 182 wedstrijden. In de Nederlandse tweede klasse ligt dat moyenne nog iets hoger met 56 goals en 16 assists in 104 wedstrijden.

🚀

Had jij cultspits Veerman graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

20
20
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

59
59
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

40
40
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

98
98
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

302
302
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

121
121
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

20
20
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

375
375
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

124
124
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

351
351
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

264
264
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

260
260
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

557
557
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

364
364
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

315
315
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

164
164
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

351
351
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

264
264

Meer sportnieuws