‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

door
‘Beerschot krijgt mokerslag van 2m01 grote cultspits’

Beerschot is nog steeds de rode lantaarn van de Jupiler Pro League. In de derby tegen Royal Antwerp FC pakten de Kielse Ratten in eigen huis nog wel een punt, maar eigenlijk schoten ze daar niet veel mee op. Op de iwntermercato wil de club flink uitpakken.

Beerschot zet alles op alles om de degradatie te vermijden. De Antwerpse club speelde vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League, maar lijkt alweer snel terug te zakken naar 1B. Dirk Kuyt had zijn zinnen gezet op een landgenoot, maar moet een nieuwe mokerslag incasseren. 

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Kuyt afgewezen

Kuyt had graag Henk Veerman naar Beerschot gehaald. De 2m01 grote targetman is goed op schot in de Keuken Kampioen Divisie, de tweede klasse in Nederland. Volendam wil de boomlange aanvaller echter niet laten gaan, dat laat onder meer Het Nieuwsblad weten. Veerman staat derde in topschutterslijst met 11 doelpunten in 21 matchen.

De cultspits is een 33-jarige goaltjesdief die nog tot 2026 onder contract staat bij Volendam met een marktwaarde van 400.000 euro. In het verleden speelde hij in eigen land onder meer bij Heerenveen, FC Utrecht en ADO Den Daag en in Duitsland droeg hij het shirt van FC St. Pauli. Een Belgisch avontuur lijkt er niet meer in te zitten.

Ervaring en kracht

Kuyt had nochtans de ervaring en kracht van Veerman goed kunnen gebruiken. In de Eredivisie wist de spits 43 keer te scoren met 15 assists in 182 wedstrijden. In de Nederlandse tweede klasse ligt dat moyenne nog iets hoger met 56 goals en 16 assists in 104 wedstrijden.

Had jij cultspits Veerman graag op de Belgische velden gezien?

Meest recent

'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

8
8
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

46
46
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

69
69
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

163
163
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

205
205
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

97
97
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

444
444
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

122
122
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

39
39
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

39
39
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

150
150
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

153
153
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

509
509
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

119
119
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

211
211
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

46
46
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

161
161
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

356
356
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

152
152
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

101
101
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

415
415
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

75
75
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

163
163

Meer sportnieuws