Albert roept schande uit: “Dat hij nog geen Rode Duivel is…”

919
Albert roept schande uit: “Dat hij nog geen Rode Duivel is…”

Charles Vanhoutte was te gast in het Waalse voetbalprogramma, La Tribune, de tegenhanger van Extra Time. De middenvelder van Union SG sprak er over zijn transfer én de Belgische nationale ploeg.

Vanhoutte maakte de overstap van Cercle Brugge naar Union SG en is in Brussel één van de dragende krachten. Toch zat een selectie bij de Rode Duivels er nog niet in. Sterker nog, Vanhoutte haalde nooit de preselecties.

LEES OOK: Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Schandalig

Oud-bondscoach Marc Wilmots was erg lovend over Vanhoutte en begreep niet dat hij nog niet werd geselecteerd voor de Rode Duivels. "Hij is de centrale as van Union SG. Hij dicteert het tempo, drukt vooruit... Hij verdient het om geselecteerd te worden voor de nationale ploeg", aldus Wilmots.

Ook Philippe Albert schoof Vanhoutte naar voren en sprak zelfs schande uit richting bondscoach Domenico Tedesco. "Hij is een rolmodel voor iedereen. Hij heeft een voorbeeldige mentaliteit op het veld. Ik heb veel respect voor degenen die van ver beginnen en het hoogste niveau bereiken. Voor mij is het schandalig dat hij nog niet geselecteerd is voor de Rode Duivels."

Niet eerlijk

Vanhoutte bleef echter met de voetjes op de grond en gaf aan eerst toe te werken naar een preselectie. De middenvelder vond wel dat Union SG minderwaardig wordt bekeken met het oog op de Belgische nationale ploeg. "Ik ga proberen om eerst in de voorselectie te zitten, dat is de eerste stap. Dan zien we wel... Ik denk dat Union SG niet dezelfde waarde heeft als de andere clubs.”

Vind jij dat Charles Vanhoutte een selectie bij de Rode Duivels verdient?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

48
48
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

48
48
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

224
224
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

113
113
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

89
89
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

73
73
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

228
228
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

131
131
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

261
261
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

186
186
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

169
169
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

117
117
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

212
212
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

280
280
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

107
107
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

131
131
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

120
120

Meer sportnieuws