Sam Kerkhofs ziet ‘realitycheck’ Anderlecht: “Nooit zo groot”

door
Sam Kerkhofs ziet ‘realitycheck’ Anderlecht: “Nooit zo groot”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. Op het veld was het contrast zeer groot en kwam de landskampioen eigenlijk nooit in gevaar. Nicky Hayen en co wonnen dan ook probleemloos met 0-2.

David Hubert zag met lede ogen aan hoe zijn manschappen geen vuist konden maken tegen Club Brugge. Anderlecht-supporter Sam Kerkhofs was te gast tijdens Extra Time en trok een pijnlijke conclusie.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Realitycheck

Hubert kampte met veel blessuregevallen, maar het panel van Extra Time vond het kwaliteitsverschil tussen Anderlecht en Club Brugge wel heel erg groot. Ook Kerkhofs baalde als een stekker. "En dan moest je ook nog eens de banken met elkaar vergelijken. Ik denk dat het verschil in kwaliteit tussen beide teams op papier nog nooit zo groot geweest is."

Kerkhofs zag een ‘realitycheck’ voor Anderlecht. Club Brugge miste ook nog Skov Olsen die een transfer wil forceren. "Als je naar het wedstrijdblad keek, was het wel even een realitycheck. Andreas Skov Olsen was er dan nog niet eens bij. En bijna iedereen die inviel voor Brugge, stond vorig jaar in de basis tijdens de Play-Offs."

Verrassende elf

Hubert kwam met een verrassende basisopstelling op de proppen en gaf enkele talenten de kans. Gert Verheyen voorspelde meteen dat Anderlecht ferm uit de hoek moest komen als het iets wilde rapen tegen Club Brugge. "Het is gemakkelijk gezegd achteraf, maar ik zei voor de partij al dat het een stunt zou zijn als Anderlecht had gewonnen met die opstelling", aldus de ex-spits van Club én Anderlecht.

Zie jij Anderlecht dit seizoen meestrijden voor de titel?

Meest recent

KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

2
2
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

39
39
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

119
119
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

22
22
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

71
71
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

268
268
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

88
88
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

129
129
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

185
185
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

288
288
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

202
202
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

497
497
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

362
362
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

220
220
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

51
51
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

302
302
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

173
173
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

830
830
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

743
743
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

696
696
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

127
127
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

626
626
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

535
535
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

379
379

Meer sportnieuws