Sam Kerkhofs ziet ‘realitycheck’ Anderlecht: “Nooit zo groot”

448
Sam Kerkhofs ziet ‘realitycheck’ Anderlecht: “Nooit zo groot”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. Op het veld was het contrast zeer groot en kwam de landskampioen eigenlijk nooit in gevaar. Nicky Hayen en co wonnen dan ook probleemloos met 0-2.

David Hubert zag met lede ogen aan hoe zijn manschappen geen vuist konden maken tegen Club Brugge. Anderlecht-supporter Sam Kerkhofs was te gast tijdens Extra Time en trok een pijnlijke conclusie.

LEES OOK: Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

Realitycheck

Hubert kampte met veel blessuregevallen, maar het panel van Extra Time vond het kwaliteitsverschil tussen Anderlecht en Club Brugge wel heel erg groot. Ook Kerkhofs baalde als een stekker. "En dan moest je ook nog eens de banken met elkaar vergelijken. Ik denk dat het verschil in kwaliteit tussen beide teams op papier nog nooit zo groot geweest is."

Kerkhofs zag een ‘realitycheck’ voor Anderlecht. Club Brugge miste ook nog Skov Olsen die een transfer wil forceren. "Als je naar het wedstrijdblad keek, was het wel even een realitycheck. Andreas Skov Olsen was er dan nog niet eens bij. En bijna iedereen die inviel voor Brugge, stond vorig jaar in de basis tijdens de Play-Offs."

Verrassende elf

Hubert kwam met een verrassende basisopstelling op de proppen en gaf enkele talenten de kans. Gert Verheyen voorspelde meteen dat Anderlecht ferm uit de hoek moest komen als het iets wilde rapen tegen Club Brugge. "Het is gemakkelijk gezegd achteraf, maar ik zei voor de partij al dat het een stunt zou zijn als Anderlecht had gewonnen met die opstelling", aldus de ex-spits van Club én Anderlecht.

Zie jij Anderlecht dit seizoen meestrijden voor de titel?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

4
4
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

19
19
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

79
79
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

162
162
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

69
69
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

189
189
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

90
90
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

61
61
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

350
350
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

26
26
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

466
466
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

59
59
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

686
686
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

68
68
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

569
569
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1073
1073
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

164
164
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

212
212
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

108
108
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

340
340
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

260
260

Meer sportnieuws