Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

361 stemmen
Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

Romelu Lukaku tekende afgelopen zomer bij Napoli. De Rode Duivel wilde graag weer samenwerken met Antonio Conte en zo geschiedde. De Napolitanen hebben een 15 op 15 in de competitie en doen volop mee voor de titel.

Lukaku maakt al jaren furore op de Italiaanse velden en is nu ook de aanvalsleider bij Napoli. Die club mikt dit seizoen onder Conte op eindwinst in de Serie A. In de Italiaanse hoogste klasse is het echter ongezien spannend.

LEES OOK: Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Verrassende uitspraken 

Conte gaf verrassend toe dat hij nog steeds zoekende is bij Napoli, maar de T1 haalt wel de loftrompet boven voor Lukaku. "Het klopt dat er wel wat veranderd is sinds deze zomer, zeker omdat ik ook nog steeds op zoek ben naar de juiste tactiek voor dit team”, citeert Het Laatste Nieuws.

“Maar vooral de komst van McTominay en Lukaku heeft een groot verschil gemaakt om naar de 4-3-3 over te stappen. We probeerden verschillende formaties uit, maar zijn bij deze gebleven. Er is meer vertrouwen in de ploeg en iedereen is betrokken”, klinkt het bij Conte. 

Vertrek sterspeler

Conte moet binnenkort wel het vertrek van superster Khvicha Kvaratskhelia accepteren. De Georgische smaakmaker wil Napoli verlaten, vooral PSG wordt genoemd. De Italiaanse T1 slaat mea culpa. "Ik ben er in die zes maand niet in geslaagd de situatie te veranderen. Ik neem Kvicha niks kwalijk, hij is een goeie gast.” 

Komende speeldag staat de kraker tussen Napoli en Atalanta op het programma. Dat betekent een duel tussen Rode Duivels Lukaku en Charles De Ketelaere. De voormalige aanvaller van Club Brugge verkeert dit seizoen in bloedvorm in de Serie A en zijn ook een titelkandidaat.

Denk jij dat Lukaku dit seizoen met Napoli de titel zal pakken?

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

36
36
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

9
9
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

19
19
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

35
35
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

70
70
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

59
59
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

146
146
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

193
193
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

429
429
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

184
184
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

284
284
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

163
163
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

193
193
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

479
479
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

185
185
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

42
42
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

42
42
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

122
122
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

259
259
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

538
538

Meer sportnieuws