Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

door
Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

Romelu Lukaku tekende afgelopen zomer bij Napoli. De Rode Duivel wilde graag weer samenwerken met Antonio Conte en zo geschiedde. De Napolitanen hebben een 15 op 15 in de competitie en doen volop mee voor de titel.

Lukaku maakt al jaren furore op de Italiaanse velden en is nu ook de aanvalsleider bij Napoli. Die club mikt dit seizoen onder Conte op eindwinst in de Serie A. In de Italiaanse hoogste klasse is het echter ongezien spannend.

LEES OOK: UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

Verrassende uitspraken 

Conte gaf verrassend toe dat hij nog steeds zoekende is bij Napoli, maar de T1 haalt wel de loftrompet boven voor Lukaku. "Het klopt dat er wel wat veranderd is sinds deze zomer, zeker omdat ik ook nog steeds op zoek ben naar de juiste tactiek voor dit team”, citeert Het Laatste Nieuws.

“Maar vooral de komst van McTominay en Lukaku heeft een groot verschil gemaakt om naar de 4-3-3 over te stappen. We probeerden verschillende formaties uit, maar zijn bij deze gebleven. Er is meer vertrouwen in de ploeg en iedereen is betrokken”, klinkt het bij Conte. 

Vertrek sterspeler

Conte moet binnenkort wel het vertrek van superster Khvicha Kvaratskhelia accepteren. De Georgische smaakmaker wil Napoli verlaten, vooral PSG wordt genoemd. De Italiaanse T1 slaat mea culpa. "Ik ben er in die zes maand niet in geslaagd de situatie te veranderen. Ik neem Kvicha niks kwalijk, hij is een goeie gast.” 

Komende speeldag staat de kraker tussen Napoli en Atalanta op het programma. Dat betekent een duel tussen Rode Duivels Lukaku en Charles De Ketelaere. De voormalige aanvaller van Club Brugge verkeert dit seizoen in bloedvorm in de Serie A en zijn ook een titelkandidaat.

Denk jij dat Lukaku dit seizoen met Napoli de titel zal pakken?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

48
48
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

136
136
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

168
168
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

253
253
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

172
172
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

938
938
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

481
481
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

200
200
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

237
237
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

424
424
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

710
710

Meer sportnieuws