Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

361 stemmen
Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

Romelu Lukaku tekende afgelopen zomer bij Napoli. De Rode Duivel wilde graag weer samenwerken met Antonio Conte en zo geschiedde. De Napolitanen hebben een 15 op 15 in de competitie en doen volop mee voor de titel.

Lukaku maakt al jaren furore op de Italiaanse velden en is nu ook de aanvalsleider bij Napoli. Die club mikt dit seizoen onder Conte op eindwinst in de Serie A. In de Italiaanse hoogste klasse is het echter ongezien spannend.

LEES OOK: Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Verrassende uitspraken 

Conte gaf verrassend toe dat hij nog steeds zoekende is bij Napoli, maar de T1 haalt wel de loftrompet boven voor Lukaku. "Het klopt dat er wel wat veranderd is sinds deze zomer, zeker omdat ik ook nog steeds op zoek ben naar de juiste tactiek voor dit team”, citeert Het Laatste Nieuws.

“Maar vooral de komst van McTominay en Lukaku heeft een groot verschil gemaakt om naar de 4-3-3 over te stappen. We probeerden verschillende formaties uit, maar zijn bij deze gebleven. Er is meer vertrouwen in de ploeg en iedereen is betrokken”, klinkt het bij Conte. 

Vertrek sterspeler

Conte moet binnenkort wel het vertrek van superster Khvicha Kvaratskhelia accepteren. De Georgische smaakmaker wil Napoli verlaten, vooral PSG wordt genoemd. De Italiaanse T1 slaat mea culpa. "Ik ben er in die zes maand niet in geslaagd de situatie te veranderen. Ik neem Kvicha niks kwalijk, hij is een goeie gast.” 

Komende speeldag staat de kraker tussen Napoli en Atalanta op het programma. Dat betekent een duel tussen Rode Duivels Lukaku en Charles De Ketelaere. De voormalige aanvaller van Club Brugge verkeert dit seizoen in bloedvorm in de Serie A en zijn ook een titelkandidaat.

Denk jij dat Lukaku dit seizoen met Napoli de titel zal pakken?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

98
98
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

83
83
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

77
77
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

64
64
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

113
113
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

146
146
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

119
119
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

164
164
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

243
243
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

779
779
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

494
494
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

523
523
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

694
694
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

342
342
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2197
2197
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

188
188

Meer sportnieuws