Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

door
Conte verbaast met uitspraken: “Groot verschil Lukaku”

Romelu Lukaku tekende afgelopen zomer bij Napoli. De Rode Duivel wilde graag weer samenwerken met Antonio Conte en zo geschiedde. De Napolitanen hebben een 15 op 15 in de competitie en doen volop mee voor de titel.

Lukaku maakt al jaren furore op de Italiaanse velden en is nu ook de aanvalsleider bij Napoli. Die club mikt dit seizoen onder Conte op eindwinst in de Serie A. In de Italiaanse hoogste klasse is het echter ongezien spannend.

Verrassende uitspraken 

Conte gaf verrassend toe dat hij nog steeds zoekende is bij Napoli, maar de T1 haalt wel de loftrompet boven voor Lukaku. "Het klopt dat er wel wat veranderd is sinds deze zomer, zeker omdat ik ook nog steeds op zoek ben naar de juiste tactiek voor dit team”, citeert Het Laatste Nieuws.

“Maar vooral de komst van McTominay en Lukaku heeft een groot verschil gemaakt om naar de 4-3-3 over te stappen. We probeerden verschillende formaties uit, maar zijn bij deze gebleven. Er is meer vertrouwen in de ploeg en iedereen is betrokken”, klinkt het bij Conte. 

Vertrek sterspeler

Conte moet binnenkort wel het vertrek van superster Khvicha Kvaratskhelia accepteren. De Georgische smaakmaker wil Napoli verlaten, vooral PSG wordt genoemd. De Italiaanse T1 slaat mea culpa. "Ik ben er in die zes maand niet in geslaagd de situatie te veranderen. Ik neem Kvicha niks kwalijk, hij is een goeie gast.” 

Komende speeldag staat de kraker tussen Napoli en Atalanta op het programma. Dat betekent een duel tussen Rode Duivels Lukaku en Charles De Ketelaere. De voormalige aanvaller van Club Brugge verkeert dit seizoen in bloedvorm in de Serie A en zijn ook een titelkandidaat.

Denk jij dat Lukaku dit seizoen met Napoli de titel zal pakken?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

40
40
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

27
27
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

70
70
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

177
177
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

74
74
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

223
223
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

86
86
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

147
147
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

130
130
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

221
221
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

523
523
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

131
131
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

242
242
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

59
59
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

198
198
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

95
95
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

148
148
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

316
316
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

285
285
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

143
143
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

327
327
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

245
245
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

253
253
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

927
927
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

292
292

Meer sportnieuws