KV Kortrijk pakt uit met Challenger Pro League-smaakmaker

door
KV Kortrijk pakt uit met Challenger Pro League-smaakmaker

KV Kortrijk vecht dit seizoen volop tegen de degradatie. De Kerels slaan nu toe op de wintermercato. Karim Dermane komt over van Challenger Pro League-club Lommel SK. Dermane is een smaakmaker van Lommel én de Challenger Pro League.

Vorig seizoen werd hij nipt tweede in de verkiezing voor ‘Speler van het Jaar’ in de Belgische tweede klasse. Nu gaat de Togolees zijn geluk beproeven in de Jupiler Pro League.

International

LEES OOK Refs bekend: pikante aanduiding Anderlecht-Antwerp

Dermane is ook een Togolese international en speelde in de Afrikaanse academie van Feyenoord. In 2023 ging hij via een Nederlands avontuur aan de slag bij Lommel SK. Daar werd hij meteen een absolute sterkhouder met vier doelpunten en drie assists. Dit seizoen zit hij aan drie assists in vijftien competitiewedstrijden.

Op de webstek van KV Kortrijk wordt de uitleenbeurt van Dermane bevestigd. ‘Karim Dermane is de nieuwste winteraanwinst van KVK. De Togolese international wordt nu gehuurd van Lommel SK en komt tot het einde van het seizoen naar het Guldensporenstadion. We heten Karim dan ook van harte welkom bij KVK!’

Degradatie

KV Kortrijk wil, net zoals vorig seizoen, absoluut de degradatie vermijden. De Kerels staan er echter niet goed voor en kampen met een één op negen in de competitie. Yves Vanderhaeghe en consorten staan op een voorlaatste plaats in het klassement met 18 punten uit 21 wedstrijden.

LEES OOK Lommel SK zet dramatische reeks verder tegen Club NXT

POLL: Een toptransfer voor KV Kortrijk?

Meest recent

Baro schept duidelijkheid over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor ...

48
48
'Comeback van Vertonghen eist slachtoffers bij Anderlecht'

Of hij straks al in actie komt valt nog af te wachten, maar tegen Fenerbahçe kan David Hubert ...

163
163
Hein over Club: "Hij heeft zijn plaats bij Europese topclub"

Club Brugge mag dromen van de achtste finales van de Champions League, want het boekte woensdagavond ...

299
299
Miserie blijft duren: volgende 1B-club krijgt puntenaftrek

De voorbije maanden zijn alweer zeer woelig geweest voor het Belgische voetbal. In de zomer ging KV ...

88
88
Geraerts doet onthulling over gesprekken met Anderlecht

In september namen ze bij Anderlecht afscheid van Brian Riemer en enkele weken lang werd er druk ...

264
264
'Vinicius Junior zet deur helemaal open voor transferbom'

Real Madrid wist deze week nog maar eens een remontada neer te zetten in de Champions League, want ...

106
106
Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: ‘Celstraf tot vijf jaar’

Real Madrid boekte in de Champions League een spectaculaire overwinning op het veld van Manchester ...

123
123
KV Kortrijk laat nog een sterkhouder vertrekken

De transferperiode mag dan wel al even voorbij zijn voor Belgische clubs, toch valt er her en der ...

46
46
Licht gaat uit voor Filip Joos: "Zo ver reikt mijn invloed..."

Filip Joos beleeft weer mooie dagen met de hoeveelheid aan wedstrijden die elkaar in sneltempo ...

202
202
Mignolet en Mechele geven nieuw goudhaantje grote tip

Club Brugge wist woensdagavond opnieuw te verbazen door nu ook Atalanta over de knie te leggen. De ...

200
200
'Bounida heeft club voor volgend seizoen gekozen'

Tijdens de wintermercato was Rayane Bounida een hot topic. Het 18-jarige Belgische toptalent had in ...

195
195
De Condé geeft uitleg bij verrassend vertrek Cuesta

Dé missie van KRC Genk deze winter was om de kern bijeen te houden, want in Limburg hebben ze ...

123
123
'Deze 10 spelers verdienen meest selectie voor Rode Duivels'

Binnen ongeveer een maand maakt Rudi Garcia zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De ...

1215
1215
TRANSFERUURTJE: 'Transferbom bij Real, Amoura versiert droomtransfer'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

396
396
Twee Club Brugge-talenten vallen op: “Goud in handen”

Club Brugge verbaasde weer in Europa door met 2-1 van Atalanta te winnen in de tussenronde van de ...

243
243
Verlinden haalt uit na OHL-transfer: “Bepaalde mensen…”

Thibaud Verlinden maakte een veelbesproken transfer van Beerschot naar rechtstreekse concurrent ...

208
208
Ex-ref duidelijk over penalty Club Brugge: "Daarom geen VAR"

Club Brugge won in het absoluut slot in de tussenronde van de Champions League tegen Atalanta. In ...

610
610
Union SG - Ajax: "Zou me niet verbazen als Garcia hem oproept"

Union SG ontvangt vanavond Ajax. Twee traditieclubs pur sang. De Brusselaars hopen tegen de ...

80
80
Dender pakt nog uit met zeer verrassende transfer

FCV Dender kon vorig weekend eindelijk nog eens winnen, want na een één op twaalf ...

49
49
De Condé geeft stand van zaken over Heynen en Hrosovsky

KRC Genk ontpopte zich de voorbije jaren tot een club die massaal kansen geeft aan jonge spelers, ...

620
620

Meer sportnieuws