Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

door
Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

In België zijn er dit seizoen al heel wat trainers de laan uitgestuurd. Steve Bould heeft echter beslist om zelf ontslag te nemen in de Challenger Pro League. Na 2,5 jaar zal hij terugkeren naar Groot-Brittannië, zo staat te lezen op de webstek van Lommel SK.

Lommel verkeert in desastreuze vorm en kampt met een nul op negen in de competitie. Bould kiest ervoor om de club te verlaten. Assistent-trainer Ryan Garry zal de interim-trainer worden. De club zoekt naarstig naar een nieuwe T1.

Om persoonlijke redenen

Sportief Directeur James McCarron spreekt over het vertrek van Bould. "Steve heeft een belangrijke impact gehad op Lommel SK. We bedanken hem voor zijn toewijding, expertise en visie. We gaan in de beste verstandhouding en met het grootste respect uit elkaar. Nu richten we onze focus op het volgende hoofdstuk in de rijke geschiedenis van deze club en hebben we een plan klaar om een vlotte overgang te verzekeren."

Zelf liet ook Bould zich uit over zijn periode bij Lommel SK. "Ik ben ongelooflijk trots op wat we samen hebben bereikt in de afgelopen 2,5 jaar. De spelers en staf van Lommel SK en het personeel van zowel de club als de City Football Group waren fantastisch, en ik zal mijn tijd bij deze prachtige club altijd koesteren. Hoewel ik de club verlaat, zal ik altijd de mooie herinneringen aan de prachtige momenten die we samen hebben beleefd met me meedragen. Ik wens de club het allerbeste voor de toekomst en keer om persoonlijke redenen terug naar Engeland."

Nieuwe oefenmeester gezocht

De Belgische tweedeklasser gaat nu op zoek naar een nieuwe T1. ‘Lommel SK zal nu het proces opstarten om een nieuwe hoofdtrainer te vinden die kan voortbouwen op de stevige fundamenten die er al zijn. Om een soepele overgang te waarborgen, zal hoofd jeugdacademie, Kristof Van Hout, tijdelijk de rol van assistent- trainer op zich nemen ter ondersteuning van Ryan Garry. De club wenst Steve Bould het allerbeste voor de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet en toewijding aan Lommel SK.’

Hoop jij Lommel SK snel in de JPL te zien?

Meest recent

Hein dient Coosemans van antwoord: "Verkeerd ingelicht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

2
2
'Afscheid in schoonheid: jackpot wenkt voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

47
47
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

365
365
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

125
125
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

128
128
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

76
76
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

159
159
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

73
73
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

262
262
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

923
923
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

290
290
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

323
323
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

87
87
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

422
422
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

188
188
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

336
336
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

125
125
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

134
134
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

275
275
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

151
151
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

212
212
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

465
465
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407

Meer sportnieuws