Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

door
Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

In België zijn er dit seizoen al heel wat trainers de laan uitgestuurd. Steve Bould heeft echter beslist om zelf ontslag te nemen in de Challenger Pro League. Na 2,5 jaar zal hij terugkeren naar Groot-Brittannië, zo staat te lezen op de webstek van Lommel SK.

Lommel verkeert in desastreuze vorm en kampt met een nul op negen in de competitie. Bould kiest ervoor om de club te verlaten. Assistent-trainer Ryan Garry zal de interim-trainer worden. De club zoekt naarstig naar een nieuwe T1.

Om persoonlijke redenen

Sportief Directeur James McCarron spreekt over het vertrek van Bould. "Steve heeft een belangrijke impact gehad op Lommel SK. We bedanken hem voor zijn toewijding, expertise en visie. We gaan in de beste verstandhouding en met het grootste respect uit elkaar. Nu richten we onze focus op het volgende hoofdstuk in de rijke geschiedenis van deze club en hebben we een plan klaar om een vlotte overgang te verzekeren."

Zelf liet ook Bould zich uit over zijn periode bij Lommel SK. "Ik ben ongelooflijk trots op wat we samen hebben bereikt in de afgelopen 2,5 jaar. De spelers en staf van Lommel SK en het personeel van zowel de club als de City Football Group waren fantastisch, en ik zal mijn tijd bij deze prachtige club altijd koesteren. Hoewel ik de club verlaat, zal ik altijd de mooie herinneringen aan de prachtige momenten die we samen hebben beleefd met me meedragen. Ik wens de club het allerbeste voor de toekomst en keer om persoonlijke redenen terug naar Engeland."

Nieuwe oefenmeester gezocht

De Belgische tweedeklasser gaat nu op zoek naar een nieuwe T1. ‘Lommel SK zal nu het proces opstarten om een nieuwe hoofdtrainer te vinden die kan voortbouwen op de stevige fundamenten die er al zijn. Om een soepele overgang te waarborgen, zal hoofd jeugdacademie, Kristof Van Hout, tijdelijk de rol van assistent- trainer op zich nemen ter ondersteuning van Ryan Garry. De club wenst Steve Bould het allerbeste voor de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet en toewijding aan Lommel SK.’

POLL: Hoop jij Lommel SK snel in de JPL te zien?

Meest recent

Grote stunt in Conference League, pareltje bij Sociedad

In de tussenronde van de Europa League werden donderdagavond de heenmatchen afgewerkt. Voor de twee ...

1
1
Ajax dankt Belg bij doorprikken van Europese droom Union

Voorlopig is het een pikzwarte avond voor de Belgische ploegen in Europa. Op de Brusselse akker ging ...

48
48
Belabberd Anderlecht vervloekt VAR in Turkse deceptie

Tot twee maal toe liet Anderlecht een plek bij de eerste 8 liggen, vandaag bekocht het dat na een ...

110
110
Anderlecht mag klagen: geurtje aan openingsgoal Fenerbahçe

RSC Anderlecht stond donderdagavond voor een lastige opdracht in de tussenronde van de Europa ...

127
127
'Antwerp slaat alarm: publiekslieveling flirt met vertrek'

Tjaronn Chery is dit seizoen de absolute smaakmaker bij Antwerp FC. Met zijn spectaculaire ...

87
87
'Bliksemtransfer Amoura: impossant prijskaartje bekend'

Union SG wist de voorbije seizoenen heel wat spelers te lanceren richting de Europese ...

70
70
Anderlecht beroofd in Istanbul? "Loepzuivere strafschop"

In de tussenronde van de Europa League stond RSC Anderlecht donderdagavond voor een lastige ...

168
168
Fink sleutelt aan basiself: "Op hun twee kan ik niet rekenen"

KRC Genk is bezig aan een sterke reeks in de Jupiler Pro League. De leider wist al zijn ...

204
204
Blauw-zwarte Duivels: "Minstens vier Club-spelers in selectie Garcia"

Binnen een dikke maand is het zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie als Belgisch ...

484
484
'Doorbraak Trossard in zicht: contract van twee seizoenen'

Arsenal FC kondigde donderdag slecht nieuws aan, zo maakten de Gunners bekend dat het seizoen van ...

42
42
'Transferbom in Premier League: deal van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich afgelopen weekend met de nodige meeval voor de vijfde ronde van de ...

156
156
De 11 namen: Anderlecht zonder drie sterkhouders in Turkije

In de tussenronde van de Europa League neemt Anderlecht het zo dadelijk op tegen Fenerbahçe. ...

114
114
D-Day voor Antwerp: groen licht voor nieuwe Tribune 2?

Na de uitschakeling in de Croky Cup dreigt Antwerp voor het tweede seizoen op rij niet mee te zullen ...

528
528
Mokerslag voor Anderlecht: man-in-vorm mist Fenerbahçe

In de tussenronde van de Europa League hoopt Anderlecht donderdag met een gunstige uitgangspositie ...

145
145
Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

In de tussenronde van de Conference League ontvangt AA Gent donderdagavond Real Betis. In aanloop ...

121
121
'Dendoncker hakt knoop door over toekomst bij Anderlecht'

In de tussenronde van de Europa League hoopt Anderlecht op het veld van Fenerbahçe straks een ...

504
504
De Condé onthult opvallend verhaal over koopje KRC Genk

Zoals voorzien heeft KRC Genk een rustige wintermercato achter de rug. Zo streek er met Yaimar ...

165
165
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor ...

412
412
'Comeback van Vertonghen eist slachtoffers bij Anderlecht'

Of hij straks al in actie komt valt nog af te wachten, maar tegen Fenerbahçe kan David Hubert ...

485
485
Hein over Club: "Hij heeft zijn plaats bij Europese topclub"

Club Brugge mag dromen van de achtste finales van de Champions League, want het boekte woensdagavond ...

754
754

Meer sportnieuws