Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

door
Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

In België zijn er dit seizoen al heel wat trainers de laan uitgestuurd. Steve Bould heeft echter beslist om zelf ontslag te nemen in de Challenger Pro League. Na 2,5 jaar zal hij terugkeren naar Groot-Brittannië, zo staat te lezen op de webstek van Lommel SK.

Lommel verkeert in desastreuze vorm en kampt met een nul op negen in de competitie. Bould kiest ervoor om de club te verlaten. Assistent-trainer Ryan Garry zal de interim-trainer worden. De club zoekt naarstig naar een nieuwe T1.

LEES OOK: ///

Om persoonlijke redenen

Sportief Directeur James McCarron spreekt over het vertrek van Bould. "Steve heeft een belangrijke impact gehad op Lommel SK. We bedanken hem voor zijn toewijding, expertise en visie. We gaan in de beste verstandhouding en met het grootste respect uit elkaar. Nu richten we onze focus op het volgende hoofdstuk in de rijke geschiedenis van deze club en hebben we een plan klaar om een vlotte overgang te verzekeren."

Zelf liet ook Bould zich uit over zijn periode bij Lommel SK. "Ik ben ongelooflijk trots op wat we samen hebben bereikt in de afgelopen 2,5 jaar. De spelers en staf van Lommel SK en het personeel van zowel de club als de City Football Group waren fantastisch, en ik zal mijn tijd bij deze prachtige club altijd koesteren. Hoewel ik de club verlaat, zal ik altijd de mooie herinneringen aan de prachtige momenten die we samen hebben beleefd met me meedragen. Ik wens de club het allerbeste voor de toekomst en keer om persoonlijke redenen terug naar Engeland."

Nieuwe oefenmeester gezocht

De Belgische tweedeklasser gaat nu op zoek naar een nieuwe T1. ‘Lommel SK zal nu het proces opstarten om een nieuwe hoofdtrainer te vinden die kan voortbouwen op de stevige fundamenten die er al zijn. Om een soepele overgang te waarborgen, zal hoofd jeugdacademie, Kristof Van Hout, tijdelijk de rol van assistent- trainer op zich nemen ter ondersteuning van Ryan Garry. De club wenst Steve Bould het allerbeste voor de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet en toewijding aan Lommel SK.’

Hoop jij Lommel SK snel in de JPL te zien?

Meest recent

Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

15
15
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

41
41
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

131
131
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

30
30
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

188
188
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

264
264
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

66
66
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

477
477
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

333
333
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

148
148
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

295
295
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

368
368
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

163
163
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

254
254
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

101
101
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

471
471
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

334
334
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

140
140
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

210
210
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

843
843
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

296
296
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

169
169
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

318
318
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

373
373
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

433
433

Meer sportnieuws