Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

door
Verrassend trainersontslag in België: “Persoonlijke redenen”

In België zijn er dit seizoen al heel wat trainers de laan uitgestuurd. Steve Bould heeft echter beslist om zelf ontslag te nemen in de Challenger Pro League. Na 2,5 jaar zal hij terugkeren naar Groot-Brittannië, zo staat te lezen op de webstek van Lommel SK.

Lommel verkeert in desastreuze vorm en kampt met een nul op negen in de competitie. Bould kiest ervoor om de club te verlaten. Assistent-trainer Ryan Garry zal de interim-trainer worden. De club zoekt naarstig naar een nieuwe T1.

Om persoonlijke redenen

Sportief Directeur James McCarron spreekt over het vertrek van Bould. "Steve heeft een belangrijke impact gehad op Lommel SK. We bedanken hem voor zijn toewijding, expertise en visie. We gaan in de beste verstandhouding en met het grootste respect uit elkaar. Nu richten we onze focus op het volgende hoofdstuk in de rijke geschiedenis van deze club en hebben we een plan klaar om een vlotte overgang te verzekeren."

Zelf liet ook Bould zich uit over zijn periode bij Lommel SK. "Ik ben ongelooflijk trots op wat we samen hebben bereikt in de afgelopen 2,5 jaar. De spelers en staf van Lommel SK en het personeel van zowel de club als de City Football Group waren fantastisch, en ik zal mijn tijd bij deze prachtige club altijd koesteren. Hoewel ik de club verlaat, zal ik altijd de mooie herinneringen aan de prachtige momenten die we samen hebben beleefd met me meedragen. Ik wens de club het allerbeste voor de toekomst en keer om persoonlijke redenen terug naar Engeland."

Nieuwe oefenmeester gezocht

De Belgische tweedeklasser gaat nu op zoek naar een nieuwe T1. ‘Lommel SK zal nu het proces opstarten om een nieuwe hoofdtrainer te vinden die kan voortbouwen op de stevige fundamenten die er al zijn. Om een soepele overgang te waarborgen, zal hoofd jeugdacademie, Kristof Van Hout, tijdelijk de rol van assistent- trainer op zich nemen ter ondersteuning van Ryan Garry. De club wenst Steve Bould het allerbeste voor de toekomst en bedankt hem voor zijn inzet en toewijding aan Lommel SK.’

Hoop jij Lommel SK snel in de JPL te zien?

Meest recent

Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

25
25
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

519
519
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

76
76
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

120
120
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

381
381
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

55
55
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

108
108
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

72
72
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

64
64
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

59
59
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

123
123
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

137
137
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

195
195
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

104
104
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

279
279
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

98
98
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

194
194
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

139
139
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

254
254
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

228
228
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

206
206
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

593
593

Meer sportnieuws