'AA Gent verrast: zomeraanwinst al richting uitgang'

601 stemmen
'AA Gent verrast: zomeraanwinst al richting uitgang'

Het nieuwe bewind wou afgelopen zomer duidelijk direct haar stempel drukken bij AA Gent, dat heel wat vers bloed in huis haalde. Alleen bleek nog niet iedereen een schot in de roos in de Planet Group Arena, waar één nieuwkomer zelfs alweer mag beschikken.

Het Nieuwsblad weet namelijk dat Zalan Vancsa mogelijk na een halfjaar al op weg is naar de uitgang. De 20-jarige Hongaar, die zonder aankoopoptie wordt gehuurd van Lommel, werd tijdens de zomermercato aanzien als een goedkope buitenkans maar komt amper aan spelen toe.

LEES OOK: Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

Vrancken dumpt Vancsa

Tot dusver verzamelde Vancsa amper drie optredens voor de Buffalo's. Hoewel hij daarbij tevens gehinderd werd door blessureleed lijkt de flankaanvaller dan ook niet helemaal te passen in de plannen van Wouter Vrancken. En dus dringt een oplossing in januari zich reeds op.

Vooral omdat hij zélf graag elders meer aan de bak wil komen, al vormt een terugkeer naar Lommel nog volgens de krant voorlopig geen optie. AA Gent zou ook bereid zijn om mee te werken en zelfs al zoeken naar een vervanger om zijn plaats in de selectie in te nemen.

Vidarsson zoekt vervanger

Om die vacature op de flanken in te vullen speuren Arnar Vidarsson en co naar verluidt alvast naar een gelijkaardig profiel. Momenteel heeft Vrancken er enkel Momodou Sonko, Franck Surdez, Hélio Varela en jonkie Tibe De Vlieger nog voorhanden. Andrew Hjulsager en Noah Fadiga zijn nog out.

In afwachting van hun terugkeer oogt de spoeling dus vrij dun op de zijkanten. Toch is een extra winger ook mits een vertrek van Vancsa niet de voornaamste prioriteit van de Buffalo's, die voornamelijk dringend nood hebben aan een spits om de blessure van Max Dean op te vangen.

Vancsa verdient nog een kans in Gent

Meest recent

Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

1
1
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

68
68
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

14
14
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

220
220
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

48
48
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

146
146
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

288
288
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

39
39
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

157
157
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

298
298
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

441
441
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

392
392
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

148
148
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

84
84
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

398
398
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

205
205
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

489
489
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

136
136
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

335
335
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

583
583
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

328
328
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1023
1023
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

476
476

Meer sportnieuws