Anderlecht op toerental: 2 nieuwkomers versus Antwerp

746 stemmen
Anderlecht op toerental: 2 nieuwkomers versus Antwerp

Door de vele afwezigen moest David Hubert tegen Club Brugge stevig aan het puzzelen. Daarbij had hij voor jonkies Ali Maamar en Amando Lapage een eerste basisplaats veil. Mogelijk vieren donderdag ook twee nieuwkomers hun debuut bij Anderlecht, dat in de halve finale van de Croky Cup dan Antwerp ontvangt.

Hubert kruist vast zijn vingers dat hij enkele pionnen recupereert uit de overvolle ziekenboeg, waar onder andere Jan Vertonghen en Mario Stroeykens zondag het gezelschap kregen van Francis Amuzu en Kasper Dolberg. Of zij opgelapt geraken tegen donderdag, wanneer Hubert links achterin ook weer een beroep hoopt te doen op Moussa N'Diaye en/of Ludwig Augustinsson, blijft voorlopig nog een vraagteken.

LEES OOK: 'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Debuut van Huerta & Adryelson?

Mocht de match nog te vroeg komen lijken Luis Vazquez en Samuel Edozie hun gedoodverfde vervangers. Zondag waren het zij die na de rust mochten opdraven voor het onfortuinlijke duo, al kan de plaats van Amuzu ook worden ingenomen door Hazard, Degreef of Verschaeren. Hubert krijgt er zelfs nóg een alternatief bij, want volgens onder meer Het Laatste Nieuws is César Huerta klaar om zijn debuut te vieren.

Nadat hij afgelopen weekend al werd voorgesteld aan het grote publiek wacht straks wellicht dus een eerste echte kennismaking met Olivier Renard zijn eerste wapenfeit, die vermoedelijk wel dienst zal doen als invaller. Van zodra de deal helemaal in kannen en kruiken is zou Adryelson, wiens voorstelling intussen nog slechts een kwestie van tijd lijkt, daarentegen wel eens direct aan de aftrap kunnen verschijnen.

In de voetsporen van van Zanka

Eerder op de dag geraakte bekend dat de 26-jarige Braziliaan op het punt staat om zijn kribbel te zetten bij Paars-Wit, dat hem huurt van Olympique Lyon. La Dernière Heure merkt op dat Adryelson nadien meteen in aanmerking kan komen voor de partij tegen Antwerp, waar de tweede winteraanwinst dan al direct een oplossing moet bieden voor de personeelsproblemen in het hart van de Brusselse defensie.

Hubert wordt zo op zijn wenken bediend. Al weten we allemaal hoe het Mathias Zanka Jorgensen, die afgelopen zomer ook meteen na zijn aankomst moest opdraven tegen KV Mechelen, nadien verging. Zijn overstap naar LA Galaxy moet eveneens nog officieel worden aangekondigd. Om hem te vervangen zijn er nog meer transfers op til, al werden Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy van de shortlist geschrapt.

Wie kan RSCA momenteel het best gebruiken?

Meest recent

Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

100
100
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

352
352
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

22
22
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

162
162
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

81
81
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

97
97
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

181
181
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

697
697
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

174
174
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

357
357
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

185
185
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

499
499
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

454
454
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

329
329
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

174
174
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

285
285
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

75
75
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

393
393
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

122
122
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

424
424
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

181
181
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

349
349
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

50
50
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

254
254

Meer sportnieuws