Anderlecht op toerental: 2 nieuwkomers versus Antwerp

746
Anderlecht op toerental: 2 nieuwkomers versus Antwerp

Door de vele afwezigen moest David Hubert tegen Club Brugge stevig aan het puzzelen. Daarbij had hij voor jonkies Ali Maamar en Amando Lapage een eerste basisplaats veil. Mogelijk vieren donderdag ook twee nieuwkomers hun debuut bij Anderlecht, dat in de halve finale van de Croky Cup dan Antwerp ontvangt.

Hubert kruist vast zijn vingers dat hij enkele pionnen recupereert uit de overvolle ziekenboeg, waar onder andere Jan Vertonghen en Mario Stroeykens zondag het gezelschap kregen van Francis Amuzu en Kasper Dolberg. Of zij opgelapt geraken tegen donderdag, wanneer Hubert links achterin ook weer een beroep hoopt te doen op Moussa N'Diaye en/of Ludwig Augustinsson, blijft voorlopig nog een vraagteken.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Debuut van Huerta & Adryelson?

Mocht de match nog te vroeg komen lijken Luis Vazquez en Samuel Edozie hun gedoodverfde vervangers. Zondag waren het zij die na de rust mochten opdraven voor het onfortuinlijke duo, al kan de plaats van Amuzu ook worden ingenomen door Hazard, Degreef of Verschaeren. Hubert krijgt er zelfs nóg een alternatief bij, want volgens onder meer Het Laatste Nieuws is César Huerta klaar om zijn debuut te vieren.

Nadat hij afgelopen weekend al werd voorgesteld aan het grote publiek wacht straks wellicht dus een eerste echte kennismaking met Olivier Renard zijn eerste wapenfeit, die vermoedelijk wel dienst zal doen als invaller. Van zodra de deal helemaal in kannen en kruiken is zou Adryelson, wiens voorstelling intussen nog slechts een kwestie van tijd lijkt, daarentegen wel eens direct aan de aftrap kunnen verschijnen.

In de voetsporen van van Zanka

Eerder op de dag geraakte bekend dat de 26-jarige Braziliaan op het punt staat om zijn kribbel te zetten bij Paars-Wit, dat hem huurt van Olympique Lyon. La Dernière Heure merkt op dat Adryelson nadien meteen in aanmerking kan komen voor de partij tegen Antwerp, waar de tweede winteraanwinst dan al direct een oplossing moet bieden voor de personeelsproblemen in het hart van de Brusselse defensie.

Hubert wordt zo op zijn wenken bediend. Al weten we allemaal hoe het Mathias Zanka Jorgensen, die afgelopen zomer ook meteen na zijn aankomst moest opdraven tegen KV Mechelen, nadien verging. Zijn overstap naar LA Galaxy moet eveneens nog officieel worden aangekondigd. Om hem te vervangen zijn er nog meer transfers op til, al werden Siebe Van der Heyden en Nobel Mendy van de shortlist geschrapt.

Wie kan RSCA momenteel het best gebruiken?

Meest recent

Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

0
0
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

19
19
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

174
174
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

34
34
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

72
72
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

112
112
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

143
143
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

51
51
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

312
312
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

726
726
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

169
169
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

199
199
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

379
379
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

695
695
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

257
257
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

609
609

Meer sportnieuws