'Anderlecht duwt door en wil spits wegkapen uit MLS'

door
'Anderlecht duwt door en wil spits wegkapen uit MLS'

RSC Anderlecht gaat nog een drukke wintermercato tegemoet. Paars-Wit zou achter de schermen ook rondspeuren naar een aanvaller, liefst een jong profiel. Volgens buitenlandse media heeft Olivier Renard zijn netwerk in de Major League Soccer aangesproken. Is er een buitenkans in aantocht?

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

Anderlecht aast op Mijatovic

Anderlecht zou immers interesse hebben in Jovan Mijatovic, alleen is de vraag of hij financieel wel haalbaar is. De 19-jarige Servische aanvaller lokte ook al de interesse van PSV en Benfica, maar wil zijn club New York City FC verlaten. Hij is niet tevreden.

Dat is opvallend, aangezien de Amerikanen hem in februari 2024 voor 8 miljoen euro weghaalden bij Rode Ster Belgrado. Mijatovic kreeg er te maken met problemen met zijn visum en hij heeft aangegeven dat hij ook niet tevreden is in New York. In Servische media stuurde hij aan op een breuk en Mijatovic wil terug naar Europa.

Te duur voor RSCA?

New York City FC wil ongetwijfeld zijn investering terug. Anderlecht kan nooit 8 miljoen euro betalen. Ze spreken dan ook van een uitleenbeurt, maar RSCA wordt al alleen aan huurdeals gelinkt. Dat is geen goede evolutie, als de club terugkeert naar het tijdperk dat ze enkel jongens gingen huren. Het is dan telkens herbeginnen, want alle opties lichten is financieel onmogelijk.

Mijatovic wist in de MLS maar 1 keer te scoren in 15 duels, waar hij vaak invaller was. Bij Rode Ster Belgrado tikte hij voordien af op 10 goals en 3 assists in 36 duels. Loopt hij weldra rond in het Lotto Park?

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

13
13
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

228
228
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

214
214
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

96
96
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

381
381
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

57
57
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

275
275
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

522
522
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

165
165
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

199
199
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

294
294
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

299
299
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

358
358
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

535
535
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

180
180
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

300
300
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

496
496
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

383
383
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

198
198
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

438
438
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

288
288

Meer sportnieuws