'Anderlecht duwt door en wil spits wegkapen uit MLS'

847
'Anderlecht duwt door en wil spits wegkapen uit MLS'

RSC Anderlecht gaat nog een drukke wintermercato tegemoet. Paars-Wit zou achter de schermen ook rondspeuren naar een aanvaller, liefst een jong profiel. Volgens buitenlandse media heeft Olivier Renard zijn netwerk in de Major League Soccer aangesproken. Is er een buitenkans in aantocht?

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Anderlecht aast op Mijatovic

Anderlecht zou immers interesse hebben in Jovan Mijatovic, alleen is de vraag of hij financieel wel haalbaar is. De 19-jarige Servische aanvaller lokte ook al de interesse van PSV en Benfica, maar wil zijn club New York City FC verlaten. Hij is niet tevreden.

Dat is opvallend, aangezien de Amerikanen hem in februari 2024 voor 8 miljoen euro weghaalden bij Rode Ster Belgrado. Mijatovic kreeg er te maken met problemen met zijn visum en hij heeft aangegeven dat hij ook niet tevreden is in New York. In Servische media stuurde hij aan op een breuk en Mijatovic wil terug naar Europa.

Te duur voor RSCA?

New York City FC wil ongetwijfeld zijn investering terug. Anderlecht kan nooit 8 miljoen euro betalen. Ze spreken dan ook van een uitleenbeurt, maar RSCA wordt al alleen aan huurdeals gelinkt. Dat is geen goede evolutie, als de club terugkeert naar het tijdperk dat ze enkel jongens gingen huren. Het is dan telkens herbeginnen, want alle opties lichten is financieel onmogelijk.

Mijatovic wist in de MLS maar 1 keer te scoren in 15 duels, waar hij vaak invaller was. Bij Rode Ster Belgrado tikte hij voordien af op 10 goals en 3 assists in 36 duels. Loopt hij weldra rond in het Lotto Park?

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

15
15
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

23
23
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

95
95
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

174
174
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

70
70
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

192
192
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

95
95
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

63
63
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

359
359
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

26
26
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

476
476
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

59
59
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

699
699
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

69
69
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

576
576
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

216
216
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1082
1082
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

213
213
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

109
109
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

343
343
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

262
262

Meer sportnieuws