'Zomerse toptransfer Faes: club meldt zich nu al'

door
'Zomerse toptransfer Faes: club meldt zich nu al'

Leicester City boekte zaterdag in de FA Cup een klinkende zege tegen tweedeklasser QPR, dat een 6-2 om de oren kreeg. Daar beleefde ook Wout Faes plezier aan, want de Rode Duivel zorgde met een knap afstandsschot voor het slotakkoord.

Dat was een welkome opsteker voor de 26-jarige verdediger, want hij beleeft moeilijke tijden bij de Foxes. In het begin van het seizoen was hij niet weg te denken uit de basiself onder Steve Cooper, maar sinds de aanstelling van Ruud van Nistelrooij als nieuwe coach is Faes uit beeld verdwenen.

LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Faes verdwijnt uit beeld bij Leicester

De Nederlander geeft de voorkeur aan het meer robuuste en ervaren duo Coady-Vestergaard centraal achterin en daardoor is de rol van Faes dezer dagen beperkt. Sinds de komst van Van Nistelrooij stond hij in de Premier League geen enkele keer meer in de basis.

Vier keer mocht Faes wel nog invallen, maar tegen Liverpool en Manchester City haalde hij zelfs de selectie niet meer. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat er stilaan geruchten opduiken over een nakend vertrek.

Lazio wil profiteren van situatie

Sacha Tavolieri stelt bij de Zwitserse tak van Sky Sports dat Faes in de zomer Leicester zal verlaten. Hij zou met het clubbestuur al een akkoord hebben om in de zomer voor de juiste prijs te mogen vertrekken. Die prijs zal ook afhangen van sportieve lot van Leicester. Bij degradatie zou Faes slechts 10 miljoen euro moeten kosten, dat zal wellicht wat meer zijn als Leicester in de Premier League zou blijven.

Faes zou alvast de nodige interesse genieten uit de Serie A en de Bundesliga, waarbij één club zelfs al behoorlijk concreet zou zijn. Lazio zou de komst van onze landgenoot volgend seizoen zeker zien zitten en momenteel de beste papieren in handen hebben voor een transfer.

Zou Lazio een mooie stap zijn voor Faes?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

63
63
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

14
14
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

87
87
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

85
85
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

55
55
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

205
205
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

91
91
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

475
475
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

385
385
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

430
430
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

113
113
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

592
592
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

204
204
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

261
261
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

319
319
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

85
85
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

229
229
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

197
197
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

103
103
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

314
314
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

302
302
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

269
269

Meer sportnieuws