Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

door
Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

Chelsea kende dit weekend absoluut geen problemen in de FA Cup. Het plaatste zich vlotjes voor de vierde ronde door Morecambe, de voorlaatste in de vierde klasse, een 5-0 om de oren te geven. Daarbij was er ook uitstekend nieuws te rapen over Roméo Lavia.

De 21-jarige Rode Duivel zag zijn ontbolstering de voorbije jaren gefnuikt door blessures. Die leken dit seizoen eindelijk verleden tijd te zijn, maar begin december viel hij toch weer uit met een kwetsuur aan de hamstrings.

LEES OOK Maresca komt alweer met slecht nieuws over Lavia

Een maand lang stond de middenvelder aan de kant, maar zaterdag kon hij zijn wederoptreden vieren. Lavia kwam daarbij ook meteen aan de aftrap, maar bij de rust werd hij wel alweer gewisseld.

Lavia is eindelijk terug uit blessure

Dinsdag moet Chelsea opnieuw aan de bak, deze keer in de Premier League. Daarin krijgen ze het bezoek van Bournemouth. Het is de vraag of Lavia dan ook in actie zal komen en hoeveel hij zal spelen.

Trainer Enzo Maresca kwam maandag op zijn persconferentie alvast met een update. "We zijn heel blij met Lavia en Reece James. Ze hebben dit weekend 45 minuten kunnen spelen en zijn beschikbaar voor de volgende wedstrijden", tekende The Athletic op.

Chelsea wil voorzichtig omspringen

LEES OOK 'Absolute jackpot onderweg: Chelsea wil steunpilaar Club'

Maresca gaf ook aan dat Lavia en James klaar zijn om 90 minuten te spelen als dat nodig zou zijn. Maar de kans lijkt zeer klein dat ze dat ook meteen zullen doen, afgaande op de woorden van de coach.

"Ze zijn beschikbaar. Maar zoals we ook al van bij het begin zeggen, zullen we proberen hun speelminuten zo goed mogelijk te managen. Want hun situaties zijn toch delicaat", besloot Maresca nog.

POLL: Zal Lavia snel weer op topniveau zijn?

Meest recent

De Bilde trekt titelconclusie vlak na Anderlecht-Antwerp

Een week na de zure nederlaag op het veld van AA Gent, heeft RSC Anderlecht aangeknoopt met een ...

50
50
Kranten bejubelen winteraanwinst: "Dit wil Anderlecht zien"

RSC Anderlecht heeft zich op gepaste wijze herpakt na een dramatische week. Na het veroveren van het ...

279
279
Veld Lotto Park blijft dramatisch: "Grasmat van den Aldi"

Slechts enkele dagen nadat ze tegenover mekaar stonden in de halve finales van de Croky Cup, ...

92
92
Killer Dolberg flikt het: Anderlecht verkoopt Antwerp nieuwe klap

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag voor de tweede keer op enkele dagen tijd een tik uitgedeeld aan ...

182
182
'Liverpool krijgt vrijgeleide voor droomaanwinst Slot'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

71
71
'Meesterzet' Thorsten Fink: "Zelden gezien in België"

KRC Genk toonde zaterdag veerkracht door een vroege achterstand om te buigen in een overwinning ...

172
172
Club goed weggekomen? Analisten fileren rode kaart Verlinden

In aanloop naar het Champions League-duel tegen Atalanta BC, heeft Club Brugge in eigen land geen ...

422
422
Sterkhouder Anderlecht zakt door het ijs: "Schandalig slecht"

Enkele dagen na hun onderlinge cupduel stonden RSC Anderlecht en Antwerp FC ook in de Jupiler Pro ...

188
188
Verlengen of vertrekken? Heynen spreekt duidelijke taal

KRC Genk sneuvelde woensdag in de halve finales van de Croky Cup, maar kan voorts dik tevreden zijn ...

898
898
Transfer Amuzu volledig rond: Anderlecht houdt schijntje over

RSC Anderlecht kruist zondagmiddag opnieuw de degens met Antwerp FC, dit keer in competitieverband. ...

189
189
De Ketelaere stampt Tedesco stevig na: “Een enorme klap…”

Domenico Tedesco werd de laan uitgestuurd na desastreuze resultaten met de Rode Duivels. Inmiddels ...

268
268
22 namen: Hubert zorgt voor grote verrassingen tegen Antwerp

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC kijken elkaar voor de tweede keer op korte tijd in de ogen. Na de ...

418
418
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht hakt knopen door, Witsel hoopt’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

551
551
Degreef onthult Anderlecht-plannen: “Dat is grootste doel”

Tristan Degreef krijgt meer en meer zijn kansen bij Anderlecht. Zijn parcours in de jeugd van ...

218
218
Batshuayi maakt geen vrienden tijdens debuut Frankfurt

Michy Batshuayi is weer in de Bundesliga te zien. De aanvaller maakte tijdens de wintermercato de ...

86
86
'Veelzeggende' conclusie Club Brugge: "Zij bakten er niets van"

Club Brugge won in het Jan Breydelstadion met het kleinste verschil van laagvlieger Oud-Heverlee ...

391
391
'Hubert sluit verguisde Anderlecht-speler weer in de armen'

RSC Anderlecht neemt het voor een tweede keer op korte tijd op tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit ...

309
309
Rampscenario De Ketelaere voor Club Brugge op komst?

Club Brugge werd tegen Atalanta geloot in de tussenronde van de Champions League. Een erg ...

715
715
KV Mechelen bevestigt nog zéér late wintertransfer

KV Mechelen heeft de droomtransfer van Sandy Walsh op de officiële kanalen bevestigd. De ...

139
139
Anderlecht – Antwerp: Great Old met angst naar Brussel?

Royal Antwerp FC wil wraak nemen tegen RSC Anderlecht. Maar dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan, ...

537
537

Meer sportnieuws