Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

140
Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

Chelsea kende dit weekend absoluut geen problemen in de FA Cup. Het plaatste zich vlotjes voor de vierde ronde door Morecambe, de voorlaatste in de vierde klasse, een 5-0 om de oren te geven. Daarbij was er ook uitstekend nieuws te rapen over Roméo Lavia.

De 21-jarige Rode Duivel zag zijn ontbolstering de voorbije jaren gefnuikt door blessures. Die leken dit seizoen eindelijk verleden tijd te zijn, maar begin december viel hij toch weer uit met een kwetsuur aan de hamstrings.

Een maand lang stond de middenvelder aan de kant, maar zaterdag kon hij zijn wederoptreden vieren. Lavia kwam daarbij ook meteen aan de aftrap, maar bij de rust werd hij wel alweer gewisseld.

LEES OOK: ‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Lavia is eindelijk terug uit blessure

Dinsdag moet Chelsea opnieuw aan de bak, deze keer in de Premier League. Daarin krijgen ze het bezoek van Bournemouth. Het is de vraag of Lavia dan ook in actie zal komen en hoeveel hij zal spelen.

Trainer Enzo Maresca kwam maandag op zijn persconferentie alvast met een update. "We zijn heel blij met Lavia en Reece James. Ze hebben dit weekend 45 minuten kunnen spelen en zijn beschikbaar voor de volgende wedstrijden", tekende The Athletic op.

Chelsea wil voorzichtig omspringen

Maresca gaf ook aan dat Lavia en James klaar zijn om 90 minuten te spelen als dat nodig zou zijn. Maar de kans lijkt zeer klein dat ze dat ook meteen zullen doen, afgaande op de woorden van de coach.

"Ze zijn beschikbaar. Maar zoals we ook al van bij het begin zeggen, zullen we proberen hun speelminuten zo goed mogelijk te managen. Want hun situaties zijn toch delicaat", besloot Maresca nog.

Zal Lavia snel weer op topniveau zijn?

Meest recent

'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

0
0
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

15
15
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

56
56
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

242
242
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

156
156
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

77
77
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

107
107
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

140
140
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

383
383
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

402
402
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

176
176
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

552
552
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

159
159
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

767
767
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

190
190
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

153
153
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

88
88

Meer sportnieuws