Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

door
Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

Chelsea kende dit weekend absoluut geen problemen in de FA Cup. Het plaatste zich vlotjes voor de vierde ronde door Morecambe, de voorlaatste in de vierde klasse, een 5-0 om de oren te geven. Daarbij was er ook uitstekend nieuws te rapen over Roméo Lavia.

De 21-jarige Rode Duivel zag zijn ontbolstering de voorbije jaren gefnuikt door blessures. Die leken dit seizoen eindelijk verleden tijd te zijn, maar begin december viel hij toch weer uit met een kwetsuur aan de hamstrings.

Een maand lang stond de middenvelder aan de kant, maar zaterdag kon hij zijn wederoptreden vieren. Lavia kwam daarbij ook meteen aan de aftrap, maar bij de rust werd hij wel alweer gewisseld.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Lavia is eindelijk terug uit blessure

Dinsdag moet Chelsea opnieuw aan de bak, deze keer in de Premier League. Daarin krijgen ze het bezoek van Bournemouth. Het is de vraag of Lavia dan ook in actie zal komen en hoeveel hij zal spelen.

Trainer Enzo Maresca kwam maandag op zijn persconferentie alvast met een update. "We zijn heel blij met Lavia en Reece James. Ze hebben dit weekend 45 minuten kunnen spelen en zijn beschikbaar voor de volgende wedstrijden", tekende The Athletic op.

Chelsea wil voorzichtig omspringen

Maresca gaf ook aan dat Lavia en James klaar zijn om 90 minuten te spelen als dat nodig zou zijn. Maar de kans lijkt zeer klein dat ze dat ook meteen zullen doen, afgaande op de woorden van de coach.

"Ze zijn beschikbaar. Maar zoals we ook al van bij het begin zeggen, zullen we proberen hun speelminuten zo goed mogelijk te managen. Want hun situaties zijn toch delicaat", besloot Maresca nog.

Zal Lavia snel weer op topniveau zijn?

Meest recent

Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

56
56
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

182
182
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

284
284
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

56
56
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

19
19
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

289
289
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

252
252
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

45
45
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

521
521
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

531
531
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

155
155
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

296
296
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

404
404
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

92
92
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

73
73
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

85
85
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

282
282
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

279
279
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

123
123
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

384
384
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

649
649
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

288
288
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

154
154
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

115
115

Meer sportnieuws