Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

140 stemmen
Na comeback: Maresca geeft plan met Lavia prijs

Chelsea kende dit weekend absoluut geen problemen in de FA Cup. Het plaatste zich vlotjes voor de vierde ronde door Morecambe, de voorlaatste in de vierde klasse, een 5-0 om de oren te geven. Daarbij was er ook uitstekend nieuws te rapen over Roméo Lavia.

De 21-jarige Rode Duivel zag zijn ontbolstering de voorbije jaren gefnuikt door blessures. Die leken dit seizoen eindelijk verleden tijd te zijn, maar begin december viel hij toch weer uit met een kwetsuur aan de hamstrings.

Een maand lang stond de middenvelder aan de kant, maar zaterdag kon hij zijn wederoptreden vieren. Lavia kwam daarbij ook meteen aan de aftrap, maar bij de rust werd hij wel alweer gewisseld.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Lavia is eindelijk terug uit blessure

Dinsdag moet Chelsea opnieuw aan de bak, deze keer in de Premier League. Daarin krijgen ze het bezoek van Bournemouth. Het is de vraag of Lavia dan ook in actie zal komen en hoeveel hij zal spelen.

Trainer Enzo Maresca kwam maandag op zijn persconferentie alvast met een update. "We zijn heel blij met Lavia en Reece James. Ze hebben dit weekend 45 minuten kunnen spelen en zijn beschikbaar voor de volgende wedstrijden", tekende The Athletic op.

Chelsea wil voorzichtig omspringen

Maresca gaf ook aan dat Lavia en James klaar zijn om 90 minuten te spelen als dat nodig zou zijn. Maar de kans lijkt zeer klein dat ze dat ook meteen zullen doen, afgaande op de woorden van de coach.

"Ze zijn beschikbaar. Maar zoals we ook al van bij het begin zeggen, zullen we proberen hun speelminuten zo goed mogelijk te managen. Want hun situaties zijn toch delicaat", besloot Maresca nog.

Zal Lavia snel weer op topniveau zijn?

Meest recent

Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

1
1
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

58
58
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

19
19
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

206
206
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

242
242
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

295
295
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

113
113
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

88
88
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

699
699
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

410
410
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

358
358
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

259
259
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

35
35
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

723
723
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

579
579
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

88
88
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

452
452
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

387
387
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

157
157
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155

Meer sportnieuws