Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

890 stemmen
Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

Voor Club Brugge wordt de wintermercato wellicht vrij rustig. Andreas Skov Olsen lijkt wel op weg te zijn naar de uitgang, maar aan inkomende zijde lijkt er geen grote nood te zijn bij de landskampioen. Die speurt wel de markt af naar opportuniteiten en toekomstgerichte aanwinsten.

Over heel de wereld speurt Blauw-Zwart naar jonge talenten, zo bleek de voorbije jaren al ruimschoots. In de zomer haalden ze nog Shandre Campbell in Zuid-Afrika, Alejandro Granados kwam uit de Verenigde Staten en ook in Scandinavië en Afrika is Club zeer goed thuis.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Club Brugge strijdt met PSV om groot talent

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben ze nu ook hun oog laten vallen op een toptalent uit Slovenië. Samen met PSV en Red Bull Salzburg zouden ze aan de mouw trekken van Tian Nai Koren.

De 15-jarige offensieve middenvelder is de zoon van Robert Koren, die van 2007 tot 2014 in Engeland voor West Brom en Hull speelde en ook 61 caps voor Slovenië verzamelde. Maar Koren junior wordt als een nog veel groter talent ingeschat.

15-jarige Koren breekt potten

Dat blijkt ook uit het feit dat hij ondanks zijn piepjonge leeftijd dit seizoen al drie keer bij Maribor mocht opdraven in de Youth League, waarbij hij één keer scoorde. Ook bij de Sloveense nationale jeugdelftallen speelt hij in een hogere jeugdcategorie. Bij de U17 was hij al goed voor drie goals in twee interlands.

Als Koren naar Brugge komt, zal dat wel pas in de zomer zijn. Hij viert immers pas op 31 juli zijn zestiende verjaardag. Tot dan blijft hij dus nog zeker bij Maribor, waar hij dit seizoen ook al 26 keer scoorde voor de U17.

Moet Club Brugge doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

2
2
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

75
75
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

10
10
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

256
256
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

364
364
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

105
105
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

237
237
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

694
694
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

420
420
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

130
130
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

747
747
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

222
222
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

149
149
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

251
251
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

164
164
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

82
82
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

578
578
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

107
107
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

195
195
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

384
384
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73

Meer sportnieuws