Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

door
Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

Voor Club Brugge wordt de wintermercato wellicht vrij rustig. Andreas Skov Olsen lijkt wel op weg te zijn naar de uitgang, maar aan inkomende zijde lijkt er geen grote nood te zijn bij de landskampioen. Die speurt wel de markt af naar opportuniteiten en toekomstgerichte aanwinsten.

Over heel de wereld speurt Blauw-Zwart naar jonge talenten, zo bleek de voorbije jaren al ruimschoots. In de zomer haalden ze nog Shandre Campbell in Zuid-Afrika, Alejandro Granados kwam uit de Verenigde Staten en ook in Scandinavië en Afrika is Club zeer goed thuis.

LEES OOK: 'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge strijdt met PSV om groot talent

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben ze nu ook hun oog laten vallen op een toptalent uit Slovenië. Samen met PSV en Red Bull Salzburg zouden ze aan de mouw trekken van Tian Nai Koren.

De 15-jarige offensieve middenvelder is de zoon van Robert Koren, die van 2007 tot 2014 in Engeland voor West Brom en Hull speelde en ook 61 caps voor Slovenië verzamelde. Maar Koren junior wordt als een nog veel groter talent ingeschat.

15-jarige Koren breekt potten

Dat blijkt ook uit het feit dat hij ondanks zijn piepjonge leeftijd dit seizoen al drie keer bij Maribor mocht opdraven in de Youth League, waarbij hij één keer scoorde. Ook bij de Sloveense nationale jeugdelftallen speelt hij in een hogere jeugdcategorie. Bij de U17 was hij al goed voor drie goals in twee interlands.

Als Koren naar Brugge komt, zal dat wel pas in de zomer zijn. Hij viert immers pas op 31 juli zijn zestiende verjaardag. Tot dan blijft hij dus nog zeker bij Maribor, waar hij dit seizoen ook al 26 keer scoorde voor de U17.

Moet Club Brugge doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

26
26
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

118
118
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

154
154
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

29
29
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

358
358
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

140
140
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

150
150
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

307
307
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

188
188
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

147
147
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

78
78
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

223
223
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

246
246
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

224
224
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

403
403
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

136
136
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

313
313

Meer sportnieuws