Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

door
Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

Voor Club Brugge wordt de wintermercato wellicht vrij rustig. Andreas Skov Olsen lijkt wel op weg te zijn naar de uitgang, maar aan inkomende zijde lijkt er geen grote nood te zijn bij de landskampioen. Die speurt wel de markt af naar opportuniteiten en toekomstgerichte aanwinsten.

Over heel de wereld speurt Blauw-Zwart naar jonge talenten, zo bleek de voorbije jaren al ruimschoots. In de zomer haalden ze nog Shandre Campbell in Zuid-Afrika, Alejandro Granados kwam uit de Verenigde Staten en ook in Scandinavië en Afrika is Club zeer goed thuis.

LEES OOK: 'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Club Brugge strijdt met PSV om groot talent

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben ze nu ook hun oog laten vallen op een toptalent uit Slovenië. Samen met PSV en Red Bull Salzburg zouden ze aan de mouw trekken van Tian Nai Koren.

De 15-jarige offensieve middenvelder is de zoon van Robert Koren, die van 2007 tot 2014 in Engeland voor West Brom en Hull speelde en ook 61 caps voor Slovenië verzamelde. Maar Koren junior wordt als een nog veel groter talent ingeschat.

15-jarige Koren breekt potten

Dat blijkt ook uit het feit dat hij ondanks zijn piepjonge leeftijd dit seizoen al drie keer bij Maribor mocht opdraven in de Youth League, waarbij hij één keer scoorde. Ook bij de Sloveense nationale jeugdelftallen speelt hij in een hogere jeugdcategorie. Bij de U17 was hij al goed voor drie goals in twee interlands.

Als Koren naar Brugge komt, zal dat wel pas in de zomer zijn. Hij viert immers pas op 31 juli zijn zestiende verjaardag. Tot dan blijft hij dus nog zeker bij Maribor, waar hij dit seizoen ook al 26 keer scoorde voor de U17.

Moet Club Brugge doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

0
0
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

10
10
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

11
11
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

15
15
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

81
81
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

40
40
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

22
22
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

124
124
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

23
23
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

499
499
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

217
217
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

175
175
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

84
84
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

97
97
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

55
55
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

97
97
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

646
646
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

170
170
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

312
312
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

49
49
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

651
651
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

272
272
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

91
91
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

144
144
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77

Meer sportnieuws