Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

890 stemmen
Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

Voor Club Brugge wordt de wintermercato wellicht vrij rustig. Andreas Skov Olsen lijkt wel op weg te zijn naar de uitgang, maar aan inkomende zijde lijkt er geen grote nood te zijn bij de landskampioen. Die speurt wel de markt af naar opportuniteiten en toekomstgerichte aanwinsten.

Over heel de wereld speurt Blauw-Zwart naar jonge talenten, zo bleek de voorbije jaren al ruimschoots. In de zomer haalden ze nog Shandre Campbell in Zuid-Afrika, Alejandro Granados kwam uit de Verenigde Staten en ook in Scandinavië en Afrika is Club zeer goed thuis.

LEES OOK: 'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Club Brugge strijdt met PSV om groot talent

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben ze nu ook hun oog laten vallen op een toptalent uit Slovenië. Samen met PSV en Red Bull Salzburg zouden ze aan de mouw trekken van Tian Nai Koren.

De 15-jarige offensieve middenvelder is de zoon van Robert Koren, die van 2007 tot 2014 in Engeland voor West Brom en Hull speelde en ook 61 caps voor Slovenië verzamelde. Maar Koren junior wordt als een nog veel groter talent ingeschat.

15-jarige Koren breekt potten

Dat blijkt ook uit het feit dat hij ondanks zijn piepjonge leeftijd dit seizoen al drie keer bij Maribor mocht opdraven in de Youth League, waarbij hij één keer scoorde. Ook bij de Sloveense nationale jeugdelftallen speelt hij in een hogere jeugdcategorie. Bij de U17 was hij al goed voor drie goals in twee interlands.

Als Koren naar Brugge komt, zal dat wel pas in de zomer zijn. Hij viert immers pas op 31 juli zijn zestiende verjaardag. Tot dan blijft hij dus nog zeker bij Maribor, waar hij dit seizoen ook al 26 keer scoorde voor de U17.

Moet Club Brugge doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

25
25
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

21
21
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

21
21
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

65
65
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

59
59
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

75
75
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

87
87
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

30
30
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

147
147
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

498
498
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

447
447
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

850
850
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

362
362
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

696
696
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

596
596
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

376
376

Meer sportnieuws