Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

door
Absolute pottenbreker naar Club Brugge?

Voor Club Brugge wordt de wintermercato wellicht vrij rustig. Andreas Skov Olsen lijkt wel op weg te zijn naar de uitgang, maar aan inkomende zijde lijkt er geen grote nood te zijn bij de landskampioen. Die speurt wel de markt af naar opportuniteiten en toekomstgerichte aanwinsten.

Over heel de wereld speurt Blauw-Zwart naar jonge talenten, zo bleek de voorbije jaren al ruimschoots. In de zomer haalden ze nog Shandre Campbell in Zuid-Afrika, Alejandro Granados kwam uit de Verenigde Staten en ook in Scandinavië en Afrika is Club zeer goed thuis.

LEES OOK: Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Club Brugge strijdt met PSV om groot talent

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano hebben ze nu ook hun oog laten vallen op een toptalent uit Slovenië. Samen met PSV en Red Bull Salzburg zouden ze aan de mouw trekken van Tian Nai Koren.

De 15-jarige offensieve middenvelder is de zoon van Robert Koren, die van 2007 tot 2014 in Engeland voor West Brom en Hull speelde en ook 61 caps voor Slovenië verzamelde. Maar Koren junior wordt als een nog veel groter talent ingeschat.

15-jarige Koren breekt potten

Dat blijkt ook uit het feit dat hij ondanks zijn piepjonge leeftijd dit seizoen al drie keer bij Maribor mocht opdraven in de Youth League, waarbij hij één keer scoorde. Ook bij de Sloveense nationale jeugdelftallen speelt hij in een hogere jeugdcategorie. Bij de U17 was hij al goed voor drie goals in twee interlands.

Als Koren naar Brugge komt, zal dat wel pas in de zomer zijn. Hij viert immers pas op 31 juli zijn zestiende verjaardag. Tot dan blijft hij dus nog zeker bij Maribor, waar hij dit seizoen ook al 26 keer scoorde voor de U17.

Moet Club Brugge doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

3
3
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

42
42
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

59
59
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

187
187
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

56
56
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

109
109
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

296
296
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

45
45
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

386
386
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

48
48
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1104
1104
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

506
506
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

242
242
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

219
219
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

122
122
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

246
246
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

74
74
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

529
529
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

609
609
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

157
157
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

200
200
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

160
160
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

328
328
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

353
353
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144

Meer sportnieuws