Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

door
Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

KV Mechelen leek een serieuze kandidaat voor Play-Off 1, maar Malinwa liet dure punten liggen tegen Cercle Brugge. In het Jan Breydelstadion verloor KV Mechelen met het kleinste verschil. Coach Besnik Hasi zit met zijn handen in het haar.

Een doelpunt van Felipe Augusto in de eerste helft was genoeg voor laagvlieger Cercle Brugge om de overwinning binnen te halen. Groen-Zwart is door die driepunter uit de gevarenzone geklommen en staat plots op drie punten van KV Mechelen. Hasi reageerde erg teleurgesteld tegenover Sporza.

LEES OOK: Cercle ziet kassa weer rinkelen: vertrekker is een feit

Hasi foetert

KV Mechelen incasseerde weer een tegendoelpunt op een stilstaande fase. Hasi weet niet meer wat hij moet aanvangen bij KV Mechelen. "Weer een stilstaande fase, dat begint stilaan een probleem te worden. Al blijf ik erbij: dit was geen corner. Los daarvan, moeten we natuurlijk ook naar onszelf kijken.”

KV Mechelen kreeg ook goede kansen, maar verzuimde die af te maken. “We krijgen een 100% kans met Benito (Raman), maar we missen hem. Ik zag wel dat mijn jongens gretig waren, alleen verzilveren we onze mogelijkheden niet. De nervositeit stak ook op de kop op, zo was de laatste pass steeds iets te onzuiver."

Degradatie of PO1? 

KV Mechelen is nu naar de tiende plek gezakt met 27 punten uit 21 wedstrijden. Malinwa staat daarmee in de middenmoot tussen een degradatieplaats en een plek in de top zes. Het verschil met de gevarenzone bedraagt vier punten terwijl nummer zes KAA Gent vier punten meer telt.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Europa in shock door transfer Xabi Alonso’
‘Europa in shock door transfer Xabi Alonso’

Waar hoort KV Mechelen thuis dit seizoen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

256
256
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

707
707
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

515
515
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1726
1726
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1190
1190
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

777
777
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

522
522
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws