Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

door
Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

KV Mechelen leek een serieuze kandidaat voor Play-Off 1, maar Malinwa liet dure punten liggen tegen Cercle Brugge. In het Jan Breydelstadion verloor KV Mechelen met het kleinste verschil. Coach Besnik Hasi zit met zijn handen in het haar.

Een doelpunt van Felipe Augusto in de eerste helft was genoeg voor laagvlieger Cercle Brugge om de overwinning binnen te halen. Groen-Zwart is door die driepunter uit de gevarenzone geklommen en staat plots op drie punten van KV Mechelen. Hasi reageerde erg teleurgesteld tegenover Sporza.

LEES OOK: 'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

Hasi foetert

KV Mechelen incasseerde weer een tegendoelpunt op een stilstaande fase. Hasi weet niet meer wat hij moet aanvangen bij KV Mechelen. "Weer een stilstaande fase, dat begint stilaan een probleem te worden. Al blijf ik erbij: dit was geen corner. Los daarvan, moeten we natuurlijk ook naar onszelf kijken.”

KV Mechelen kreeg ook goede kansen, maar verzuimde die af te maken. “We krijgen een 100% kans met Benito (Raman), maar we missen hem. Ik zag wel dat mijn jongens gretig waren, alleen verzilveren we onze mogelijkheden niet. De nervositeit stak ook op de kop op, zo was de laatste pass steeds iets te onzuiver."

Degradatie of PO1? 

KV Mechelen is nu naar de tiende plek gezakt met 27 punten uit 21 wedstrijden. Malinwa staat daarmee in de middenmoot tussen een degradatieplaats en een plek in de top zes. Het verschil met de gevarenzone bedraagt vier punten terwijl nummer zes KAA Gent vier punten meer telt.

Waar hoort KV Mechelen thuis dit seizoen?

Meest recent

‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

7
7
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

28
28
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

24
24
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

61
61
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

115
115
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

50
50
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

139
139
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

129
129
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

209
209
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

85
85
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

94
94
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

47
47
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

309
309
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

220
220
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

275
275
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

375
375
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

160
160
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

317
317
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1266
1266
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

116
116
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

56
56
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

120
120
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

698
698
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

266
266
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

753
753

Meer sportnieuws