Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

door
Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

KV Mechelen leek een serieuze kandidaat voor Play-Off 1, maar Malinwa liet dure punten liggen tegen Cercle Brugge. In het Jan Breydelstadion verloor KV Mechelen met het kleinste verschil. Coach Besnik Hasi zit met zijn handen in het haar.

Een doelpunt van Felipe Augusto in de eerste helft was genoeg voor laagvlieger Cercle Brugge om de overwinning binnen te halen. Groen-Zwart is door die driepunter uit de gevarenzone geklommen en staat plots op drie punten van KV Mechelen. Hasi reageerde erg teleurgesteld tegenover Sporza.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Hasi foetert

KV Mechelen incasseerde weer een tegendoelpunt op een stilstaande fase. Hasi weet niet meer wat hij moet aanvangen bij KV Mechelen. "Weer een stilstaande fase, dat begint stilaan een probleem te worden. Al blijf ik erbij: dit was geen corner. Los daarvan, moeten we natuurlijk ook naar onszelf kijken.”

KV Mechelen kreeg ook goede kansen, maar verzuimde die af te maken. “We krijgen een 100% kans met Benito (Raman), maar we missen hem. Ik zag wel dat mijn jongens gretig waren, alleen verzilveren we onze mogelijkheden niet. De nervositeit stak ook op de kop op, zo was de laatste pass steeds iets te onzuiver."

Degradatie of PO1? 

KV Mechelen is nu naar de tiende plek gezakt met 27 punten uit 21 wedstrijden. Malinwa staat daarmee in de middenmoot tussen een degradatieplaats en een plek in de top zes. Het verschil met de gevarenzone bedraagt vier punten terwijl nummer zes KAA Gent vier punten meer telt.

Waar hoort KV Mechelen thuis dit seizoen?

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

14
14
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

26
26
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

157
157
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

82
82
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

83
83
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

44
44
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

91
91
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

243
243
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

291
291
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

46
46
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

97
97
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

306
306
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

240
240
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

101
101
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

611
611
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

144
144
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

247
247
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

206
206
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

230
230
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

402
402
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

259
259
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

50
50
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

157
157
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

93
93

Meer sportnieuws