Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

694 stemmen
Hasi foetert op KV Mechelen: “Begint probleem te worden”

KV Mechelen leek een serieuze kandidaat voor Play-Off 1, maar Malinwa liet dure punten liggen tegen Cercle Brugge. In het Jan Breydelstadion verloor KV Mechelen met het kleinste verschil. Coach Besnik Hasi zit met zijn handen in het haar.

Een doelpunt van Felipe Augusto in de eerste helft was genoeg voor laagvlieger Cercle Brugge om de overwinning binnen te halen. Groen-Zwart is door die driepunter uit de gevarenzone geklommen en staat plots op drie punten van KV Mechelen. Hasi reageerde erg teleurgesteld tegenover Sporza.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Hasi foetert

KV Mechelen incasseerde weer een tegendoelpunt op een stilstaande fase. Hasi weet niet meer wat hij moet aanvangen bij KV Mechelen. "Weer een stilstaande fase, dat begint stilaan een probleem te worden. Al blijf ik erbij: dit was geen corner. Los daarvan, moeten we natuurlijk ook naar onszelf kijken.”

KV Mechelen kreeg ook goede kansen, maar verzuimde die af te maken. “We krijgen een 100% kans met Benito (Raman), maar we missen hem. Ik zag wel dat mijn jongens gretig waren, alleen verzilveren we onze mogelijkheden niet. De nervositeit stak ook op de kop op, zo was de laatste pass steeds iets te onzuiver."

Degradatie of PO1? 

KV Mechelen is nu naar de tiende plek gezakt met 27 punten uit 21 wedstrijden. Malinwa staat daarmee in de middenmoot tussen een degradatieplaats en een plek in de top zes. Het verschil met de gevarenzone bedraagt vier punten terwijl nummer zes KAA Gent vier punten meer telt.

🚀

Waar hoort KV Mechelen thuis dit seizoen?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

38
38
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

69
69
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

39
39
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

182
182
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

103
103
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

192
192
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

105
105
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

136
136
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

107
107
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

799
799
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1086
1086
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

541
541
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

172
172
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

157
157
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

365
365
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

258
258
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

805
805
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws