'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

door
'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

Antwerp toonde de voorbije week twee gezichten. Het kegelde Union uit de beker met klinkende 5-1-cijfers, maar wist vervolgens zondag maar ternauwernood een punt te pakken in de derby tegen rode lantaarn Beerschot.

Voor dat punt mocht Antwerp bovendien Senne Lammens zeer dankbaar zijn. De 22-jarige doelman pakte in de slotfase nog uit met enkele belangrijke reddingen en had daarvoor al een penalty gestopt. Het was al zijn derde redding op vier strafschoppen dit seizoen.

Uitblinker Lammens gegeerd in Engeland

De Jonge Duivel is dit seizoen helemaal doorgebroken bij de Great Old en zijn straffe ontwikkeling lokt de nodige aandacht. Het Nieuwsblad weet dat Lammens vooral in Engeland gegeerd is. Er gingen de voorbije weken geruchten dat grootmachten als Manchester United en Arsenal interesse zouden tonen.

Voorlopig is die belangstelling echter nog niet concreet, maar het valt niet uit te sluiten dat in de komende weken alsnog een buitenlandse club zal komen aankloppen voor Lammens. Helemaal veilig zit Antwerp dus nog niet.

Voorkeur voor transfer in de zomer

Al moeten ze ook niet te hard vrezen voor een vertrek van hun doelman. Zelf zou Lammens er de voorkeur geven om het seizoen nog uit te doen op de Bosuil - het is tenslotte pas zijn eerste seizoen als volwaardige titularis.

In de zomer zou hij vervolgens wel azen op een stap hogerop en dan zal Antwerp ongetwijfeld de jackpot willen vangen. Er werd in de Engelse pers al gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro. 

POLL: Moet Lammens deze winter nog bij Antwerp blijven?

Meest recent

Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

177
177
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

183
183
'Strijd om Jashari barst los: grootmacht meldt zich'

Club Brugge wacht een zeer lastige transferzomer. Na de sterke campagne in de Champions League, ...

160
160
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

167
167
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

131
131
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

128
128
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

96
96
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

64
64
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

289
289
‘Laatste droomtransfer Cristiano Ronaldo’

Op zijn 40ste is Cristiano Ronaldo nog lang niet verzadigd. De Portugese vedette lijkt niet van plan ...

171
171
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

229
229
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

47
47
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

108
108
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

121
121
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

250
250
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

190
190
Peperdure slipper De Bruyne en co, geen CL voor Leipzig-Belgen

In de strijd om de Champions League-tickets heeft Manchester City zondag dure punten verspeeld in de ...

62
62
STVV blijft in 1A! Cercle rouwt na knotsgekke ontknoping

STVV heeft zich zaterdagnamiddag verzekerd van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De ...

363
363
Ruud Vormer legt keuze voor opmerkelijke uitdaging uit

Ruud Vormer gaat aan de slag als jeugdcoach bij FC Knokke. De Nederlander begint zo verrassend aan ...

136
136
‘Sensationele Europese terugkeer Cristiano Ronaldo’

Cristiano Ronaldo maakte enkele jaren geleden de verrassende overstap naar Saudi-Arabië. De ...

162
162

Meer sportnieuws