'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

1297 stemmen
'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

Antwerp toonde de voorbije week twee gezichten. Het kegelde Union uit de beker met klinkende 5-1-cijfers, maar wist vervolgens zondag maar ternauwernood een punt te pakken in de derby tegen rode lantaarn Beerschot.

Voor dat punt mocht Antwerp bovendien Senne Lammens zeer dankbaar zijn. De 22-jarige doelman pakte in de slotfase nog uit met enkele belangrijke reddingen en had daarvoor al een penalty gestopt. Het was al zijn derde redding op vier strafschoppen dit seizoen.

LEES OOK: Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Uitblinker Lammens gegeerd in Engeland

De Jonge Duivel is dit seizoen helemaal doorgebroken bij de Great Old en zijn straffe ontwikkeling lokt de nodige aandacht. Het Nieuwsblad weet dat Lammens vooral in Engeland gegeerd is. Er gingen de voorbije weken geruchten dat grootmachten als Manchester United en Arsenal interesse zouden tonen.

Voorlopig is die belangstelling echter nog niet concreet, maar het valt niet uit te sluiten dat in de komende weken alsnog een buitenlandse club zal komen aankloppen voor Lammens. Helemaal veilig zit Antwerp dus nog niet.

Voorkeur voor transfer in de zomer

Al moeten ze ook niet te hard vrezen voor een vertrek van hun doelman. Zelf zou Lammens er de voorkeur geven om het seizoen nog uit te doen op de Bosuil - het is tenslotte pas zijn eerste seizoen als volwaardige titularis.

In de zomer zou hij vervolgens wel azen op een stap hogerop en dan zal Antwerp ongetwijfeld de jackpot willen vangen. Er werd in de Engelse pers al gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro. 

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp
315

Moet Lammens deze winter nog bij Antwerp blijven?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

8
8
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

109
109
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

37
37
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

472
472
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

116
116
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

350
350
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

129
129
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

255
255
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

759
759
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

345
345
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

273
273
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

393
393
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

348
348
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

181
181
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

423
423
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

315
315
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

189
189
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

222
222
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

480
480
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws