'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

door
'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

Antwerp toonde de voorbije week twee gezichten. Het kegelde Union uit de beker met klinkende 5-1-cijfers, maar wist vervolgens zondag maar ternauwernood een punt te pakken in de derby tegen rode lantaarn Beerschot.

Voor dat punt mocht Antwerp bovendien Senne Lammens zeer dankbaar zijn. De 22-jarige doelman pakte in de slotfase nog uit met enkele belangrijke reddingen en had daarvoor al een penalty gestopt. Het was al zijn derde redding op vier strafschoppen dit seizoen.

LEES OOK: Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

Uitblinker Lammens gegeerd in Engeland

De Jonge Duivel is dit seizoen helemaal doorgebroken bij de Great Old en zijn straffe ontwikkeling lokt de nodige aandacht. Het Nieuwsblad weet dat Lammens vooral in Engeland gegeerd is. Er gingen de voorbije weken geruchten dat grootmachten als Manchester United en Arsenal interesse zouden tonen.

Voorlopig is die belangstelling echter nog niet concreet, maar het valt niet uit te sluiten dat in de komende weken alsnog een buitenlandse club zal komen aankloppen voor Lammens. Helemaal veilig zit Antwerp dus nog niet.

Voorkeur voor transfer in de zomer

Al moeten ze ook niet te hard vrezen voor een vertrek van hun doelman. Zelf zou Lammens er de voorkeur geven om het seizoen nog uit te doen op de Bosuil - het is tenslotte pas zijn eerste seizoen als volwaardige titularis.

In de zomer zou hij vervolgens wel azen op een stap hogerop en dan zal Antwerp ongetwijfeld de jackpot willen vangen. Er werd in de Engelse pers al gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro. 

Moet Lammens deze winter nog bij Antwerp blijven?

Meest recent

'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

33
33
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

96
96
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

27
27
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

84
84
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

36
36
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

218
218
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

289
289
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

106
106
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

135
135
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

51
51
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

70
70
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

117
117
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

68
68
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

228
228
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

21
21
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

203
203
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

136
136
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

85
85
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

121
121
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

87
87
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

352
352
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

423
423

Meer sportnieuws