'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

door
'Lammens hakt knoop door over buitenlandse toptransfer'

Antwerp toonde de voorbije week twee gezichten. Het kegelde Union uit de beker met klinkende 5-1-cijfers, maar wist vervolgens zondag maar ternauwernood een punt te pakken in de derby tegen rode lantaarn Beerschot.

Voor dat punt mocht Antwerp bovendien Senne Lammens zeer dankbaar zijn. De 22-jarige doelman pakte in de slotfase nog uit met enkele belangrijke reddingen en had daarvoor al een penalty gestopt. Het was al zijn derde redding op vier strafschoppen dit seizoen.

LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Uitblinker Lammens gegeerd in Engeland

De Jonge Duivel is dit seizoen helemaal doorgebroken bij de Great Old en zijn straffe ontwikkeling lokt de nodige aandacht. Het Nieuwsblad weet dat Lammens vooral in Engeland gegeerd is. Er gingen de voorbije weken geruchten dat grootmachten als Manchester United en Arsenal interesse zouden tonen.

Voorlopig is die belangstelling echter nog niet concreet, maar het valt niet uit te sluiten dat in de komende weken alsnog een buitenlandse club zal komen aankloppen voor Lammens. Helemaal veilig zit Antwerp dus nog niet.

Voorkeur voor transfer in de zomer

Al moeten ze ook niet te hard vrezen voor een vertrek van hun doelman. Zelf zou Lammens er de voorkeur geven om het seizoen nog uit te doen op de Bosuil - het is tenslotte pas zijn eerste seizoen als volwaardige titularis.

In de zomer zou hij vervolgens wel azen op een stap hogerop en dan zal Antwerp ongetwijfeld de jackpot willen vangen. Er werd in de Engelse pers al gewag gemaakt van een vraagprijs rond de 10 miljoen euro. 

Moet Lammens deze winter nog bij Antwerp blijven?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

6
6
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

8
8
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

38
38
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

11
11
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

373
373
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

148
148
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

130
130
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

65
65
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

77
77
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

44
44
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

71
71
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

513
513
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

119
119
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

276
276
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

40
40
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

551
551
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

253
253
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

73
73
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

136
136
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

387
387
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

342
342
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

220
220
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

276
276

Meer sportnieuws