'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

1464
'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

Patro Eisden beleefde een pijnlijk weekend. Het kwam in de topper op het veld van Zulte Waregem 0-2 voor, maar verloor uiteindelijk nog met 3-2. Daardoor deed het een slechte zaak in de strijd om promotie en bovendien kunnen de Limburgers in de komende weken ook nog eens hun grootste smaakmaker verliezen.

De voorbije maanden maakte Keano Vanrafelghem immers grote sier bij Patro. De 21-jarige aanvaller keerde in de zomer terug bij de club na een geslaagde uitleenbeurt aan Sporting Hasselt en ontplofte helemaal. Hij zit al aan acht goals en zes assists in vijftien matchen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

KV Mechelen in polepositie voor Vanrafelghem

Die fraaie statistieken blijven uiteraard niet onopgemerkt en nu zou Vanrafelghem de stap naar de Jupiler Pro League kunnen zetten. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs interesse in het jeugdproduct van Club Brugge.

Union en een niet nader genoemde Nederlandse eersteklasser zouden al geïnformeerd hebben, maar de meest concrete optie zou op dit moment KV Mechelen zijn. Malinwa wil de komende maanden nog meestrijden om Play-Off I en 'Kiki' zou in die strijd een grote troef kunnen worden.

Patro Eisden wil miljoenen vangen

Alleen is het de vraag of Vanrafelghem wel spek voor de bek van de Maneblussers zal zijn, want Patro wil véél boter bij de vis. Vorige zomer wisten ze nog Anis Hadj Moussa voor 3,5 miljoen euro aan Feyenoord te verkopen en Stijn Stijnen liet een tijdje geleden al optekenen dat hij hoopt op een gelijkaardig bedrag.

Een dergelijke transfersom kan Mechelen echter niet betalen. Voor Union zou dat wel haalbaar zijn. Transfermarkt schat de waarde van Vanrafelghem voorlopig op 900.000 euro, maar Patro zit wel in een sterke onderhandelingspositie. Hun revelatie ligt immers nog tot 2028 onder contract.

Zou KV Mechelen een goede volgende stap zijn voor Vanrafelghem?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

55
55
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

189
189
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

134
134
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

156
156
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

39
39
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

222
222
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

79
79
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

27
27
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

29
29
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

28
28
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

96
96
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

88
88
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

33
33
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

257
257
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

109
109
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

212
212
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

79
79

Meer sportnieuws