'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

1464 stemmen
'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

Patro Eisden beleefde een pijnlijk weekend. Het kwam in de topper op het veld van Zulte Waregem 0-2 voor, maar verloor uiteindelijk nog met 3-2. Daardoor deed het een slechte zaak in de strijd om promotie en bovendien kunnen de Limburgers in de komende weken ook nog eens hun grootste smaakmaker verliezen.

De voorbije maanden maakte Keano Vanrafelghem immers grote sier bij Patro. De 21-jarige aanvaller keerde in de zomer terug bij de club na een geslaagde uitleenbeurt aan Sporting Hasselt en ontplofte helemaal. Hij zit al aan acht goals en zes assists in vijftien matchen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: 'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

KV Mechelen in polepositie voor Vanrafelghem

Die fraaie statistieken blijven uiteraard niet onopgemerkt en nu zou Vanrafelghem de stap naar de Jupiler Pro League kunnen zetten. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs interesse in het jeugdproduct van Club Brugge.

Union en een niet nader genoemde Nederlandse eersteklasser zouden al geïnformeerd hebben, maar de meest concrete optie zou op dit moment KV Mechelen zijn. Malinwa wil de komende maanden nog meestrijden om Play-Off I en 'Kiki' zou in die strijd een grote troef kunnen worden.

Patro Eisden wil miljoenen vangen

Alleen is het de vraag of Vanrafelghem wel spek voor de bek van de Maneblussers zal zijn, want Patro wil véél boter bij de vis. Vorige zomer wisten ze nog Anis Hadj Moussa voor 3,5 miljoen euro aan Feyenoord te verkopen en Stijn Stijnen liet een tijdje geleden al optekenen dat hij hoopt op een gelijkaardig bedrag.

Een dergelijke transfersom kan Mechelen echter niet betalen. Voor Union zou dat wel haalbaar zijn. Transfermarkt schat de waarde van Vanrafelghem voorlopig op 900.000 euro, maar Patro zit wel in een sterke onderhandelingspositie. Hun revelatie ligt immers nog tot 2028 onder contract.

Zou KV Mechelen een goede volgende stap zijn voor Vanrafelghem?

Meest recent

Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

1
1
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

15
15
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

101
101
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

84
84
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

129
129
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

64
64
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

151
151
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

541
541
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

193
193
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1007
1007
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

196
196
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

77
77
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

208
208
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

327
327
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

296
296
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

88
88
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

68
68
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

84
84
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

86
86
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

159
159
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

95
95
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

300
300
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

154
154
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

640
640

Meer sportnieuws