'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

1464 stemmen
'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

Patro Eisden beleefde een pijnlijk weekend. Het kwam in de topper op het veld van Zulte Waregem 0-2 voor, maar verloor uiteindelijk nog met 3-2. Daardoor deed het een slechte zaak in de strijd om promotie en bovendien kunnen de Limburgers in de komende weken ook nog eens hun grootste smaakmaker verliezen.

De voorbije maanden maakte Keano Vanrafelghem immers grote sier bij Patro. De 21-jarige aanvaller keerde in de zomer terug bij de club na een geslaagde uitleenbeurt aan Sporting Hasselt en ontplofte helemaal. Hij zit al aan acht goals en zes assists in vijftien matchen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

KV Mechelen in polepositie voor Vanrafelghem

Die fraaie statistieken blijven uiteraard niet onopgemerkt en nu zou Vanrafelghem de stap naar de Jupiler Pro League kunnen zetten. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs interesse in het jeugdproduct van Club Brugge.

Union en een niet nader genoemde Nederlandse eersteklasser zouden al geïnformeerd hebben, maar de meest concrete optie zou op dit moment KV Mechelen zijn. Malinwa wil de komende maanden nog meestrijden om Play-Off I en 'Kiki' zou in die strijd een grote troef kunnen worden.

Patro Eisden wil miljoenen vangen

Alleen is het de vraag of Vanrafelghem wel spek voor de bek van de Maneblussers zal zijn, want Patro wil véél boter bij de vis. Vorige zomer wisten ze nog Anis Hadj Moussa voor 3,5 miljoen euro aan Feyenoord te verkopen en Stijn Stijnen liet een tijdje geleden al optekenen dat hij hoopt op een gelijkaardig bedrag.

Een dergelijke transfersom kan Mechelen echter niet betalen. Voor Union zou dat wel haalbaar zijn. Transfermarkt schat de waarde van Vanrafelghem voorlopig op 900.000 euro, maar Patro zit wel in een sterke onderhandelingspositie. Hun revelatie ligt immers nog tot 2028 onder contract.

🚀

Zou KV Mechelen een goede volgende stap zijn voor Vanrafelghem?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

75
75
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

51
51
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

71
71
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

62
62
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

106
106
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

145
145
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

26
26
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

121
121
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

259
259
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

320
320
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

307
307
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

117
117
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

300
300
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

304
304
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws