'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

door
'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

Patro Eisden beleefde een pijnlijk weekend. Het kwam in de topper op het veld van Zulte Waregem 0-2 voor, maar verloor uiteindelijk nog met 3-2. Daardoor deed het een slechte zaak in de strijd om promotie en bovendien kunnen de Limburgers in de komende weken ook nog eens hun grootste smaakmaker verliezen.

De voorbije maanden maakte Keano Vanrafelghem immers grote sier bij Patro. De 21-jarige aanvaller keerde in de zomer terug bij de club na een geslaagde uitleenbeurt aan Sporting Hasselt en ontplofte helemaal. Hij zit al aan acht goals en zes assists in vijftien matchen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

KV Mechelen in polepositie voor Vanrafelghem

Die fraaie statistieken blijven uiteraard niet onopgemerkt en nu zou Vanrafelghem de stap naar de Jupiler Pro League kunnen zetten. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs interesse in het jeugdproduct van Club Brugge.

Union en een niet nader genoemde Nederlandse eersteklasser zouden al geïnformeerd hebben, maar de meest concrete optie zou op dit moment KV Mechelen zijn. Malinwa wil de komende maanden nog meestrijden om Play-Off I en 'Kiki' zou in die strijd een grote troef kunnen worden.

Patro Eisden wil miljoenen vangen

Alleen is het de vraag of Vanrafelghem wel spek voor de bek van de Maneblussers zal zijn, want Patro wil véél boter bij de vis. Vorige zomer wisten ze nog Anis Hadj Moussa voor 3,5 miljoen euro aan Feyenoord te verkopen en Stijn Stijnen liet een tijdje geleden al optekenen dat hij hoopt op een gelijkaardig bedrag.

Een dergelijke transfersom kan Mechelen echter niet betalen. Voor Union zou dat wel haalbaar zijn. Transfermarkt schat de waarde van Vanrafelghem voorlopig op 900.000 euro, maar Patro zit wel in een sterke onderhandelingspositie. Hun revelatie ligt immers nog tot 2028 onder contract.

Zou KV Mechelen een goede volgende stap zijn voor Vanrafelghem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

133
133
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

139
139
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

84
84
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

160
160
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

76
76
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

99
99
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

54
54
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

141
141
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

66
66
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

221
221
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1297
1297
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

133
133
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

69
69
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

199
199
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

390
390
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

145
145
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

203
203
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

372
372
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

82
82
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws