'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

1464 stemmen
'JPL-knaltransfer in de maak voor Vanrafelghem'

Patro Eisden beleefde een pijnlijk weekend. Het kwam in de topper op het veld van Zulte Waregem 0-2 voor, maar verloor uiteindelijk nog met 3-2. Daardoor deed het een slechte zaak in de strijd om promotie en bovendien kunnen de Limburgers in de komende weken ook nog eens hun grootste smaakmaker verliezen.

De voorbije maanden maakte Keano Vanrafelghem immers grote sier bij Patro. De 21-jarige aanvaller keerde in de zomer terug bij de club na een geslaagde uitleenbeurt aan Sporting Hasselt en ontplofte helemaal. Hij zit al aan acht goals en zes assists in vijftien matchen in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

KV Mechelen in polepositie voor Vanrafelghem

Die fraaie statistieken blijven uiteraard niet onopgemerkt en nu zou Vanrafelghem de stap naar de Jupiler Pro League kunnen zetten. Volgens Het Nieuwsblad tonen verschillende clubs interesse in het jeugdproduct van Club Brugge.

Union en een niet nader genoemde Nederlandse eersteklasser zouden al geïnformeerd hebben, maar de meest concrete optie zou op dit moment KV Mechelen zijn. Malinwa wil de komende maanden nog meestrijden om Play-Off I en 'Kiki' zou in die strijd een grote troef kunnen worden.

Patro Eisden wil miljoenen vangen

Alleen is het de vraag of Vanrafelghem wel spek voor de bek van de Maneblussers zal zijn, want Patro wil véél boter bij de vis. Vorige zomer wisten ze nog Anis Hadj Moussa voor 3,5 miljoen euro aan Feyenoord te verkopen en Stijn Stijnen liet een tijdje geleden al optekenen dat hij hoopt op een gelijkaardig bedrag.

Een dergelijke transfersom kan Mechelen echter niet betalen. Voor Union zou dat wel haalbaar zijn. Transfermarkt schat de waarde van Vanrafelghem voorlopig op 900.000 euro, maar Patro zit wel in een sterke onderhandelingspositie. Hun revelatie ligt immers nog tot 2028 onder contract.

🚀

Zou KV Mechelen een goede volgende stap zijn voor Vanrafelghem?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

79
79
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

201
201
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

781
781
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

90
90
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

149
149
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

66
66
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

35
35
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

159
159
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

183
183
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

24
24
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

151
151
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

382
382
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

195
195
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

112
112
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

856
856
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

517
517
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws