TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

De winterse transferperiode is officieel begonnen. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Jupiler Pro League

Opvallende afwezige bij Club Brugge in de kraker tegen Anderlecht: Andreas Skov Olsen. De voorbije dagen trok VfL Wolfsburg aan de mouw van de Deen, die zou geweigerd hebben om zondagavond te spelen. Een transfer lijkt echter nog veraf, want het Duitse bod zou tot dusver een schamele 8 miljoen euro bedragen. Club zou op 17 miljoen mikken, tot grote onvrede van de entourage van de winger.

Wie in tegenstelling tot Skov Olsen niet aan een transfer lijkt te denken, is Ferran Jutgla. De spits was met twee goals man van de match in het Lotto Park en verkondigde achteraf dat hij nog veel wil scoren voor Club. Ondanks vermeende Spaanse interesse lijkt hij dus van plan om te blijven.

Aan inkomende zijde probeert Blauw-Zwart mogelijk om nog een aanwinst van Antwerp af te snoepen. De Great Old werd de voorbije dagen gelinkt aan Mauricio Benitez, maar ook Club zou nu interesse tonen in de 20-jarige middenvelder van Boca Juniors.

Bij KV Mechelen lijken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben. Besnik Hasi rekent dan ook niet meer per se op versterking te rekenen, maar wil vooral zijn kern bijeen kunnen houden. Er zijn echter een aantal spelers einde contract en zij zouden nog kunnen vertrekken.

Anderlecht blijft dan weer vooral op zoek naar versterking, maar mogelijk zullen ook een aantal spelers nog vertrekken. Tegen Club werden Thomas Foket en Yari Verschaeren opvallend gepasseerd en zij lijken dus de komende maanden op niet al te veel minuten te moeten rekenen. Een tijdelijk vertrek lijkt daardoor niet uit te sluiten.

Er lijkt ook nog een aanwinst op lange termijn op komst. Anderlecht zou op het punt staan om Enzo Sternal binnen te halen. De 17-jarige aanvaller zou weggeplukt worden bij Olympique Marseille en in eerste instantie aansluiten bij de Futures.

Buitenland

Manchester City is van plan om zich deze winter gevoelig te versterken en slaat alvast een eerste keer toe. De Cityzens zullen in de komende dagen de komst van Abdukodir Khusanov helemaal afronden. Met RC Lens is er een akkoord over een transfersom van 40 miljoen euro plus bonussen. De 20-jarige Oezbeek legt snel zijn medische testen af en kan daarna zijn handtekening zetten onder een contract tot 2029 met optie.

Vraagt Club Brugge te veel voor Skov Olsen?

Meest recent

'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

7
7
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

43
43
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

32
32
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

65
65
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

32
32
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

80
80
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

237
237
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

238
238
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

326
326
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

280
280
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

141
141
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

52
52
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

240
240
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

66
66
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

530
530
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

438
438
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

164
164
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

251
251
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

954
954
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

149
149
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

577
577
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

286
286

Meer sportnieuws