TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

643 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

De winterse transferperiode is officieel begonnen. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Jupiler Pro League

Opvallende afwezige bij Club Brugge in de kraker tegen Anderlecht: Andreas Skov Olsen. De voorbije dagen trok VfL Wolfsburg aan de mouw van de Deen, die zou geweigerd hebben om zondagavond te spelen. Een transfer lijkt echter nog veraf, want het Duitse bod zou tot dusver een schamele 8 miljoen euro bedragen. Club zou op 17 miljoen mikken, tot grote onvrede van de entourage van de winger.

Wie in tegenstelling tot Skov Olsen niet aan een transfer lijkt te denken, is Ferran Jutgla. De spits was met twee goals man van de match in het Lotto Park en verkondigde achteraf dat hij nog veel wil scoren voor Club. Ondanks vermeende Spaanse interesse lijkt hij dus van plan om te blijven.

Aan inkomende zijde probeert Blauw-Zwart mogelijk om nog een aanwinst van Antwerp af te snoepen. De Great Old werd de voorbije dagen gelinkt aan Mauricio Benitez, maar ook Club zou nu interesse tonen in de 20-jarige middenvelder van Boca Juniors.

Bij KV Mechelen lijken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben. Besnik Hasi rekent dan ook niet meer per se op versterking te rekenen, maar wil vooral zijn kern bijeen kunnen houden. Er zijn echter een aantal spelers einde contract en zij zouden nog kunnen vertrekken.

Anderlecht blijft dan weer vooral op zoek naar versterking, maar mogelijk zullen ook een aantal spelers nog vertrekken. Tegen Club werden Thomas Foket en Yari Verschaeren opvallend gepasseerd en zij lijken dus de komende maanden op niet al te veel minuten te moeten rekenen. Een tijdelijk vertrek lijkt daardoor niet uit te sluiten.

Er lijkt ook nog een aanwinst op lange termijn op komst. Anderlecht zou op het punt staan om Enzo Sternal binnen te halen. De 17-jarige aanvaller zou weggeplukt worden bij Olympique Marseille en in eerste instantie aansluiten bij de Futures.

Buitenland

Manchester City is van plan om zich deze winter gevoelig te versterken en slaat alvast een eerste keer toe. De Cityzens zullen in de komende dagen de komst van Abdukodir Khusanov helemaal afronden. Met RC Lens is er een akkoord over een transfersom van 40 miljoen euro plus bonussen. De 20-jarige Oezbeek legt snel zijn medische testen af en kan daarna zijn handtekening zetten onder een contract tot 2029 met optie.

Vraagt Club Brugge te veel voor Skov Olsen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

10
10
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

17
17
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

108
108
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

128
128
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

239
239
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

226
226
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

261
261
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

131
131
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

145
145
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

67
67
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

340
340
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

396
396
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

87
87
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

193
193
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

96
96
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

595
595
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

276
276
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

220
220
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

276
276
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

304
304

Meer sportnieuws