TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

De winterse transferperiode is officieel begonnen. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Jupiler Pro League

Opvallende afwezige bij Club Brugge in de kraker tegen Anderlecht: Andreas Skov Olsen. De voorbije dagen trok VfL Wolfsburg aan de mouw van de Deen, die zou geweigerd hebben om zondagavond te spelen. Een transfer lijkt echter nog veraf, want het Duitse bod zou tot dusver een schamele 8 miljoen euro bedragen. Club zou op 17 miljoen mikken, tot grote onvrede van de entourage van de winger.

Wie in tegenstelling tot Skov Olsen niet aan een transfer lijkt te denken, is Ferran Jutgla. De spits was met twee goals man van de match in het Lotto Park en verkondigde achteraf dat hij nog veel wil scoren voor Club. Ondanks vermeende Spaanse interesse lijkt hij dus van plan om te blijven.

Aan inkomende zijde probeert Blauw-Zwart mogelijk om nog een aanwinst van Antwerp af te snoepen. De Great Old werd de voorbije dagen gelinkt aan Mauricio Benitez, maar ook Club zou nu interesse tonen in de 20-jarige middenvelder van Boca Juniors.

Bij KV Mechelen lijken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben. Besnik Hasi rekent dan ook niet meer per se op versterking te rekenen, maar wil vooral zijn kern bijeen kunnen houden. Er zijn echter een aantal spelers einde contract en zij zouden nog kunnen vertrekken.

Anderlecht blijft dan weer vooral op zoek naar versterking, maar mogelijk zullen ook een aantal spelers nog vertrekken. Tegen Club werden Thomas Foket en Yari Verschaeren opvallend gepasseerd en zij lijken dus de komende maanden op niet al te veel minuten te moeten rekenen. Een tijdelijk vertrek lijkt daardoor niet uit te sluiten.

Er lijkt ook nog een aanwinst op lange termijn op komst. Anderlecht zou op het punt staan om Enzo Sternal binnen te halen. De 17-jarige aanvaller zou weggeplukt worden bij Olympique Marseille en in eerste instantie aansluiten bij de Futures.

Buitenland

Manchester City is van plan om zich deze winter gevoelig te versterken en slaat alvast een eerste keer toe. De Cityzens zullen in de komende dagen de komst van Abdukodir Khusanov helemaal afronden. Met RC Lens is er een akkoord over een transfersom van 40 miljoen euro plus bonussen. De 20-jarige Oezbeek legt snel zijn medische testen af en kan daarna zijn handtekening zetten onder een contract tot 2029 met optie.

Vraagt Club Brugge te veel voor Skov Olsen?

Meest recent

'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

10
10
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

11
11
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

21
21
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

32
32
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

82
82
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

56
56
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

114
114
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

92
92
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

56
56
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

214
214
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

58
58
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

77
77
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

497
497
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

175
175
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

99
99
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

484
484
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

712
712
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

51
51
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

61
61
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

544
544
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

255
255
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

179
179

Meer sportnieuws