TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

De winterse transferperiode is officieel begonnen. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Jupiler Pro League

Opvallende afwezige bij Club Brugge in de kraker tegen Anderlecht: Andreas Skov Olsen. De voorbije dagen trok VfL Wolfsburg aan de mouw van de Deen, die zou geweigerd hebben om zondagavond te spelen. Een transfer lijkt echter nog veraf, want het Duitse bod zou tot dusver een schamele 8 miljoen euro bedragen. Club zou op 17 miljoen mikken, tot grote onvrede van de entourage van de winger.

Wie in tegenstelling tot Skov Olsen niet aan een transfer lijkt te denken, is Ferran Jutgla. De spits was met twee goals man van de match in het Lotto Park en verkondigde achteraf dat hij nog veel wil scoren voor Club. Ondanks vermeende Spaanse interesse lijkt hij dus van plan om te blijven.

Aan inkomende zijde probeert Blauw-Zwart mogelijk om nog een aanwinst van Antwerp af te snoepen. De Great Old werd de voorbije dagen gelinkt aan Mauricio Benitez, maar ook Club zou nu interesse tonen in de 20-jarige middenvelder van Boca Juniors.

Bij KV Mechelen lijken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben. Besnik Hasi rekent dan ook niet meer per se op versterking te rekenen, maar wil vooral zijn kern bijeen kunnen houden. Er zijn echter een aantal spelers einde contract en zij zouden nog kunnen vertrekken.

Anderlecht blijft dan weer vooral op zoek naar versterking, maar mogelijk zullen ook een aantal spelers nog vertrekken. Tegen Club werden Thomas Foket en Yari Verschaeren opvallend gepasseerd en zij lijken dus de komende maanden op niet al te veel minuten te moeten rekenen. Een tijdelijk vertrek lijkt daardoor niet uit te sluiten.

Er lijkt ook nog een aanwinst op lange termijn op komst. Anderlecht zou op het punt staan om Enzo Sternal binnen te halen. De 17-jarige aanvaller zou weggeplukt worden bij Olympique Marseille en in eerste instantie aansluiten bij de Futures.

Buitenland

Manchester City is van plan om zich deze winter gevoelig te versterken en slaat alvast een eerste keer toe. De Cityzens zullen in de komende dagen de komst van Abdukodir Khusanov helemaal afronden. Met RC Lens is er een akkoord over een transfersom van 40 miljoen euro plus bonussen. De 20-jarige Oezbeek legt snel zijn medische testen af en kan daarna zijn handtekening zetten onder een contract tot 2029 met optie.

Vraagt Club Brugge te veel voor Skov Olsen?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

33
33
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

32
32
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

81
81
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

65
65
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

118
118
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

98
98
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

64
64
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

44
44
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

315
315
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

187
187
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

275
275
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

120
120
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

197
197
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

260
260
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

580
580
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

229
229
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

222
222
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

113
113
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

408
408
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

318
318
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

297
297
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

456
456
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

101
101
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

198
198

Meer sportnieuws