TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

door
TRANSFERUURTJE: 'Soap rond Skov Olsen, Club en Antwerp strijden'

De winterse transferperiode is officieel begonnen. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Jupiler Pro League

Opvallende afwezige bij Club Brugge in de kraker tegen Anderlecht: Andreas Skov Olsen. De voorbije dagen trok VfL Wolfsburg aan de mouw van de Deen, die zou geweigerd hebben om zondagavond te spelen. Een transfer lijkt echter nog veraf, want het Duitse bod zou tot dusver een schamele 8 miljoen euro bedragen. Club zou op 17 miljoen mikken, tot grote onvrede van de entourage van de winger.

Wie in tegenstelling tot Skov Olsen niet aan een transfer lijkt te denken, is Ferran Jutgla. De spits was met twee goals man van de match in het Lotto Park en verkondigde achteraf dat hij nog veel wil scoren voor Club. Ondanks vermeende Spaanse interesse lijkt hij dus van plan om te blijven.

Aan inkomende zijde probeert Blauw-Zwart mogelijk om nog een aanwinst van Antwerp af te snoepen. De Great Old werd de voorbije dagen gelinkt aan Mauricio Benitez, maar ook Club zou nu interesse tonen in de 20-jarige middenvelder van Boca Juniors.

Bij KV Mechelen lijken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben. Besnik Hasi rekent dan ook niet meer per se op versterking te rekenen, maar wil vooral zijn kern bijeen kunnen houden. Er zijn echter een aantal spelers einde contract en zij zouden nog kunnen vertrekken.

Anderlecht blijft dan weer vooral op zoek naar versterking, maar mogelijk zullen ook een aantal spelers nog vertrekken. Tegen Club werden Thomas Foket en Yari Verschaeren opvallend gepasseerd en zij lijken dus de komende maanden op niet al te veel minuten te moeten rekenen. Een tijdelijk vertrek lijkt daardoor niet uit te sluiten.

Er lijkt ook nog een aanwinst op lange termijn op komst. Anderlecht zou op het punt staan om Enzo Sternal binnen te halen. De 17-jarige aanvaller zou weggeplukt worden bij Olympique Marseille en in eerste instantie aansluiten bij de Futures.

Buitenland

Manchester City is van plan om zich deze winter gevoelig te versterken en slaat alvast een eerste keer toe. De Cityzens zullen in de komende dagen de komst van Abdukodir Khusanov helemaal afronden. Met RC Lens is er een akkoord over een transfersom van 40 miljoen euro plus bonussen. De 20-jarige Oezbeek legt snel zijn medische testen af en kan daarna zijn handtekening zetten onder een contract tot 2029 met optie.

Vraagt Club Brugge te veel voor Skov Olsen?

Meest recent

Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

5
5
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

44
44
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

48
48
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

95
95
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

66
66
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

163
163
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

145
145
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

44
44
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

238
238
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

162
162
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

271
271
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

151
151
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

310
310
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

317
317
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

158
158
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

104
104
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

225
225
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

199
199
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

325
325
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

96
96
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

385
385

Meer sportnieuws