'KV Kortrijk slaat toe met smaakmaker Lommel SK'

door
'KV Kortrijk slaat toe met smaakmaker Lommel SK'

KV Kortrijk gaat nog een héél zware degradatiestrijd tegemoet. Ze verloren dit weekend en met de zeges van STVV en Cercle Brugge werd het nog een heel donker weekend. Het is duidelijk dat de Kerels versterking nodig hebben en die is onderweg.

LEES OOK: Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Karim naar KV Kortrijk

Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws melden dat Dermane Karim op weg is naar het Guldensporenstadion. De 21-jarige defensieve middenvelder is een sterkhouder bij Lommel SK en hij moet KVK dus mee in de Jupiler Pro League proberen te houden. De transfer wordt eerstdaags meegedeeld.

Het is opvallend dat KVK Karim kan weghalen bij Lommel SK, aangezien ze daar financieel toch slagkrachtig zijn door de City Football Group. Lommel SK betaalde via hen nog 2,1 miljoen euro om de Togolees, die ook international is, in de zomer van 2023 weg te halen bij Feyenoord.

Aanwinste nodig

Bij KV Kortrijk kunnen ze op het middenveld wel versterking gebruiken. De defensieve middenvelder is zeer welkom bij de ploeg van Yves Vanderhaeghe. De kans is groot dat KVK de komende dagen en weken nog versterking naar het Guldensporenstadion zal halen. 

Dat is ook nodig, want Vanderhaeghe zag voorlopig vooral veel volk vertrekken. Met Tom Vandenberghe (AA Gent), Kristiyan Malinov (Debrecen), Takuro Kaneko (Urawa Red Diamonds) en Tomoki Takamine (Sapporo) vertrokken er vier spelers. KVK haalde met Mohammed Gueye en Ryotaro Tsunoda nog maar twee nieuwe spelers in de plaats.

Goede aanwinst voor KVK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

15
15
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

55
55
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

66
66
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

155
155
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

185
185
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

78
78
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

135
135
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

276
276
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

239
239
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

156
156
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

170
170
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

381
381
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

166
166
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

293
293
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

163
163
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

196
196
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

528
528
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

763
763

Meer sportnieuws