Hubert over nieuw probleem: "Je kan geen wonderen verwachten"

258
Hubert over nieuw probleem:

Met een zwaar gehavend team verloor RSC Anderlecht kansloos met 0-3 van Club Brugge, al was de score overdreven inzake het aantal kansen. Blauw-Zwart speelde volwassen en won verdiend tegen een Anderlecht dat dringend spelers gaat moet recupereren. Daarnaast is er een ander probleem.

LEES OOK: Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Dramatisch veld

Wie is verantwoordelijk voor de grasmat van Anderlecht? Paars-Wit speelt al anderhalf jaar op een slechte grasmat. Vorig jaar was er een schimmel in het veld, maar sinds afgelopen zomer is het weer bijzonder slecht. Wie hakte daar de knopen door? Een interne evaluatie is nodig. 

De nieuwe grasmat, een tijdelijke oplossing, was gisteren dramatisch. Het veld kwam los en is ook gevaarlijk voor spelers. Colin Coosemans haalde aan dat hij bleef steken in het gras bij de 0-2. Wat moet iemand als Thorgan Hazard denken? Hij kreeg een zware blessure door vorig jaar te blijven steken in het gras. 

Kost blessures en punten

Hubert sprak er ook over. "Je kan geen wonderen verwachten, zeker niet met de temperaturen van de voorbije dagen. Ik heb de mensen hier dag en nacht zien werken om alles speelklaar te krijgen. Het was kort dag, dat wisten we. We hebben geen lange rustperiode gehad. Niet voor de spelers, maar ook niet voor het veld", zei hij aan Sporza.

Anderlecht verliest punten door het veld, maar ook spelers. Jongens als Killian Sardella, Samuel Edozie en Mario Stroeykens liepen allemaal blessures op door de staat van het veld. Een topclub onwaardig. Het belangrijkste onderdeel van een voetbalclub, het voetbalveld, is al twee jaar een probleem in Brussel. Onbegrijpelijk.

Komende zomer investeert Anderlecht volgens Sporza nog eens 1 miljoen euro om de ondergrond in het stadion aan te pakken. Die is de oorzaak van de slechte staat. Over een aantal seizoenen wil Anderlecht op een ultramoderne mat voetballen, met een mix van natuur- en kunstgras.

Topclub onwaardig?

Meest recent

Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

4
4
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

23
23
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

42
42
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

163
163
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

40
40
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

105
105
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

90
90
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

340
340
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

147
147
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

183
183
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

94
94
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

374
374
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

154
154
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

314
314
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

224
224
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

187
187
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

160
160
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

130
130
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

224
224
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

307
307
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

107
107
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

141
141
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

121
121
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

22
22

Meer sportnieuws