‘Turbo boost Club Brugge: spurtbom zoals Vinicius Jr’

1379 stemmen
‘Turbo boost Club Brugge: spurtbom zoals Vinicius Jr’

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Joel Ordonez en heeft zijn oog laten vallen op Sondre Langås. De 23-jarige Noorse verdediger van Viking FK imponeert met zijn fysieke kracht, balvaardigheid en snelheid. Met een topsnelheid van 36 km/u evenaart hij zelfs de sprintcapaciteiten van Vinícius Júnior. Langås werd recent voor het eerst opgeroepen voor het Noorse nationale team en staat in de top 15 van de beste spelers in de Eliteserien. Blauw-Zwart krijgt echter concurrentie van Hoffenheim.

LEES OOK: 'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Club Brugge wil Langås als vervanger Ordonez

Joel Ordonez lijkt onvermijdelijk op weg naar de uitgang bij Club Brugge. De enige vraag is welke club hem inlijft en hoeveel Blauw-Zwart aan de Ecuadoriaanse verdediger zal verdienen.

Dévy Rigaux stelt zich alvast proactief op en de Director of Football wil anticiperen op het vertrek van de gegeerde Ordonez.

Club Brugge heeft daarvoor hun oog laten vallen op Sondre Langås, een 23-jarige Noorse international van Viking FK, waar hij in juli 2023 hij een contract ondertekende voor vier en een half jaar.

Ook TSG Hoffenheim zou op zijn komst azen. Vorig jaar bracht Lausanne-Sport een bod uit op de 23-jarige Langås, maar die aanbieding van de Zwitserse club werd toen categoriek naar de prullenmand verwezen door Viking.

Enkel weg bij een niet te weigeren aanbieding

Vorige zomer heerste er interesse van Rode Ster Belgrado, en van clubs uit Duitsland en België, in Sondre Langås, maar er kwamen geen aanbiedingen die niet te weigeren vielen voor Viking FK.

Volgens Noorse media is het logisch dat er deze winter opnieuw aanbiedingen zullen komen voor Langås, maar de verwachting is dat hij eerder komende zomer zal vertrekken.

In september 2024 werd de verdediger voor het eerst opgeroepen voor het Noorse nationale team door bondscoach Ståle Solbakken. Hij kwam bij de selectie omdat Kristoffer Ajer geblesseerd uitviel.

De oud-voetballers en experts van TV2 hebben eind december een lijst van de 50 beste spelers van de Eliteserien opgesteld. Jesper Mathisen, Yaw Amankwah en Simen Stamsø-Møller kozen Langås als nummer 15 op de lijst.

Spurtbom Langås: even snel als Vinicius Junior

Sondre Langås is een robuuste centrale verdediger met een sterke mentaliteit en onbevreesde speelstijl. Met zijn impressionante lichaamsbouw - hij meet 1m90 - en uitstekende balvaardigheid maakt hij indruk.

Zeker na het vertrek van sterspeler David Brekalo, die vorig seizoen uitblonk bij Viking FK en werd gezien als de beste verdediger van de Eliteserien. Langås werkte intensief samen met een fysieke coach en won daardoor enkele kilo’s spiermassa, wat hem sterker en steviger in de duels maakt.

Daarnaast blinkt hij uit in snelheid: met een topsnelheid van 36 km/u evenaart hij zelfs de cijfers van Real Madrid-vleugelflitser Vinícius Júnior in LaLiga.

Club Brugge moet Langås halen

Meest recent

'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

84
84
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

158
158
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

22
22
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

424
424
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

391
391
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

925
925
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

486
486
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

122
122
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

394
394
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

82
82
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

217
217
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

349
349
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

479
479
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

475
475
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

322
322
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

224
224
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

158
158
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

103
103
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

305
305
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

152
152
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

896
896
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

187
187
Van Gucht zorgt voor nieuwe storm met bizar liefdesspektakel

Voor Ruben Van Gucht kwam eind vorige week een einde aan een razend drukke periode. Eerst was hij ...

247
247
Hubert vol lof over smaakmaker: "Een echte winnaar"

Union SG won de supercup van Club Brugge. Pas na de wissels in de tweede helft kwam de bekerwinnaar ...

72
72
Is Club Brugge klaar? Leko met verrassend oordeel

Club Brugge verloor de supercup, toch een tegenvallertje. Coach Ivan Leko sprak na de nederlaag via ...

677
677

Meer sportnieuws