Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

door
Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

Westerlo heeft op de officiële kanalen de komst van Isa Sakamoto voorgesteld. De Japanse aanvaller komt op huurbasis over van het Gamba Osaka waar hij de weg naar doel gemakkelijk kon vinden.

Westerlo verloor zaterdag nog de kelderkraker tegen STVV met 1-2. De Kemphanen vechten dit seizoen tegen de degradatie en staan op een twaalfde plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Timmy Simons kan alle hulp aldus goed gebruiken.

LEES OOK: Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Groot talent

Sakamoto is een 21-jarige Japanse jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent in eigen land. ‘Met Isa Sakamoto heeft KVC Westerlo er een extra troefkaart bij in de spits. De Japanse pocketaanvaller komt over van Gamba Osaka en tekent in ’t Kuipje. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, waarna hij een contract van drie seizoenen krijgt’, klinkt het.

De Japanner moet voor meer goals gaan zorgen voor Westerlo. ‘Met 10 goals in de Japanse J1-League, kroonde Sakamoto zich tot de jongste speler die de dubbele cijfers wist aan te tikken qua doelpuntenstatistieken. Dankzij zijn neus voor goals, leidde hij zo mee zijn team naar de vierde plaats in het klassement, het beste resultaat voor Gamba Osaka in de afgelopen vier seizoen in de Japanse hoogste klasse. Nu mag hij de netten laten trillen in de Belgische eerste klasse. Daarin zal Sakamoto de komende seizoenen uitkomen met het rugnummer 13 voor onze Kemphanen.’

Degradatie dreigt

Simons koos voor een avontuur bij Westerlo, maar het icoon van Club Brugge krijgt de club dit seizoen maar niet op de rails. De Kemphanen kampen met een nul op zes in de competitie en staat plots heel dicht bij de gevarenzone. Nummer dertien uit de stand, STVV, naderde tot op één punt.

Denk jij dat Westerlo dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

87
87
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

40
40
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

67
67
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

286
286
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

58
58
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

350
350
Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

109
109
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

365
365
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

316
316
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

193
193
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

183
183
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

170
170
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

566
566
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

305
305
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

90
90
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

72
72
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

974
974
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

139
139
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

362
362
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

379
379
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

61
61
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

248
248
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

77
77
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

146
146
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

175
175

Meer sportnieuws