Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

159 stemmen
Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

Westerlo heeft op de officiële kanalen de komst van Isa Sakamoto voorgesteld. De Japanse aanvaller komt op huurbasis over van het Gamba Osaka waar hij de weg naar doel gemakkelijk kon vinden.

Westerlo verloor zaterdag nog de kelderkraker tegen STVV met 1-2. De Kemphanen vechten dit seizoen tegen de degradatie en staan op een twaalfde plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Timmy Simons kan alle hulp aldus goed gebruiken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Groot talent

Sakamoto is een 21-jarige Japanse jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent in eigen land. ‘Met Isa Sakamoto heeft KVC Westerlo er een extra troefkaart bij in de spits. De Japanse pocketaanvaller komt over van Gamba Osaka en tekent in ’t Kuipje. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, waarna hij een contract van drie seizoenen krijgt’, klinkt het.

De Japanner moet voor meer goals gaan zorgen voor Westerlo. ‘Met 10 goals in de Japanse J1-League, kroonde Sakamoto zich tot de jongste speler die de dubbele cijfers wist aan te tikken qua doelpuntenstatistieken. Dankzij zijn neus voor goals, leidde hij zo mee zijn team naar de vierde plaats in het klassement, het beste resultaat voor Gamba Osaka in de afgelopen vier seizoen in de Japanse hoogste klasse. Nu mag hij de netten laten trillen in de Belgische eerste klasse. Daarin zal Sakamoto de komende seizoenen uitkomen met het rugnummer 13 voor onze Kemphanen.’

Degradatie dreigt

Simons koos voor een avontuur bij Westerlo, maar het icoon van Club Brugge krijgt de club dit seizoen maar niet op de rails. De Kemphanen kampen met een nul op zes in de competitie en staat plots heel dicht bij de gevarenzone. Nummer dertien uit de stand, STVV, naderde tot op één punt.

Denk jij dat Westerlo dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

9
9
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

264
264
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

139
139
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

119
119
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

221
221
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

47
47
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

54
54
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

134
134
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

146
146
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

80
80
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

147
147
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

59
59
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

167
167
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

156
156
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

184
184
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

420
420
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

282
282
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

79
79
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

892
892
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

525
525
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

589
589
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

401
401
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

731
731
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

357
357

Meer sportnieuws