Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

159 stemmen
Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

Westerlo heeft op de officiële kanalen de komst van Isa Sakamoto voorgesteld. De Japanse aanvaller komt op huurbasis over van het Gamba Osaka waar hij de weg naar doel gemakkelijk kon vinden.

Westerlo verloor zaterdag nog de kelderkraker tegen STVV met 1-2. De Kemphanen vechten dit seizoen tegen de degradatie en staan op een twaalfde plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Timmy Simons kan alle hulp aldus goed gebruiken.

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Groot talent

Sakamoto is een 21-jarige Japanse jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent in eigen land. ‘Met Isa Sakamoto heeft KVC Westerlo er een extra troefkaart bij in de spits. De Japanse pocketaanvaller komt over van Gamba Osaka en tekent in ’t Kuipje. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, waarna hij een contract van drie seizoenen krijgt’, klinkt het.

De Japanner moet voor meer goals gaan zorgen voor Westerlo. ‘Met 10 goals in de Japanse J1-League, kroonde Sakamoto zich tot de jongste speler die de dubbele cijfers wist aan te tikken qua doelpuntenstatistieken. Dankzij zijn neus voor goals, leidde hij zo mee zijn team naar de vierde plaats in het klassement, het beste resultaat voor Gamba Osaka in de afgelopen vier seizoen in de Japanse hoogste klasse. Nu mag hij de netten laten trillen in de Belgische eerste klasse. Daarin zal Sakamoto de komende seizoenen uitkomen met het rugnummer 13 voor onze Kemphanen.’

Degradatie dreigt

Simons koos voor een avontuur bij Westerlo, maar het icoon van Club Brugge krijgt de club dit seizoen maar niet op de rails. De Kemphanen kampen met een nul op zes in de competitie en staat plots heel dicht bij de gevarenzone. Nummer dertien uit de stand, STVV, naderde tot op één punt.

Denk jij dat Westerlo dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

93
93
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

18
18
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

79
79
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

42
42
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

49
49
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

31
31
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

23
23
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

287
287
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

30
30
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

151
151
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

66
66
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

53
53
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

317
317
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

406
406
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

451
451
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

57
57
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

73
73
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

115
115
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

98
98
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

398
398
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

291
291
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

63
63
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

530
530
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

231
231
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

614
614

Meer sportnieuws