Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

159 stemmen
Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

Westerlo heeft op de officiële kanalen de komst van Isa Sakamoto voorgesteld. De Japanse aanvaller komt op huurbasis over van het Gamba Osaka waar hij de weg naar doel gemakkelijk kon vinden.

Westerlo verloor zaterdag nog de kelderkraker tegen STVV met 1-2. De Kemphanen vechten dit seizoen tegen de degradatie en staan op een twaalfde plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Timmy Simons kan alle hulp aldus goed gebruiken.

LEES OOK: Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Groot talent

Sakamoto is een 21-jarige Japanse jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent in eigen land. ‘Met Isa Sakamoto heeft KVC Westerlo er een extra troefkaart bij in de spits. De Japanse pocketaanvaller komt over van Gamba Osaka en tekent in ’t Kuipje. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, waarna hij een contract van drie seizoenen krijgt’, klinkt het.

De Japanner moet voor meer goals gaan zorgen voor Westerlo. ‘Met 10 goals in de Japanse J1-League, kroonde Sakamoto zich tot de jongste speler die de dubbele cijfers wist aan te tikken qua doelpuntenstatistieken. Dankzij zijn neus voor goals, leidde hij zo mee zijn team naar de vierde plaats in het klassement, het beste resultaat voor Gamba Osaka in de afgelopen vier seizoen in de Japanse hoogste klasse. Nu mag hij de netten laten trillen in de Belgische eerste klasse. Daarin zal Sakamoto de komende seizoenen uitkomen met het rugnummer 13 voor onze Kemphanen.’

Degradatie dreigt

Simons koos voor een avontuur bij Westerlo, maar het icoon van Club Brugge krijgt de club dit seizoen maar niet op de rails. De Kemphanen kampen met een nul op zes in de competitie en staat plots heel dicht bij de gevarenzone. Nummer dertien uit de stand, STVV, naderde tot op één punt.

Denk jij dat Westerlo dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

35
35
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

110
110
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

184
184
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

144
144
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

282
282
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

274
274
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

167
167
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

80
80
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

791
791
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

126
126
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

410
410
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1544
1544
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

358
358
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

485
485
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

362
362
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

417
417
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1194
1194
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

365
365
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

305
305
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

313
313
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

388
388
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

573
573
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40

Meer sportnieuws