Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

159 stemmen
Westerlo pakt uit met goaltjesdief en groot talent

Westerlo heeft op de officiële kanalen de komst van Isa Sakamoto voorgesteld. De Japanse aanvaller komt op huurbasis over van het Gamba Osaka waar hij de weg naar doel gemakkelijk kon vinden.

Westerlo verloor zaterdag nog de kelderkraker tegen STVV met 1-2. De Kemphanen vechten dit seizoen tegen de degradatie en staan op een twaalfde plek met 23 punten uit 21 wedstrijden. Timmy Simons kan alle hulp aldus goed gebruiken.

LEES OOK: Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Groot talent

Sakamoto is een 21-jarige Japanse jeugdinternational en wordt gezien als een groot talent in eigen land. ‘Met Isa Sakamoto heeft KVC Westerlo er een extra troefkaart bij in de spits. De Japanse pocketaanvaller komt over van Gamba Osaka en tekent in ’t Kuipje. Hij wordt tot het einde van het seizoen gehuurd, waarna hij een contract van drie seizoenen krijgt’, klinkt het.

De Japanner moet voor meer goals gaan zorgen voor Westerlo. ‘Met 10 goals in de Japanse J1-League, kroonde Sakamoto zich tot de jongste speler die de dubbele cijfers wist aan te tikken qua doelpuntenstatistieken. Dankzij zijn neus voor goals, leidde hij zo mee zijn team naar de vierde plaats in het klassement, het beste resultaat voor Gamba Osaka in de afgelopen vier seizoen in de Japanse hoogste klasse. Nu mag hij de netten laten trillen in de Belgische eerste klasse. Daarin zal Sakamoto de komende seizoenen uitkomen met het rugnummer 13 voor onze Kemphanen.’

Degradatie dreigt

Simons koos voor een avontuur bij Westerlo, maar het icoon van Club Brugge krijgt de club dit seizoen maar niet op de rails. De Kemphanen kampen met een nul op zes in de competitie en staat plots heel dicht bij de gevarenzone. Nummer dertien uit de stand, STVV, naderde tot op één punt.

Denk jij dat Westerlo dit seizoen zal degraderen?

Meest recent

Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

1
1
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

113
113
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

23
23
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

17
17
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

147
147
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

79
79
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

101
101
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

274
274
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

273
273
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

67
67
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

49
49
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

149
149
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

146
146
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

52
52
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

400
400
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

71
71
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

296
296
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

365
365
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

112
112
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

66
66
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

434
434
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

273
273
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82

Meer sportnieuws