Fans clashen al: politie grijpt hard in voor Antwerpse derby

616 stemmen
Fans clashen al: politie grijpt hard in voor Antwerpse derby

Vandaag staat de Antwerpse derby tussen Beerschot en Royal Antwerp FC op het programma. De altijd beladen wedstrijd wordt telkens op het scherpst van de snee gespeeld en voor de supporters is derbywinst dan ook levensbelangrijk.

De spanning in Antwerpen stijgt ferm. Zaterdagavond moest de politie in de binnenstad al een clash tussen Antwerp-fans en Beerschot-supporters voorkomen. De politie zal talrijk aanwezig zijn om de derby in goede banen te leiden, dat laat Het Laatste Nieuws weten.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Uitzwaaimoment

Omstreeks 11u zullen de supporters van Antwerp de spelersbus aan de Bosuil uitzwaaien. Dat zal naar goede gewoonte met veel Bengaals vuur en rookbommen zijn. Er zal streng worden gecontroleerd dat de fans geen pyrotechnisch materiaal mee naar het Kiel smokkelen.

Het Kiel is volledig uitverkocht en ook de supporters van Beerschot hebben grootse plannen. Voor de aftrap is er een tifo en pyroshow voorzien. In de heenwedstrijd liep het al volledig mis. De Beerschot-fans gooiden uit protest vuurwerk op het veld waardoor de match werd gestaakt.

Groot verschil

In het klassement is het verschil tussen beide clubs groot. Beerschot is de rode lantaarn met 12 punten uit 20 wedstrijden en Royal Antwerp FC draait mee bovenin het klassement. The Great Old staat op een vijfde plek met 32 punten uit 20 matchen. De heenwedstrijd gaf Beerschot forfait na de perikelen. Antwerp stond toen al met 4-0 voor.

🚀

Denk jij dat het uit de hand zal lopen tijdens de Antwerpse derby?

Meest recent

'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

130
130
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

70
70
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

141
141
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

295
295
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

307
307
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

80
80
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

400
400
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

135
135
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

47
47
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

525
525
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

282
282
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

258
258
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

493
493
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

196
196
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

98
98
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

108
108
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

82
82
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

58
58
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

261
261
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

105
105
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

355
355
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

421
421
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

106
106
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

406
406

Meer sportnieuws