Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

468
Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

De wedstrijd tussen Zulte Waregem en Patro Eisden eindigde op 3-2 na een spectaculaire comeback van de thuisploeg. Na het laatste fluitsignaal kookten de potjes echter over bij coaches Stijn Stijnen en Sven Vandenbroeck. Eerstgenoemde weigerde de hand te schudden van de Zulte-coach.

Daarvoor had Stijnen ook een reden. In de heenwedstrijd won Zulte van Patro en coach Vandenbroeck trapte een branddeur kapot in de spelerstunnel. De oefenmeester kreeg toen ook een boete van de KBVB, maar de club zorgde ervoor dat de schade werd opgelost.

LEES OOK: Vandenbroeck weer bij Belgische club? Opties op tafel

Stijnen door het lint

Na afloop weigerde Stijnen de uitgestoken hand van Vandenbroeck en ging hij door het lint. Voor de camera van DAZN legde hij de situatie uit. “Vandenbroeck heeft eigendom van onze club beschadigd en hij weigert dat te betalen”, begon Stijnen zijn relaas.

De voormalige goalie van Club Brugge is niet te spreken over zijn concullega. “Hij is daarvoor veroordeeld voor de bond. Als je dan in de pers de grote heer uithangt en ons controleert, wees dan naast de lijn en in de schaduw ook zo groot. Als je iets kapot maakt, betaal je dat.”

Reactie Vandenbroeck

Ook Vandenbroeck reageerde op het voorval. “Dat ik niet snel een pint zal pakken met Stijnen? Ik denk dat de gemoederen vooral aan één kant verhit waren. Aan onze kant was het vrij rustig. Een pint pakken hoeft ook niet. We zijn collega’s, maar ik heb andere collega’s waar ik mij beter bij voel. Ik heb hem graag zien liggen, tien meter in het veld bij 0-2 (doelt op de viering van Stijnen, red.). Maar op het einde staat het wel 3-2”, citeert Het Nieuwsblad.

Heeft Stijn Stijnen hier gelijk?

Meest recent

Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

5
5
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

41
41
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

10
10
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

58
58
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

120
120
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

109
109
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

107
107
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

642
642
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

327
327
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

199
199
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

483
483
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

805
805
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

164
164
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

110
110
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

99
99
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

528
528
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

438
438
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

75
75
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

115
115
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

140
140
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

251
251
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

550
550
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

532
532
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

492
492

Meer sportnieuws