Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

door
Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

De wedstrijd tussen Zulte Waregem en Patro Eisden eindigde op 3-2 na een spectaculaire comeback van de thuisploeg. Na het laatste fluitsignaal kookten de potjes echter over bij coaches Stijn Stijnen en Sven Vandenbroeck. Eerstgenoemde weigerde de hand te schudden van de Zulte-coach.

Daarvoor had Stijnen ook een reden. In de heenwedstrijd won Zulte van Patro en coach Vandenbroeck trapte een branddeur kapot in de spelerstunnel. De oefenmeester kreeg toen ook een boete van de KBVB, maar de club zorgde ervoor dat de schade werd opgelost.

LEES OOK: Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Stijnen door het lint

Na afloop weigerde Stijnen de uitgestoken hand van Vandenbroeck en ging hij door het lint. Voor de camera van DAZN legde hij de situatie uit. “Vandenbroeck heeft eigendom van onze club beschadigd en hij weigert dat te betalen”, begon Stijnen zijn relaas.

De voormalige goalie van Club Brugge is niet te spreken over zijn concullega. “Hij is daarvoor veroordeeld voor de bond. Als je dan in de pers de grote heer uithangt en ons controleert, wees dan naast de lijn en in de schaduw ook zo groot. Als je iets kapot maakt, betaal je dat.”

Reactie Vandenbroeck

Ook Vandenbroeck reageerde op het voorval. “Dat ik niet snel een pint zal pakken met Stijnen? Ik denk dat de gemoederen vooral aan één kant verhit waren. Aan onze kant was het vrij rustig. Een pint pakken hoeft ook niet. We zijn collega’s, maar ik heb andere collega’s waar ik mij beter bij voel. Ik heb hem graag zien liggen, tien meter in het veld bij 0-2 (doelt op de viering van Stijnen, red.). Maar op het einde staat het wel 3-2”, citeert Het Nieuwsblad.

Heeft Stijn Stijnen hier gelijk?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

101
101
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

17
17
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

18
18
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

43
43
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

60
60
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

145
145
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

72
72
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

15
15
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

88
88
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

202
202
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

91
91
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

75
75
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

158
158
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

139
139
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

79
79
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

94
94
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

34
34

Meer sportnieuws