Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

door
Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

De wedstrijd tussen Zulte Waregem en Patro Eisden eindigde op 3-2 na een spectaculaire comeback van de thuisploeg. Na het laatste fluitsignaal kookten de potjes echter over bij coaches Stijn Stijnen en Sven Vandenbroeck. Eerstgenoemde weigerde de hand te schudden van de Zulte-coach.

Daarvoor had Stijnen ook een reden. In de heenwedstrijd won Zulte van Patro en coach Vandenbroeck trapte een branddeur kapot in de spelerstunnel. De oefenmeester kreeg toen ook een boete van de KBVB, maar de club zorgde ervoor dat de schade werd opgelost.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Stijnen door het lint

Na afloop weigerde Stijnen de uitgestoken hand van Vandenbroeck en ging hij door het lint. Voor de camera van DAZN legde hij de situatie uit. “Vandenbroeck heeft eigendom van onze club beschadigd en hij weigert dat te betalen”, begon Stijnen zijn relaas.

De voormalige goalie van Club Brugge is niet te spreken over zijn concullega. “Hij is daarvoor veroordeeld voor de bond. Als je dan in de pers de grote heer uithangt en ons controleert, wees dan naast de lijn en in de schaduw ook zo groot. Als je iets kapot maakt, betaal je dat.”

Reactie Vandenbroeck

Ook Vandenbroeck reageerde op het voorval. “Dat ik niet snel een pint zal pakken met Stijnen? Ik denk dat de gemoederen vooral aan één kant verhit waren. Aan onze kant was het vrij rustig. Een pint pakken hoeft ook niet. We zijn collega’s, maar ik heb andere collega’s waar ik mij beter bij voel. Ik heb hem graag zien liggen, tien meter in het veld bij 0-2 (doelt op de viering van Stijnen, red.). Maar op het einde staat het wel 3-2”, citeert Het Nieuwsblad.

Heeft Stijn Stijnen hier gelijk?

Meest recent

‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

35
35
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

17
17
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

43
43
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

79
79
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

68
68
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

204
204
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

82
82
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

162
162
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

850
850
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

312
312
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

51
51
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

170
170
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

108
108
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

366
366
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

72
72
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

62
62
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

576
576
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

578
578
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

389
389
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

522
522
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

683
683
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1068
1068
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

41
41
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

683
683
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1554
1554

Meer sportnieuws