Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

door
Stijnen door het lint: “Als hij de grote man wil uithangen…”

De wedstrijd tussen Zulte Waregem en Patro Eisden eindigde op 3-2 na een spectaculaire comeback van de thuisploeg. Na het laatste fluitsignaal kookten de potjes echter over bij coaches Stijn Stijnen en Sven Vandenbroeck. Eerstgenoemde weigerde de hand te schudden van de Zulte-coach.

Daarvoor had Stijnen ook een reden. In de heenwedstrijd won Zulte van Patro en coach Vandenbroeck trapte een branddeur kapot in de spelerstunnel. De oefenmeester kreeg toen ook een boete van de KBVB, maar de club zorgde ervoor dat de schade werd opgelost.

LEES OOK: Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Stijnen door het lint

Na afloop weigerde Stijnen de uitgestoken hand van Vandenbroeck en ging hij door het lint. Voor de camera van DAZN legde hij de situatie uit. “Vandenbroeck heeft eigendom van onze club beschadigd en hij weigert dat te betalen”, begon Stijnen zijn relaas.

De voormalige goalie van Club Brugge is niet te spreken over zijn concullega. “Hij is daarvoor veroordeeld voor de bond. Als je dan in de pers de grote heer uithangt en ons controleert, wees dan naast de lijn en in de schaduw ook zo groot. Als je iets kapot maakt, betaal je dat.”

Reactie Vandenbroeck

Ook Vandenbroeck reageerde op het voorval. “Dat ik niet snel een pint zal pakken met Stijnen? Ik denk dat de gemoederen vooral aan één kant verhit waren. Aan onze kant was het vrij rustig. Een pint pakken hoeft ook niet. We zijn collega’s, maar ik heb andere collega’s waar ik mij beter bij voel. Ik heb hem graag zien liggen, tien meter in het veld bij 0-2 (doelt op de viering van Stijnen, red.). Maar op het einde staat het wel 3-2”, citeert Het Nieuwsblad.

Heeft Stijn Stijnen hier gelijk?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

27
27
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

80
80
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

61
61
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

115
115
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

125
125
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

163
163
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

53
53
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

155
155
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

400
400
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

342
342
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

116
116
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

321
321
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

221
221
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

105
105
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

255
255
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

24
24
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

107
107
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

521
521
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

134
134
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

247
247
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

354
354
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws