Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo: "Fijne kerel!"

160 stemmen
Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo:

De komst van Didier Lamkel Zé naar STVV ging de voorbije dagen gretig over de tongen, want de Kameroener bouwde tijdens zijn passages bij Antwerp en KV Kortrijk een stevige reputatie op. Maar bij de Kanaries beleefde hij zaterdag een mooie binnenkomer.

Bij zijn debuut pakte STVV immers meteen drie zeer belangrijke punten in de strijd om het behoud. Ze gingen met 1-2 winnen in Westerlo. Daarbij was voor Lamkel Zé zelf nog geen hoofdrol weggelegd, want hij viel pas vlak na de winnende treffer in.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Mazzu en Lamkel Zé vinden het uitstekend

Al maakte die wel meteen duidelijk dat Lamkel Zé het uitstekend kan vinden met Felice Mazzu. De aanvaller stond klaar om in te vallen toen Ito de 1-2 tegen de netten knalde en kreeg meteen een innige knuffel van zijn coach.

Die liet zich na afloop ook lovend uit. "Euhm, een fijne kerel. Ligt meteen goed in de groep", zei Mazzu aan Het Belang van Limburg. "En dat hij bepaalde kwaliteiten heeft, dat zag iedereen al vandaag. Akkoord, fysiek is hij niet honderd procent, maar daar wordt aan gewerkt. Het is duidelijk dat hij een voor ons zeer interessant profiel is."

STVV wint na 2 maanden nog eens

Ook met de rest van zijn team was Mazzu uiteraard tevreden. De zege was misschien wel gevleid, dat deerde de coach duidelijk niet.

"Na meer dan twee maanden zonder een competitieoverwinning doet dit deugd", klonk het. "We wisten vooraf dat Westerlo graag schittert in de omschakeling. We wilden vermijden dat dat hen kon lukken door zelf een laag blok neer te zetten. Ik ben tevreden omdat we dit keer in de duels ons werk bleven doen en ook voluit gingen voor de afvallende bal."

Zal Lamkel Zé snel een meerwaarde zijn voor STVV?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

60
60
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

42
42
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

130
130
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

24
24
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

34
34
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

170
170
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

530
530
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

164
164
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

69
69
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

430
430
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

202
202
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

529
529
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

500
500
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

478
478
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

354
354
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

188
188
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

587
587
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1025
1025
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

325
325
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

667
667
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

474
474
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

152
152

Meer sportnieuws