Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo: "Fijne kerel!"

door
Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo:

De komst van Didier Lamkel Zé naar STVV ging de voorbije dagen gretig over de tongen, want de Kameroener bouwde tijdens zijn passages bij Antwerp en KV Kortrijk een stevige reputatie op. Maar bij de Kanaries beleefde hij zaterdag een mooie binnenkomer.

Bij zijn debuut pakte STVV immers meteen drie zeer belangrijke punten in de strijd om het behoud. Ze gingen met 1-2 winnen in Westerlo. Daarbij was voor Lamkel Zé zelf nog geen hoofdrol weggelegd, want hij viel pas vlak na de winnende treffer in.

LEES OOK: Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Mazzu en Lamkel Zé vinden het uitstekend

Al maakte die wel meteen duidelijk dat Lamkel Zé het uitstekend kan vinden met Felice Mazzu. De aanvaller stond klaar om in te vallen toen Ito de 1-2 tegen de netten knalde en kreeg meteen een innige knuffel van zijn coach.

Die liet zich na afloop ook lovend uit. "Euhm, een fijne kerel. Ligt meteen goed in de groep", zei Mazzu aan Het Belang van Limburg. "En dat hij bepaalde kwaliteiten heeft, dat zag iedereen al vandaag. Akkoord, fysiek is hij niet honderd procent, maar daar wordt aan gewerkt. Het is duidelijk dat hij een voor ons zeer interessant profiel is."

STVV wint na 2 maanden nog eens

Ook met de rest van zijn team was Mazzu uiteraard tevreden. De zege was misschien wel gevleid, dat deerde de coach duidelijk niet.

"Na meer dan twee maanden zonder een competitieoverwinning doet dit deugd", klonk het. "We wisten vooraf dat Westerlo graag schittert in de omschakeling. We wilden vermijden dat dat hen kon lukken door zelf een laag blok neer te zetten. Ik ben tevreden omdat we dit keer in de duels ons werk bleven doen en ook voluit gingen voor de afvallende bal."

Zal Lamkel Zé snel een meerwaarde zijn voor STVV?

Meest recent

Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

11
11
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

16
16
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

47
47
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

17
17
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

152
152
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

67
67
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

80
80
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

149
149
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

251
251
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

329
329
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

287
287
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

351
351
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

61
61
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

262
262
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

194
194
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

263
263
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

189
189
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

468
468
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

404
404
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

319
319
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

216
216
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

574
574
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

864
864

Meer sportnieuws