Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo: "Fijne kerel!"

door
Mazzu en Lamkel Zé meteen gouden duo:

De komst van Didier Lamkel Zé naar STVV ging de voorbije dagen gretig over de tongen, want de Kameroener bouwde tijdens zijn passages bij Antwerp en KV Kortrijk een stevige reputatie op. Maar bij de Kanaries beleefde hij zaterdag een mooie binnenkomer.

Bij zijn debuut pakte STVV immers meteen drie zeer belangrijke punten in de strijd om het behoud. Ze gingen met 1-2 winnen in Westerlo. Daarbij was voor Lamkel Zé zelf nog geen hoofdrol weggelegd, want hij viel pas vlak na de winnende treffer in.

LEES OOK: 'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

Mazzu en Lamkel Zé vinden het uitstekend

Al maakte die wel meteen duidelijk dat Lamkel Zé het uitstekend kan vinden met Felice Mazzu. De aanvaller stond klaar om in te vallen toen Ito de 1-2 tegen de netten knalde en kreeg meteen een innige knuffel van zijn coach.

Die liet zich na afloop ook lovend uit. "Euhm, een fijne kerel. Ligt meteen goed in de groep", zei Mazzu aan Het Belang van Limburg. "En dat hij bepaalde kwaliteiten heeft, dat zag iedereen al vandaag. Akkoord, fysiek is hij niet honderd procent, maar daar wordt aan gewerkt. Het is duidelijk dat hij een voor ons zeer interessant profiel is."

STVV wint na 2 maanden nog eens

Ook met de rest van zijn team was Mazzu uiteraard tevreden. De zege was misschien wel gevleid, dat deerde de coach duidelijk niet.

"Na meer dan twee maanden zonder een competitieoverwinning doet dit deugd", klonk het. "We wisten vooraf dat Westerlo graag schittert in de omschakeling. We wilden vermijden dat dat hen kon lukken door zelf een laag blok neer te zetten. Ik ben tevreden omdat we dit keer in de duels ons werk bleven doen en ook voluit gingen voor de afvallende bal."

Zal Lamkel Zé snel een meerwaarde zijn voor STVV?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

11
11
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

46
46
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

256
256
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

35
35
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

504
504
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

62
62
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

134
134
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

818
818
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

83
83
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

34
34
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

567
567
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1225
1225
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

206
206
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

502
502
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

337
337
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

882
882
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

649
649
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

628
628
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws