Kelderkraker op temperatuur: Mazzu hakt Lamkel Zé-knoop door

77 stemmen
Kelderkraker op temperatuur: Mazzu hakt Lamkel Zé-knoop door

Op speeldag 21 van de Jupiler Pro League staan Westerlo en Sint-Truiden VV tegenover elkaar. Beide clubs draaien mee in de onderste regionen van het klassement. De kelderkraker kan worden gezien als een zespuntenmatch.

Westerlo kon al vijf wedstrijden op rij niet meer winnen in de Jupiler Pro League. Ook STVV verkeert in desastreuze vorm. Voor de winterstop wist het al zes matchen geen driepunter meer te pakken. Nu hopen beide clubs een goede zaak te doen in de strijd tegen het behoud.

LEES OOK: Genk en STVV stellen hun nieuwe shirts voor

Kelderkraker pur sang

Terwijl de temperaturen op de Belgische velden blijven dalen zal de spanning op Het Kuipje stijgen. Westerlo staat net boven de gevarenzone op de twaalfde plek. De Kemphanen tellen 23 punten uit 20 wedstrijden. Kan het de weg naar boven weer inzetten?

STVV verloor succescoach Thorsten Fink aan KRC Genk en worstelt al heel het seizoen met de vorm. De Kanaries staan met de veertiende plek op een degradatieplaats. STVV heeft 19 punten uit 20 wedstrijden. Aanwinst Didier Lamkel Zé (ex-Antwerp) staat nog niet in de basis.

Zwarte beest 

De scheidsrechter die de wedstrijd in goede banen moet leiden is Lawrence Visser. Eerder op het seizoen was STVV met 2-0 te sterk voor Westerlo. De wedstrijden daarvoor kon Westerlo ook niet winnen van de Kanaries. Het is al sinds 2023 geleden dat de Kemphanen nog eens konden winnen van de Limburgse club.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”
81

Wat verwacht jij van de match?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

111
111
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

418
418
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

349
349
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

50
50
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

199
199
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

279
279
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

622
622
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

600
600
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

407
407
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

318
318
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

797
797
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

167
167
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

180
180
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

628
628
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

743
743
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

354
354
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

427
427
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

962
962
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

221
221
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

339
339
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

728
728
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

472
472

Meer sportnieuws