Vertonghen geeft zeer verrassende update over toekomst

680
Vertonghen geeft zeer verrassende update over toekomst

Jan Vertonghen leek op weg om tegen Club Brugge zijn wederoptreden te vieren bij RSC Anderlecht. Sterke Jan was weer fit, maar vorige week sloeg het noodlot toe. Hij verzwikte zijn enkel en het verdict was zwaar: ongeveer twee maanden out. Vertonghen sprak erover bij HLN.be.

"De allereerste training na de winterstop is mijn linkervoet bij een richtingsverandering gewoon in het gras blijven steken. Ik heb wel wat ervaring met enkelblessures en ik wist meteen dat het ernstig was. Ik voelde ook iets knappen, dus ik vreesde zelfs even voor een operatie", aldus Vertonghen. "“Dat werd gelukkig snel ontkracht. De ligamenten zijn wel gescheurd, maar een operatie is niet nodig."

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Even gedacht aan stoppen

Vertonghen geeft aan dat hij tijdens zijn revalidatie van zijn achillespeesblessure aan stoppen dacht. "Na de zoveelste terugslag had ik mezelf tot de winterstop gegeven om terug te zijn. Als ik dan niet het gevoel had dat ik echt bij de groep zat, dan had ik er waarschijnlijk de brui aan gegeven."

Iedereen verwacht dat Vertonghen na dit seizoen stopt. Maar daar is de ex-Rode Duivel nog niet zo zeker van. Dat verklaarde hij ook aan de krant. Gaat Vertonghen alsnog een jaar extra door?

Toch een jaar extra?

"Niet met honderd percent zekerheid, omdat ik nog zó graag wil voetballen. Ik neig nu wel meer naar stoppen, maar ik ken mezelf ook. Ik wil mijn carrière afsluiten met het gevoel dat ik echt nog iets heb kunnen betekenen voor Anderlecht en voor mijn teamgenoten. En ik zou graag hebben dat mijn kinderen (dochter Layla en zonen Ilay en Dani Rob, red.) mij nog eens aan het werk kunnen zien. Normaal waren ze er ook bij voor de bekerwedstrijd op Beerschot, die blessure heeft er anders over beslist. Al die zaken zorgen ervoor dat ik er nog niet helemaal uit ben."

Vertonghen heeft een prestatiegericht contract bij Anderlecht. Dat loopt tot komende zomer. Vertonghen hoopt weer van grote waarde te zijn in de Play-Offs. 

Zal Vertonghen stoppen na dit seizoen?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

60
60
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

69
69
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

141
141
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

110
110
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

151
151
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

245
245
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

121
121
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

137
137
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

127
127
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

112
112
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

39
39
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

188
188
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

120
120
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

69
69
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

299
299
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

82
82
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

129
129
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

109
109
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

114
114
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

118
118
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

350
350

Meer sportnieuws