Simons spreekt over Reynolds en ingaande transfers

door
Simons spreekt over Reynolds en ingaande transfers

KVC Westerlo staat zaterdag voor de zeer belangrijke match tegen STVV. Daar moet worden gewonnen. Er beweegt ook heel wat deze mercato. Trainer Timmy Simons sprak over de mogelijke in- en uitgaande transfers bij de Kemphanen.

LEES OOK: 'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

Bryan Reynolds

Sparta Praag deed twee aanbiedingen op Bryan Reynolds, maar Westerlo weigerde ze snel. Voorlopig is er een impasse in dat dossier, maar ook andere clubs hebben Reynolds op de radar staan. De Amerikaan zal wellicht gaan vertrekken.

Simons wacht af. "Zolang de spelers in Westerlo zitten, moeten ze zich tonen op het veld. En op training zie ik een heel gretige Bryan. Hij neemt steeds meer het voortouw en in de kleedkamer zie ik hem zelfs groeien in zijn rol. Als hij een stap hogerop wil zetten, is dat een stap die hij moet zetten", klinkt het.

Jungdal en Sakamoto

Westerlo haalt weldra met de Deense doelman Andreas Jungdal (22) en de Japanse aanvaller Isa Sakamoto (21) twee nieuwe spelers. Ze zijn heel erg welkom. Simons sprak ook over hen.

"Hoe de andere drie doelmannen daar mee omgaan? Ik denk dat de situatie duidelijk is. De jongens hebben al veel meegemaakt en iedereen is oud en wijs genoeg om te weten wat ze moeten doen. Het is nu aan hen om op training te tonen wie de beste is. Dan kan je het de coach moeilijk maken", vertelde Simons over de nakende komst van Jungdal.

Sakamoto moet voor meer scorend vermogen gaan zorgen. "Het is een profiel dat we nog niet in onze selectie hadden. Een typische kleine en vinnige Japanse voetballer. Hij kan zowel diep in de spits uit de voeten als aanvallende middenvelder en is ook heel efficiënt.

Zal Reynolds weldra vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

14
14
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

18
18
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

35
35
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

277
277
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

137
137
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

26
26
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

75
75
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

108
108
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

74
74
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

990
990
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

254
254
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

663
663
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

195
195
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

62
62
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

156
156
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

335
335
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

130
130
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

360
360
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

117
117
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

291
291
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

121
121
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

657
657
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

1073
1073
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

485
485
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

241
241

Meer sportnieuws