Wat denkt Hayen écht van Anderlecht? "Bezig met onszelf"

door
Wat denkt Hayen écht van Anderlecht?

Zondag staat dé klassieker van het Belgische voetbal op het programma. RSC Anderlecht en Club Brugge nemen het tegen elkaar op. Nicky Hayen trapte niet in een vraag op zijn persconferentie die voor ophef zou kunnen zorgen.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Hayen laat zich niet vangen

Hayen kreeg de vraag of de match tegen Anderlecht nog wel speciaal was omdat RSCA al jaren geen prijs meer wist te winnen. Dat leek duidelijk op een vraag om een bepaalde quote te ontfutselen. Een vreemde vraag, want vorig jaar was er een intense titelstrijd tussen de twee (en Union SG), plus Anderlecht-Club Brugge zal altijd speciaal zijn.

Hayen liet zich niet vangen. “Anderlecht is en blijft altijd een speciale wedstrijd. Enkel en alleen al voor de fans, waar dit enorm leeft. Wij zijn echter vooral bezig met onszelf”, vertelde Hayen. 

Club kan zware tik uitdelen

Club Brugge is uiteraard wel de grote favoriet. Zij beschikken over een kern die zo goed als fit is, terwijl RSCA toch heel wat belangrijke spelers moet missen. Daar heeft David Hubert problemen. Jan Vertonghen en Mario Stroeykens zijn out, Moussa N’Diaye en Ludwig Augustinsson ontbreken ook. Daarnaast is ook Majeed Ashimeru out, maar hij is geen kanshebber op een basisplaats.

Club Brugge kan RSCA ook pijn doen en al 11 punten uitlopen. Ze kunnen dus een goede zaak doen in het Lotto Park. “Neen, dat klopt. Maar we willen onze goede reeks zo lang mogelijk vasthouden. En uiteraard wil je de kloof met andere ploegen vergroten. Als we dat kunnen doen, dan gaan we die niet laten liggen. Al zullen we wel 100% moeten zijn en geen kansen weggeven zoals tegen OHL. Nogmaals, we moeten 100% zijn om Anderlecht te verslaan”, vertelde Hayen.

 

Gaat Club winnen in het Lotto Park?

Meest recent

Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

5
5
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

37
37
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

21
21
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

95
95
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

219
219
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

174
174
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

146
146
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

41
41
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

370
370
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

114
114
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

511
511
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

72
72
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

76
76
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

213
213
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

41
41
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

48
48
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

206
206
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

77
77
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

258
258
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

38
38
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

676
676
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

281
281
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

238
238
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

118
118

Meer sportnieuws